2:1 (0:1)
Girondins Bordeaux
Sobota 03.08.2013, 20:45 • Stade d'Angondjé • Francouzský superpohár

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek sobotního večera. Na počtenou. (22:47:37)

Je dobojováno. Sledovali jsme parádní utkání, které bylo zajímavé až do samotného konce. V prvním poločase bylo jasně lepší Paris Saint-Germain, ale do vedení šlo Bordeaux, když se trefil Saivet. Ve druhém poločase se PSG tlačilo dopředu, ale vyrovnat dokázalo až v 82. minutě, kdy se prosadil střídající Ongenda. Vítěznou branku vstřelil v 94. minutě Alex, který se prezentoval nádhernou hlavičkou. Paris Saint-Germain tedy získalo první trofej v nové sezoně a nutno dodat, že zaslouženě.

Francouzský Superpohár získalo Paris Saint-Germain, které porazilo Bordeaux 2:1!

90+4
    Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
    Tak to je dokonalý obrat a velké KO pro Bordeaux. Na centrovaný míč si v posledních vteřinách tohoto utkání naběhl ALEX, který parádní hlavičkou překonal Carrassa a rozhodl tento zápas!

90+3
    A Bordeaux ještě střídá. Dohrál Maurice-Belay a přišel Sacko.

90+3
    Plašila nahradil Jussie.

90+3
    Ibrahimovič si skvěle zpracoval míč a předal ho Ongendovi, který se ve vápně uvolnil, ale z dobré pozice branku Bordeaux přestřelil!

90+2
    Ale Bordeaux dobře brání.

90+2
    PSG se ještě snaží a kombinuje na polovině Bordeaux.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil čtyři minuty.

90
    Začala poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Stále se nehraje, což se nelíbí hlavně hráčům PSG.

89
    Saviet zůstal ležet na trávníku a na nohy se mu vůbec nechce.

88
    Ani z dalšího útoku Pařížanů nic nebylo.

87
    Žlutou kartu uviděl Matuidi.

87
    Ibrahimovič čaroval ve vápně Bordeaux, ale nakonec o kulatý nesmysl přišel.

85
    Tentokrát ale z toho byl pouze ofsajd.

85
    Hráči pařížského celku kombinují a zkouší ještě něco vymyslet.

Jakub Kopřiva

Branky: 82. Ongenda, 90+4. Alex – 38. Saivet

Karty:   62. Motta (PSG), 87. Matuidi (PSG) – 47. N'Guémo (BOR)

Paris Saint-Germain: Sirigu – Jallet, Alex, Maxvell, Thiago Silva (C), Matuidi, Thiago Motta (73. Verratti), Pastore (73. Ongenda), Lucas, Lavezzi (73. Coman), Ibrahimovič
    Girondins Bordeaux: Carrasso – Moriano, Sané, Poundjé, Plašil (C) (90. Jussie), N'Guémo, Maurice-Belay (90. Sacko), Obraniak, Sertic, Biyogho Poko, Saivet

Rozhodčí: Efong Nzolo – Menkouande, Mouala