Sparta B – Písek 2:2 (kon.) | Králův Dvůr – Zápy 0:0 (kon.) | Roudnice – Domažlice 1:1 (kon.)
AC Sparta Praha B
2:2 (1:0)
FC Písek
Neděle 10.03.2013, 10:15Česká fotbalová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

AC Sparta Praha B: Kotěra - Karafiát, Hovorka, Deli, Nový - Matoušek, Jánoš, Čermák, Kučera - Jakubov, Balaj.

FC Písek: Vršecký - Pivoňka, Holub, Held, Malý, Polodna, Sajtl, Kalášek, Šlapák, Mareš, Šlehofer.

Rozhodčí: Pechanec - Štefan, Tereba.

1

15
    První šance Sparty. Balaj po nákopu do vápna přiťukl míč Jánošovi, který nedal.

16
    První šance Písku, byť nepříliš velká. Míč prolétl vápnem, ale Malý na něj nedosáhl.

16
    První žlutou kartu zápasu dostal hostující Sajtl.

18
    Zatím stále žádná branka nepadla. Přibližně ve 30. minutě přineseme podrobnější shrnutí dosavadního průběhu hry.

28
    Sparta právě vstřelila branku!
    Sparta kopala roh, míč soupeř odvrátil, ale Jánoš ho vrátil do šestnáctky, Čermák hlavičkoval na zadní tyč a Albánec BEKIM BALAJ ho doklepl do sítě.

28
    Žlutou kartu dostal domácí Nový.

32
    Sparta měla další příležitost. Kučera kopal zleva roh, ale Jakupov hlavičkoval pouze do gólmana.

39
    Obrovská šance Písku! Z pravé strany nakopl míč za obranu Sparty Malý, domácí zadák Hovorka míč podskočil a Šlapák šel sám na branku. Střílel doleva, ale míč z jeho kopačky skončil těsně vedle sparťanské branky.

45
    Sparta kopala roh a po odraženém míči pálil z voleje Adam Jánoš. Gólman Vršecký by na jeho střelu neměl, ale máč se odrazil od jednoho z píseckých obránců na roh.

Sparta dala úvodní gól a to ji nabudilo, zvýšit mohl Jakubov. Největší šanci první půle však měli hosté, leč Šlapák je neproměnil. Zápas je před začátkem druhého poločasu stále otevřený.

46

46
    Do druhé půle nastoupily oba celky beze změn.

51
    Nový prostrčil míč z levé strany Jakubovovi, proti němu však vyběhl gólman Vršecký a vrhl se mu pod nohy, čímž situaci zachránil.

53
    Hostující Kalášek kousek před vápnem ukázal skluz na Jánoše a sudí ho ocenil žlutou kartou.

55
    Domácí střídají. Střelce branky Bekima Baleje nahradil na hřišti Tiémoko Konaté.

61
    Střídají i hosté, když Helda nahradil Šimonovský.

61
    Písek právě vstřelil branku!
    Šlapák přistrčil před vápnem míč MARTINU MALÉMU na levou stranu a písecký ofenzivní záložník skóroval přízemní střelou na bližší tyč.

65
    Deli dlouhým pasem našel TIÉMOKO KONATÉHO, ten si zprava elegantně obhodil obránce a skóroval střelou na zadní tyč. Písek tak udržel nerozhodný stav pouhé čtyři minuty.

69
    Sparta podruhé v zápase střídá. Jakubova nahradil na hřišti Juliš.

73
    Na hřiště se v dresu Písku podívá i zkušený Jan Zušťák, který má ligové zkušenosti.

76
    Na hřiště přichází sparťan Rudolf Reiter, nahradil Matouška.

80
    Centr zprava poslal do sítě osamocený MARTIN ŠLAPÁK, další hráč se zkušenostmi z Příbrami.

81
    Žlutou kartu dostal domácí Kučera.

85
    Zápas sleduje 165 diváků.

88
    Sparťan Aleš Čermák kopal roh a Simon Deli hlavičkoval těsně vedle.

89
    Hosté v závěru ještě střídají, Mašát nahrazuje Polodnu.

Sparta dvakrát v zápase vedla, ale vedení nedokázala udržet, a tak se nakonec oba týmy rozešly se spravedlivou remízou. (12:13:34)