Mechelen – Leuven 4:2 (kon.) | Lierse – Oostende 0:2 (kon.) | Mons – Kortrijk 0:1 (kon.)
Waasland-Beveren – Lokeren 0:2 (kon.)
RAEC Mons
0:1 (0:1)
KV Kortrijk
Sobota 26.10.2013, 20:00 • Stade Charles Tondreau (Mons) • Belgická Jupiler Pro League

Máme za sebou dnešní zápas. Ten skončil očekávanou výhrou hostů, kteří dnes vyhráli 1:0. Dost tomu také pomohlo vyloučení Shpungina. To je dnes ode mne vše, přeji Vám příjemný zbytek večera. (21:55:48)

86
    Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Santini, přichází Chevalier.

86
    Hosté teď pokročili a kombinují již na útočné polovině. Domácí obrana tlaku zatím odolává.

83
    Stále jsou hosté z Kortrijku u míče a kombinují.

81
    Hosté jsou u míče a kombinují na vlastní polovině. Pochopitelně vůbec nikam nespěchají.

78
    Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází De Smet, přichází Raman.

76
    Domácí to budou mít po zbytek zápasu velmi těžké. Hrají bez vyloučeného Shpungina a musejí během patnácti minut vstřelit alespoň jednu branku, aby získali bod za remízu.

73
    Velká nepříjemnost pro domácí! Shpungin vyfasoval totiž červenou kartu.

72
    Střídání v týmu RAEC Mons: ze hřiště odchází De Belder, přichází Matthys.

Držení míče 45% – 55%.

67
    Domácí hráči jsou u míče. Kombinují na vlastní polovině a vymýšlejí nějakou akci.

65
    Coulibaly se dostal ke střele. Ta byla ale příliš slabá a Werner ji bez větších potíží chytil.

60
    Domácí borci se snaží usilovně vyrovnat, nyní kombinují na útočné polovině.

59
    Střídání v týmu RAEC Mons: ze hřiště odchází Ntambwe, přichází Jarju.

55
    Střela z volného přímého kopu byla tečována a minula branku. Hosté budou zahrávat rohový kop.

54
    Volný přímý kop pro hosty z Kortrijku zhruba ze dvaceti metrů.

51
    I druhý poločas je opatrný, oba týmy se nikam neženou a převážně pouze kombinují na vlastních polovinách.

46
    Právě nám začal druhý poločas dnešního zápasu.

46

Máme za sebou první poločas dnešního zápasu. Ten byl poměrně vyrovnaný, hostům se ale podařilo v závěru poločasu vstřelit branku, stav je tedy 0:1. Druhý poločas nám začne zhruba ve 21:06

45+1
    Kortrijk právě vstřelil branku!
    V závěru utkání se ujímají hosté vedení! Autorem branky je ELIMANE COULIBALY!

44
    Werner vyfasoval žlutou kartu.

43
    De Smet vyfasoval žlutou kartu.

43
    Střela z volného přímého kopu míří nad branku.

42

39
    Arbeitman se nacházel v ofsajdu.

38
    Chatelle se dostal ke střele. Ta mířila vysoko nad branku.

36
    Hosté nyní mají mírnou převahu. Kombinují na útočné polovině a snaží se něco vymyslet.

33
    Hra je poněkud rozkouskovaná. K vidění jsou fauly na obou stranách.

31
    Na střely a držení míče je to vyrovnáno. Skóre je taky vyrovnané, 0:0.

29
    Rohový kop hosté zahráli mizerně, a tak jsou u míče domácí hráči.

28
    Rohový kop pro hostující tým.

26
    Celou akci zakončil střelou De Belder. Ta mířila mimo branku.

24
    Domácí jsou u míče a kombinují na útočné polovině. Zde se snaží něco vymyslet.

22
    Střídání v týmu RAEC Mons: ze hřiště odchází Mununga, přichází Arbeitman.

19
    Diandy vyfasoval za svůj faul ve středu hřiště žlutou kartu.

19
    Máme za sebou zhruba dvacet minut dnešního zápasu a zatím jsme neviděli žádnou větší šanci.

14
    Hlavička po centru z rohového kopu mířila mimo branku.

14
    Rohový kop pro domácí.

13
    Zatím sledujeme poněkud nudný fotbal. Hraje se převážně ve středu hřiště.

9
    Mohli jsme shlédnout první střelu dnešního zápasu. Tu si vypracovali domácí. Šla ale mimo branku.

8
    Z tohoto volného přímého kopu si však nic většího nevytvořili.

7
    Hosté z Kortrijku budou zahrávat volný přímý kop zhruba ze třiceti metrů.

5
    Coulibalymu byl odmávnut ofsajd.

4
    Zatím se hraje velmi opatrně. Domácí tým si nyní oťukává obranu hostů.

1
    Právě nám začalo dnešní utkání. U míče jsou hosté z Kortrijku, ti kombinují na své polovině.

1

RAEC Mons: Werner – Sapina, Van Gijseghem, Monteyne, Shpungin – Soumah, Diandy, Ntambwe, Chatelle – Mununga, De Belder.
    Náhradníci: Dussenne, Matthys, Arbeitman, Nyoni, Jarju, Saussez, Angeli.

KV Kortrijk: Keet – De Mets, Reynaud, Tomaševič, Heylen – Pavlovič, Oussalah, De Smet, Coulibaly – Santini, Capon.
    Náhradníci: Deman, Martin, Chevalier, Klaasen, Ulens, Raman, També.

Rozhodčí: Smet – Rys, Dullaert.

Vzájemné zápasy

23.02.2013 KV Kortrijk – RAEC Mons 0:1
    13.04.2013 KV Kortrijk – RAEC Mons 3:0
    20.04.2013 RAEC Mons – KV Kortrijk 2:1

RAEC Mons

Domácí se nacházejí na posledním místě a zatím získali pouhé dva body. Žádný zápas nevyhráli, dvakrát remizovali a devětkrát prohráli.

KV Kortrijk

Hosté se nacházejí na šestém místě se ziskem devatenácti bodů. Šest zápasů vyhráli, jeden remizovali a čtyři prohráli. V posledním kole porazili Club Bruggy 4:1.

Dobrý den, ještě jednou Vás vítám u dnešního zápasu. Dnes se mezi sebou utkají RAEC Mons a KV Kortrijk.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.