Inter – Janov 2:0 (kon.) | Cagliari – Atalanta BC 2:1 (kon.) | Lazio – Udinese 2:1 (kon.)
Livorno – AS Řím 0:2 (kon.) | Neapol – Bologna 3:0 (kon.) | Parma – Chievo 0:0 (kon.)
Turín – Sassuolo 2:0 (kon.)
Inter Milán
2:0 (0:0)
Janov CFC
Neděle 25.08.2013, 18:00Italská Serie A

Je konec zápasu a Inter si zaslouženě připisuje tři body. Druhý poločas byl odlišný, neboť byly k vidění šance a diváci se tak nenudili. Do vedení poslal domácí Nagatamo v 75. minutě. Ve zbylé pasáži se hosté ještě snažili vyrovnat, ale naopak inkasovali branku v 92. minutě. To se prosadil Palacio. To je ode mne vše, přeji příjemný zbytek večera. (19:52:33)

93
    Guarin vidí v závěru žlutou kartu.

92
    Inter Milán právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto. Hosté hodně riskovali, čehož domácí využívají na výbornou. Guarin našel dokonalou přihrávkou za obranou nabíhajícího RODRIGA PALACIA, který na nic nečekal a rychlou střelou do protipohybu brankaře rozhoduje tento zápas.

90
    Nastavují se tři minuty.

90
    Z toho se sice dostali k několika střelám z dorážek, ale ani jedna branku Perina neohrozila.

90
    Guarin pálil ze střední vzdálenosti. Jeho rána byla zblokovaná. Domácí tak budou kopat další roh.

89
    Ještě jedno střídání Janova. Odejde Isaac Cofie, příjde Stefano Sturaro.

89
    Jonathan vidí po ostrém faul žlutou kartu.

88
    Milánští fotbalisté v poklidu drží kulatý nesmysl daleko od své branky. Hostům už příliš času nezbývá.

87
    Žlutým prohřeškem se provinil Manfredini.

86
    A na domácí straně odchází Ricardo Alvarez, místo něj se na hřiště podívá Saphir Sliti Taider.

86
    Přichází dvojí střídání. Nejprve na straně hostů odejde Mario Santana a nahradí ho Antonio Floro Flores.

85
    Janov se po delší době dostal na útočnou polovinu. Tam ale hosté nevymysleli nic kloudného a o míč přišli.

83
    Milán hrozí z hlaviček neskutečným způsobem. O chvíli později se po dalším rohovém kopu dostal k šanci Alvarez, jenž balón napálil k hlavičkou k levé tyči. Perin ale jeho ránu dokázal na poslední chvíli vytěsnit.

82
    Domácí mohli přidat druhou branku! Po rohovému kopu hlavičkoval ze středu pokutového území Icardi. Trefil ale pouze břevno hostující branky.

81
    Palacio si naběhl na další centr, který směřoval do vápna Perina. K hlavičce se sice dostal, nicméně v pádu, a tak do ní nemohl dát patřičnou razanci.

79
    Antonelli dostal přihrávku k postranní čáře. Balón následně poslal naslepo dlouhým nákopem za sebe. Tam ale nikdo ze spoluhráčů nebyl.

78
    Inter si je ale vědom dobrého výsledku a s velkým přehledem brání. Ba co víc, tlačí se neustále do útoku, aby své případné vítězství pojistil.