Charleroi – Waasland-Beveren 1:1 (kon.) | Waregem – Kortrijk 1:0 (kon.) | Leuven – Genk 1:4 (kon.)
Lokeren – Mons 2:1 (kon.)
Oud-Heverlee Leuven
1:4 (0:1)
KRC Genk
Sobota 03.08.2013, 20:00 • Stadion Den Dreef, Heverlee • Belgická Jupiler Pro League

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:55:38)

Dnešní utkání bylo jasnou záležitostí, a to nejen dle konečného výsledku, ale i dle toho, co jsme sledovali na trávníku. Po vítězném prvním poločase se hosté v tom druhém dokázali prosadit hned třikrát, když nejprve v 59. minutě Buffel zvýšil na 2:0 a když v 63. minutě dal třetí gól Camus, bylo o osudu utkání rozhodnuto. V 76. minutě se podruhé v zápase prosadil Buffel a až o deset minut později se konečně dočkali i domácí fotbalisté. Čestný úspěch Leuvenu zaznamenal pěknou hlavičkou Ngolok, který tak upravil na konečných 4:1 pro Genk.

90+2
    Hosté sice dopravili míč do branky, ale gól neplatí – sudí píská ofsajd! De Ceulaer však ani neprotestuje, za tohoto stavu se není čemu divit...

90
    Probíhá poslední minuta řádné hrací doby, fanoušci Genku již v hledišti stadionu Den Dreef oslavují vítězství, od kterého dělí fotbalisty na trávníku jen pár desítek vteřin.

89
    Snaha Leuvenu o snížení náskoku soupeře je nyní patrná, ale hosté hrají dnes velmi dobře.

88
    Domácí to zkouší znovu, opět je tu centr z pravé strany na Ngoloka, ale ten tentokrát nedosáhl na míč.

86
    Leuven právě vstřelilo branku!
    Pěkný centr z pravé strany, na který si na vzdálenější tyči nejlépe naskočil Kamerunec EVARISTE NGOLOK a hlavou zaznamenává čestný úspěch domácího týmu v dnešním utkání.

83
    Fotbalistům Leuvenu se již nedaří, pokažené přihrávky, nepřesné centry...

81
    Střídání v týmu Oud-Heverlee Leuven: ze hřiště odchází Messoudi, přichází Dehond.

81
    Vše již napraveno, pokračujeme ve hře.

80
    Zajímavý moment – z trávníku stadionu se zvedly dvě zavlažovací hlavice, které zkrápí nejen trávník, ale i hráče obou klubů, pro něž je to příjemné osvěžení.

79
    Souboj na polovině hřiště vyhrávají hosté, kteří okamžitě přechází do útočku.

78
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Mbodji, přichází Simaeys.

76
    Genk právě vstřelil branku!
    To je již hodně kruté, ale domácí totálně nezvládají v dnešním utkání bránit rychlé protiútoky hostů. Camus se prodral s míčem u nohy do vápna, výtečně si narazil s THOMASEM BUFFELEM, který nakonec doráží do sítě míč, jenž po střele Camuse Bailly vyráží pouze před sebe.

76
    Úplně stejně, Messoudi rozehrává, obrana Genku odhlavičkovává. Naprostá dominance hostů v hlavičkových soubojích.

75
    Koulibaly hraje rukou před vlastní šestnáctkou, dobrá standardka pro domácí Leuven, ovšem ty se dnes domácím vůbec nedaří, jak tomu bude nyní?

74
    Střídání v týmu Oud-Heverlee Leuven: ze hřiště odchází Cerigioni, přichází Azevedo.