Inter – Janov 2:0 (kon.) | Cagliari – Atalanta BC 2:1 (kon.) | Lazio – Udinese 2:1 (kon.)
Livorno – AS Řím 0:2 (kon.) | Neapol – Bologna 3:0 (kon.) | Parma – Chievo 0:0 (kon.)
Turín – Sassuolo 2:0 (kon.)
Turín FC
2:0 (1:0)
US Sassuolo Calcio
Neděle 25.08.2013, 20:45 • Stadio Olimpico di Torino • Italská Serie A

Je tu konec, Turín poráží Sassuolo 2:0. V první půli dal rozhodující branku Brighi, po necelých dvaceti minutách hry druhé půle navýšil Cerci. Domácí byli lepší a výhru si zaslouží.

Závěr zápasu navíc komplikovala velká průtrž mračen, o to měli hosté šanci na srovnání menší. Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou. (22:43:00)

90+2
    Vives mohl ještě navýšit, Rosati ale zakončení z úhlu vyráží.

90+1
    Nastavují se 4 minuty.

89
    Ke konci zápasu se v Turíně strhla obrovská bouřka, s přihlédnutím k stavu utkání by zřejmě hráči obou týmů byli nejraději uvnitř v kabině.

88
    Vives šel ihned po rohu soupeře do brejku, z dálky ale pálí nepřesně.

87
    Hosté rozehrávali rohový kop, Turín dnes ale brání velmi dobře.

85
    Gazzola dostává žlutou kartu z ruky sudího Orsata.

83
    Odejde Alessio Cerci, příjde Riccardo Meggiorini.

81
    Immobile potrestán žlutou kartou.

80
    Domácím se roh nepovedl.

79
    Hosté střídají, odejde Francesco Magnanelli, nahradí jej Karim Laribi.

77
    Hosté zahrávali tři rohové kopy po sobě, vznikla z toho střela, kterou se prezentoval Zaza, stav se ale nemění.

76
    Vives ale bude v pořádku a opět se hraje. Poslední minuty je hra často kouskovaná a ztratila na tempu.