Jihlava – Žďár n/S 6:2 (kon.) | Olomouc – SHK Hodonín 14:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kometa Brno 1:7 (kon.)
Třinec – Přerov 7:0 (kon.) | Chomutov – Písek 10:3 (kon.) | Hr. Králové – Mladá Boleslav 2:1 (kon.)
Letňany – Ústí n/L 6:5 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
BK Mladá Boleslav
Neděle 08.12.2013, 11:30ELIOD extraliga mladšího dorostu

Nakonec podle očekávání domácích příznivců se v posledních dvou vyhrocených vteřinách už nic nestalo. Domácí tak vítězí 2:1, ale hráči Boleslavy zde dnes předvedli skvělý výkon a místy bylo i jejich druhé skórování na spadnutí. Nakonec se ale tak nestalo a tři body zůstávají pod Bílou věží.
    Ode mě vše, pěkný zbytek adventní neděle a u dalšího sportovního klání z krajské metropole na počtenou. (13:47:52)

60:00

59:58
    Ale pozor, čas se o vteřinu vrátil a bude se vhazovat po levé ruce Weissovi klece. Vymyslí ještě něco hosté ?!

59:59
    Pouhá "technická" bule, jedna vteřina na skóre už nic nezmění.

59:59
    Na ledě se přeci jen uskutečnila šarvátka. Tu ale skokem likviduje jeden z čárových rozhodčích.

59:56
    Tak ještě domácí trenér si bere time-out, vhazuje se ve středu pole.

59:56
    Rozhodčí ještě musí uklidňovat menší šarvátku u střídaček, Hradec si ale s největší pravděpodobností své vedení vzít nenechá!

59:45
    Hosté v šesti!

59:22
    Puk se ale drží za brankou Boleslavy.

58:48
    Hra také nabírá obrovskou rychlost, poslední minuta na vyrovnání pro hosty!

58:17
    Domácí nechtějí přijít o vedení a tak nyní atakují každý krok hostujících hráčů!

57:30
    Pavlík si krásně najel na pravou stranu, kde obdržel přihrávku. Následná střela se ale pouze opřela do spojnice hostující klece!

56:57
    Oddechový čas pro hostující lavičku.

56:35
    Netušilovi jeden ze spoluhráčů krásně nahrál k modré, jmenovanému hráči se ale puk nepovedlo trefit tak, jak by chtěl. Veliká škoda pro hosty!

55:16
    Hra se v této fázi odehrává spíše na polovině hostů, větší šance ale vidět nejsou a tak těsné vedení patří možná prozatím domácím. Uvidíme.

54:01
    Tvrdý střet u mantinelu nebyl jediný, hra se přiostřuje.

52:54
    Matouš vybruslil z poza brány a poslal kolmici na Dvořáka, ten se snažil najít skulinku mezi betony Škody- bezúspěšně.

52:06
    Z mezi kruží se ke střele dostal Šalda, který nastřelil tyč hostující klece! Naděje na bodování hostů tak stále žijí.

51:37
    Hosté znovu vyhazují a zachraňují se před dalším inkasováním.

50:50
    Domácí se dali na dlouho a přesnou kombinaci, kterou utnul až tvrdou střelou od modré Jonáš.

50:15
    Dvě minuty dostává další hráč Boleslavy, tentokrát je jím Chládek.

49:37
    Hosté se ale ubránili a hraje se tak znovu pět na pět.

49:24
    Hosté vyhazují a zbavují se tak alespoň na chvíli velkého přesilovkového tlaku.

48:25
    A domácí nebezpečně kombinují. Ke střele z levé strany se dostal Kynčl. Jeho projektil ještě jeden z hostujících obránců tečoval a Škoda se tak musel rychle přesunout.

47:37
    Máme tu další vyloučení, na trestnou si jel odpykat dvě minuty hostující Píč.

47:37
    Po buly se od modré dostal ke střele domácí Muška, jeho projektil si ale Škoda pohlídal.

45:17
    Po souboji zůstal chvíli ležet na ledě hostující Chládek, snad je vše v pořádku- sám odjíždí na střídačku.

46:50
    Domácí si ale už své vedené nechtějí vzít a tak podnikají nebezpečné výpady na Škodu.

45:52
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Taková přišla i nyní! Blesková střela po vyhrané buly přišla od MARTINA DLABOLY, který snižuje na rozdíl jednoho gólu!

45:47
    Hra se nyní trochu uklidnila i nadále jsou ale vidět šance na obou stranách.

44:39
    Pavlík vybojoval ve středu pole puk a na bránu uháněl v přečíslení dva na jednoho. Tím druhým domácím hráčem byl Štohanzl, který nedokázal nakonec překonat Škodu.

44:01
    Hosté se chvíli drželi v útoku, Hradec je ale vyhnal a pro puk si tak museli až k vlastní bráně.

43:05
    Domácí Muška dostává dvě minuty za zdržování hry a hosté tak mají další šanci na snížení stavu utkání.

42:45
    Musliu se dostal na pravém křídle k odraženému puku a snad i překonal Weisse, jenomže jeho snažení zastavilo domácí břevno.

42:09
    Viditelně hůře na tom byl Hidveghy, ale i on bude snad pokračovat v utkání, z ledu odjíždí po svých.

42:09
    Hnedle dva hráči Hradce zůstali po střetu ležet na hrací ploše.

41:44
    A i útočněji vlétli hosté do třetí třetiny, Hradec si nyní musel pomoci zakázaným uvolněním.

40:30
    Uřidil se snažil prokličkovat obranou Hradce. To se mu nakonec povedlo, jeho střela ale neměla potřebnou razanci.

40:01

Je za námi druhá perioda, ve které byli lepšími hráči hosté. Nicméně Hradec se ke konci třetiny zvedl a pěknou střelou zvýšil na rozdíl dvou branek. Jak se bude vyvíjet třetí třetina sledujte od 13:08.

40:00

39:45
    Další rychlý výpad jednoho z hostujících hráčů po levé straně tentokrát nevedl k šanci na ohrožení branky.

39:15
    I když hosté hrají přesilovou hru, kombinačně a především útočně nyní hraje na polovině hostů Hradec.

38:45
    Krásná střela od modré, kterou vyslal znovu Křížek, tentokrát šla pouze do boční síťky.

38:30
    Hosté se dostávají ke střelám, branku ale moc neohrožují. Hráči Boleslavy nic nevzdávají a ženou se do útoku i nadále.

37:59
    Jenomže ve vlastním oslabení se do ohromné šance hnal domácí Matějček s Pavlíkem. Druhý jmenovaný ale nevyzrál na Škodu, který se senzačně přemístil z levé na pravou stranu své klece!

37:21
    A další přesilová hra. Provinil se domácí Šalda a hosté mohou snížit.

36:29
    Hradec právě vstřelil branku!
    A je tu možná trochu nečekaný gól. I když hosté měli velkou převahu, tak při této přesilové hře se všechno změnilo a domácí si vytvořili několik šancí. Jednu z nich proměnil VÍTEK FANDERLIK, kdy dostal puk na pravé křídlo a poslal domácí do dvou brankového vedení.

35:10
    Další přesilová hra. Tentokrát si početní výhodu zahrají domácí, protože za nedovolené bránění si povinně odpočine Řečínský.

34:45
    Další šance hostů. Když už to vypadalo, že Musliu vystřelí, tak poslal zpětnou přihrávku za svá záda, kde číhal nikým nehlídaný Flynn, který ale nedokázal vyrovnat skóre!

33:26
    Uřidil si skvěle vybruslil od pravého mantinelu a ocitl se sám před bránou. Weiss ale čape!

32:32
    Dobře to nyní udělal jeden z hostujících beků, který obehrál dva domácí útočníky a nabídl puk do jízdy Křížkovi. Jeho rychlé nohy ale zastavil jeden z obránců Hradce.

31:43
    Až nyní se po dlouhé době přesunula hra na malý moment i před klec Weisse.

31:26
    Hosté se hnali do rychlého přečíslení, jejich snažení ale zmařil ofsajd.

31:14
    Neuvěřitelná mela se nyní strhla před brankou hostů, kde velice viditelně úřadoval domácí Dvořák. Po několika pokusech ale nedokázal procedit puk za záda Škody.

30:54
    Šalda nebezpečně vystřelil z levého rohu, Škoda ale střelu celou dobu viděl, proto neměl žádné problémy.

30:13
    Domácí jsou v pěti a ihned se vehnali do útoku.

29:55
    Lvi ale už nechtějí pustit hosty do své třetiny a tak atakují hodně vysoko.

29:22
    Domácím se ale nyní podařilo několikrát za sebou vyhodit puk ze svého obranného pásma. Dojde tedy na vhazování uprostřed pásma.

29:15
    Znovu tvrdý projektil od modré, který vyšel z hole Křížka!

28:35
    Hosté hrají stejnou přesilovou hru, jako před pár minutami.

28:13
    Domácí Muška fauloval a hosté mají další přesilovou hru.

27:24
    Další střela v přesilové hře vyšla od modré z hole Křížka. Ani on ale nedokázal Weisse překonat!

27:04
    Musliu vyslal od pravého mantinelu přesný pas před bránu, kde číhal nikým nehlídaný Jeník. Ten do to střely velice zajímavou razanci a puk vez vzduchu změnil svoji dráhu a skončil těsně vedle pravé tyče!

25:55
    Domácí Moník se provinil sekáním a první přesilovku si zahrají i hosté z Boleslavy.

24:41
    Obrovská šance domácích. Puk dostal na svoji čepel úplně volný Matějček, který se v tu chvíli nacházel v pravém kruhu. Jeho následně počínání ale těsně neprošlo za záda Škody.

24:18
    Hosté přečkali oslabení bez větších problémů.

22:59
    Domácí se snaží o navýšení skóre, jenomže obranu hostů je velice pozorná.

22:18
    Domácí ale nyní budou mít početní výhodu. Martin Hošek oslabí svůj tým za hákování.

21:51
    Hosté se ale také pěkně zapojují do hry a i druhá třetina nabírá na veliké rychlosti.

20:42
    Druhou třetinu ale začali lépe domácí. Dvořák se Štohanzlem si tak dlouho vyměňovali puk, až se jim jejich snažení nepovedlo. Oba ale oba zabojovali a puk mají znovu na hokejkách lvi.

20:01

19:45
    Hosté začali aktivně. Uřidil otestoval nahozením pozornost Weisse.

Nyní se dohraje zbylý čas první třetiny.

Je za námi první třetina střetnutí, ve kterém šli po trestném střílení do vedení domácí. Hostující tým ale ukázal, že dnes chce též bodovat a tak nás čeká ještě jistě zajímavý duel. Druhá třetina začne přibližně v 12:17.

20:00

19:18
    Na zemi zůstal po nešťastné situaci ležet hlavní rozhodčí. Jedná se pravděpodobně o zranění na levém noze a třetina je tak o 42 vteřin ukončena dříve.

18:39
    Hra je nyní spíše o soubojích v rozích kluziště. Po jednom takovém se dostal puk k jednomu z domácích beků, který ale kotouč napálil přímo do náruče Škody.

16:50
    Hostující hráči zuby nehty ubránili útok domácích a puk se následně dostal na levé křídlo k Jeníkovi. Na hostujícího obránce ale nevyzrál.

15:37
    Domácí Matějček nebezpečně vybruslil z poza brány a bekhendem se snažil překvapit Škodu, ten byl ale připravený a puk bezpečně zalehl.

14:46
    Hra se teď ale vyrovnala a v útoku jsou znovu domácí.

14:31
    Hosté ale nyní už dlouho drží puk na svých hokejkách a ve středním pásmu se snaží vymyslet akci na vyrovnání.

13:19
    RADOVAN PAVLÍK nedal hostujícímu brankáři šanci a po bekhendové kličce do pravé strany posílá domácí do vedení 1:0.

13:19
    Do samostatného úniku se domácí Pavlík, jenomže byl faulován a lvi tak budou mít výhodu trestného střílení.

12:18
    Obrovská šance v oslabení. Hostující Hošek se ocitl úplně sám v mezikruží, jenomže nedokázal přesně usměrnit puk!

11:11
    Přeci jen se při početní výhodě dostali domácí ke střele. Od modré natáhl Jonáš, jeho střela šla ale o pár milimetrů vedle levé tyče.

10:25
    Domácí si zahrají první přesilovou hru, protože hosté hráli v šesti. Trest si odsedí Musliu.

09:38
    Hra dostává postupem času větší náboj a vetší šanci se začíná tvořit po obou stranách.

08:40
    Přes několik obránců hostů se nyní dostal Moník, jeho bekhendové zakončení ale nemělo potřebnou razanci.

07:40
    Pavlík dostal pukl do jízdy a poslal ho ještě rychlejšímu Hidveghymu, který v levém kruhu na kotouč nedosáhl! Veliká škoda pro domácí.

06:15
    Řípa ukázal svoji individuální kvalitu a prokličkoval přes celé hřiště až před domácí klec. Akci se ještě snažil sám zakončit, na to mu ale už síly nestačily a obránci Hradci tak lehce získali puk do své moci.

05:01
    Lvi jsou nyní hodně aktivní a gólman bruslařů má plné ruce práce.

04:46
    Kapitán Hradce se dostal k odraženému puku, na střelu z mezikruží se ale hostující gólman stačil připravit a vyrazil ji ven ze svého prostoru.

03:47
    Až nyní se dostali domácí do vetší akce. Jeden z hradeckých beků zavezl puk hluboko do třetiny a přihrával před bránu úplně volnému Matoušovi, jenže nedokázal Škoda překonat.

02:20
    Domácím se nedaří dostat z vlastní třetiny a Boleslav dál nebezpečně tlačí.

01:32
    A do útoku se nyní vydali i hosté. Střela Křížka z mezikruží šla ale těsně nad branku Hradce.

00:50
    Fanderlik po delší kombinaci v útočném pásmu natáhl od modré, jeho střelu si ale Škoda bezpečně pohlídal.

00:12
    Do prvního útoku se hnali hradečtí, Netušil ale celou akci uklidnil vyhozeným pukem ven ze třetiny.

00:01

Královští lvi Hradec Králové: Weiss (Vomáčka) – Fanderlik, Kynčl, Jonáš, Šalda, Muška, J. Moník, Pohl – Martinec, Matějček, Pavlík "C"- Hidveghy, Matouš, F. Moník – F. Jirásek, Dvořák, Štohanzl – Pažourek, Maršík, Matouš.

BK Mladá Boleslav: Škoda (Krofta) – Mlčoch, D. Jirásek, Dlabola, Chládek, Řečínský, Píč, Flek – Netušil, Křížek, Uřidil "C" – Jeník, Hošek, Musliu – Flynn, Foerster, Řípa – Kerda, Cyrany.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30.