Olhanense – Arouca 1:0 (kon.) | Rio Ave – Gil Vicente 0:1 (kon.) | Setúbal – Belenenses 0:0 (kon.)
SC Olhanense
1:0 (0:0)
FC Arouca
Sobota 26.10.2013, 17:00Portugalská Primeira Liga

90+2
    Dalším hráčem potrestaným žlutou kartou je Coelho.

83
    Hosté měli k dispozici rohový kop, obrana Olharense však dobře zapracovala. O chvíli poté Dionisi dostal žlutou kartu.

81
    ... a z týmu Aroucy dostal žlutou kartu Balliu.

81
    Mezi dvěma hráči vzplanuly vášně a hlavní sudí oba potrestal žlutými kartami. Na domácí straně Vojtuše.

80
    Ke třetímu střídání dochází také na domácí straně. Bigazziho na poslední minuty nahradí Ribeiro.

79
    Poslední střídání hostů. Amara nahradí Pintassilgo.

75
    Bigazzi dostává napomenutí v podobě žluté karty.

68
    ... a ještě Simao na trávníku nahradí Soarese Da Silvu.

68
    První střídání hostů a hned dvojité. Ze hry je stažen Ceballos, opačným směrem zamíří Serginho.

65
    Střídání domácích. Duarte přenechá místo na hřišti Pelemu.

63
    Olhanense právě vstřelilo branku!
    Domácí se dostávají do vedení z první střely na bránu ve druhém poločase. Domácí příznivce svou trefou rozjásal FEDERICO DIONISI – 1:0.

53
    Čtvrtým hráčem potrestaným žlutou kartou je Sergio.

47
    Druhý poločas zahájili domácí s jednou změnou. Mehmeti zůstal na lavičce náhradníků. Do hry se zapojil Dionisi.