Mladá Boleslav – HC Litvínov 3:4 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 0:3 (kon.) | Slavia – HC Plzeň 2:3 (0:2 po s.n.)
Sparta – Kladno 2:1 (kon.) | Vsetín – Zlín 4:3 (2:1 po s.n.) | Liberec – Chomutov 1:2 (kon.)
po s.n. (2:1)
VHK ROBE Vsetín
4:3 (1:2, 2:1, 0:0 - 0:0)
Berani Zlín
Sobota 14.12.2013, 13:00 • Zimní stadion na Lapači, Vsetín (5400 míst) • DHL Extraliga juniorů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

Prestižní derby přivítá sobotní čas popolední vsetínský Lapač. Domácí junioři se zde v krajském derby střetnou s rivalem ze sousedního Zlína. Předvánoční klid tak bude narušen bitvou na ostří nože, v níž půjde nejen o čest a prestiž, ale též o důležité body do extraligové tabulky.

Oběma týmům půjde o hodně, v poslední době se jim totiž vůbec nedaří. Junioři PSG Zlín dlouhé týdny vládli celé soutěži, série čtyř porážek v řadě (z toho dvě byly až po nájezdech) ale poslala Berany na čtvrté místo. V posledním zápase roku tak budou chtít zlomit tuto nepříznivou bilanci a znovu se nasměrovat na vítěznou cestu. Produktivitu týmu táhne Dominik Matula s 25 doby ze 22 zápasů (13+12). Nejvíce mu sekunduje Lubomír Kovařík, který nasbíral bodů 17 (9+8), zvládl to však v pouhých 15 zápasech. K pilířům obranných řad patří Lukáš Buchta, Jakub Řezáč a též Patrik Urbanec, jenž sice odehrál pouhé čtyři zápasy, připsal si v nich ale skvělých 7 bodů (1+6) a +9 bodů v hodnocení +/-. Matula, Kovařík i Urbanec však budou Zlínu na Lapači chybět. Jedničkou v brance beranů je Martin Svoboda s úspěšností zákroků 90,54 %.

VHK Vsetín v posledních kolech tak trochu políruje výsledky Zlína. I on má totiž za sebou čtyřzápasovou sérii proher. Pro Vsetín má však tato bilance výrazně nepříjemnější důsledky než pro hráče z krajského města. Ve vyrovnané tabulce se totiž propadli z jejího středu až na samý chvost, momentálně tak Vsetínu patří poslední pozice v tabulce. Proti soupeřům před sebou sice mají zelenožlutí dva zápasy k dobru, i tak je jejich situace neradostná. Body tak domácí potřebují jako sůl. Bodování celku VHK zatím vládnou 17 bodoví Dominikové – Pokorný (5+12) a Tobola (7+10). Produktivní jsou též Zvonek (6+10) a Neuwirth (9+6). Obránci Vsetína naopak moc produktivní nejsou, mezi defenzivní pilíře celku však bezesporu patří Jakub Hruška, Michal Hryciow či Josef Zuzaník. Jedničkou v brance VHK je Maxmilián Bača s úspěšností zákroků 90,67 %.

Dosavadní jediný vzájemný zápas obou celků v této sezóně přinesl krásnou a vyrovnanou bitvu. Radovali se v ní nakonec domácí Berani, kteří zásluhou dvou tref z poslední dvou minut zvítězili 5:3. Vsetín tak má svému soupeři rozhodně co vracet.

VHK Vsetín: Bača (Vlach) – Žabčík, Hryciow, Hruška, Červínek, Zuzaník, Vašíček, Ščotka, Hajda – Pokorný, Klečka, Kuchařík, Daněk, Forch, Surý, Jirušek, Stodůlka, Neuwirth, Abdul, Zvonek, Tobola

PSG Zlín: Svoboda (Stojan) – Řezáč, Stuchlík, Macharáček, Zbořil, Andrýsek, Buchta, Talán, Kužílek – Hlaváč, Kratochvíl M., Dalajka, Gremlica, Galuška, Karola, Kratochvíl Š., Al Muaqet, Stránský, Haničinec, Hladiš.

Rozhodčí: Husička – Gebauer, Lederer.

00:01

00:15
    Domácí na svého rivala vlétli s velkým nasazením a Pokorný si připsal první střelecký pokus. Mířil však mimo.

01:03
    Vsetínští jsou skutečně hodně nabuzení, znovu je puk před brankou Svobody.

01:24
    Nyní se pokusili o útok i hosté, skončili však na útočné modré.

02:03
    Zdá se, že Berani už vsetínský nástup otupili, hra se nyní převážně odvíjí ve středním pásmu.

03:02
    Hraje se opravdu ve velkém tempu, dosud jsme byli svědky jediného přerušení.

03:30
    Ani jedna strana se ale nedostává do zakončení, gólmani jsou tak bez práce.

04:28
    Slovy klasika: Tempo je vražedné.

04:57
    Teď se hosté na chvíli usadili v útočném pásmu, do zakončení se ale nedostali.

05:41
    Po Bačou vyražené střele ze středního pásma se ozval hvizd píšťalky hlavního sudího. Na sklonku šesté minuty se hra teprve podruhé přerušuje.

06:31
    Hosté jsou v posledních minutách aktivnějším týmem, hra se tak odvíjí na polovině Vsetína. Zatím je to ale bez šancí i střelby.

07:32
    Hostující Hladiš se teď málem dostal do střelecké pozice, puk mu ale v poslední chvíli utekl z hole.

07:46
    Zakázané uvolnění VHK.

08:07
    Hosté drží puk v útočném pásmu, nemohou se ovšem dostat od mantinelu.

08:48
    Díky dobrému napadání domácích se ke střele dostal Abdul, puk ale netrefil příliš dobře a Svoboda neměl problém vyrazit.

09:21
    Hrát se nejspíš chvíli nebude. Rychlý a důrazný zápas odneslo plexisklo v obranném pásmu VHK. To se totiž po jednom z tvrdých střetů rezignovalo a rozsypalo na tisíce malých kousků. Příležitost pro svou show tak dostávají ledaři.

09:21
    Oba celky odcházejí do kabin. Hrát se nebude minimálně 15 minut.

Ledaři stále ještě zametají ledovou plochu. Shrneme-li si úvodní desetiminutovku, tak jsme zatím viděli utkání hrané ve strhujícím tempu a s minimem přerušení. Malinko více ze hry mají hosté, ani oni, ani domácí, si ale zatím žádnou zajímavější střeleckou příležitost nevytvořili. Skóre tak zatím plně odpovídá dění na hrací ploše.

Plexi je zdárně vyměněno, led zameten a domácí hráči již nedočkavě nastupují na led.

A z kabin se už vynořují i hosté. Za pár chvil tak budeme moci znovu začít.

09:22
    Utkání znovu odstartovalo.

10:04
    Pokorný vypálil chytře přes beka, vyrážečka hostujícího gólmana však byla na místě.

10:44
    Nepřesná rozehrávka hostů končí zakázaným uvolněním.

11:23
    První přesilovka utkání je tu. Zahraje si ji Vsetín. Hostující Matouš Kratochvíl totiž trefil svého protihráče loktem do tváře.

11:52
    Vsetínští se ale sami vyhazují.

12:11
    A teď dělají totéž i Berani, puk je tak za Bačovou bránou.

12:36
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Domácí svou přesilovku využívají. Jindřich Abdul přisunul puk JANU ŠČOTKOVI, jeho střela zápěstím od modré prošla houštinou těl a zlínskému brankáři prošel puk pod paží do sítě. Asistence: Jindřich Abdul, Dominik Tobola.

13:20
    Hostující útočník před Bačou promáchl letící puk. Mimo jiné však i proto, že byl faulován domácím Žabčíkem. Dvě minuty – krosček. Hosté tak mohou záhy srovnat.

13:58
    Zlín právě vstřelil branku!
    A také tak činí. Domácí nedokázali včas odstavit dorážející Berany. A sérii dorážek nakonec zakončil MIKULÁŠ ZBOŘIL, který doklepl puk za bezmocného Baču. Asistence: Martin Gremlica.

14:47
    Abdulovu střelu z pravého křídla Svoboda příliš jistě nevyrazil, zlínská obrana ale odklidila puk do bezpečí včas.

15:22
    Další zákrok hostujícího brankáře, tentokrát o poznání jistější.

15:26
    Vašíček pálil hned po buly, trefil náruč připraveného Svobody.

15:50
    Domácí teď sevřeli Berany a několikrát pálili na bránu, jejich pokusy ale nebyly příliš nebezpečné.

16:02
    Zlínští jsou nicméně stále pod tlakem a nemohou se dostat z vlastního pásma.

16:13
    Závar před Svobodou, ten ale nakonec nalezl puk před svými betony a včas jej pokryl.

16:25
    Domácí tak dlouho svírali hosty, až v útočném pásmu propadli a pustili Berany do přečíslení dva na jednoho. Zlínští ho vyřešili bravurně. Karola poslal ideální pas přímo na hůl FILIPA STRÁNSKÉHO a ten neměl problém zakončit zblízka do prázdné brány. Asistence: Daniel Karola, Lukáš Buchta.

17:36
    Vsetín je i nadále velmi aktivní, hosté ale brání na výbornou.

18:01
    Jiruškovi sjel ve střelecké pozici puk z hole. Zlín je i nadále pod tlakem.

18:23
    Ščotkovu střelu Svoboda vyškrábl vyrážečkou.

19:02
    Hosté se nemohou dostat z vlastního pásma, Vsetín zase ke střele.

19:39
    Zlínští teď ale zcela evidentně hráli v šesti a čárový rozhodčí byl pozorný. Vsetínu se tak v závěru třetiny nabízí šance ke snížení.

19:58
    Domácí se sice usídlili v pásmu, Zlín je ale drží u mantinelu.

20:00

20:00
    Po závěrečné siréně se ještě hlavní rozhodčí rozhodl vylučovat. Za sekání je potrestán jeden z domácích hráčů, který tak svou nedisciplinovaností připravil svůj celek o výhodu přesilové hry.

Vítězství v první třetině slaví hosté, kteří dokázali obě své příležitosti přetavit v branku. Po, rozbitým plexisklem vynuceném, přerušení tempo hry přeci jen mírně opadlo, větší aktivita byla nicméně na holích Vsetína. Ten se taky v přesilovce ujal vedení. Zlín ale vzápětí ve vlastní početní výhodě srovnal a díky skvěle sehranému přečíslení dva na jednoho se posléze ujal vedení, které platí i po skončení dvacetiminutovky.

Prostřední dějství začne cca 14:05.

20:01

20:58
    Domácí při hře čtyři na čtyři propadli, Hruškovi nezbylo, než ujíždějícího kráče faulovat a rozhodčí Husička bez váhání nařizuje trestné střílení.

20:58
    LUKÁŠ BUCHTA penaltu využívá zásluhou precizně provedeného bekhendového blafáku a Zlín tak proměnil i svou třetí šanci v utkání.

21:39
    Začíná zkrácená přesilovka Zlína.

22:00
    I domácí jsou v plném počtu.

22:32
    Po tvrdém střetu ve středu hřiště zůstal na ledě ležet Šimon Kratochvíl, nakonec se ale sbírá z ledu a ač otřesen, zdá se, že bude v pořádku.

23:08
    Zakázané uvolnění hostů.

23:41
    A teď se téhož prohřešku dopouštějí i hráči Vsetína. Hra se stěhuje před Baču.

24:24
    Vsetín se drží v útočném pásmu, od mantinelu se ale nemůže probít do zakončení.

25:01
    Tentokrát byl rychlý výpad hostů včas zastaven obranou Vsetína.

25:38
    Abdul za brankou vystihl rozehrávku hostů, střelou z nulového úhlu ale mezi tři tyče nemířil.

25:46
    Z protiútoku nechali Zlínští vyniknout Bačovu lapačku.

26:31
    Hra se přestěhovala do středního pásma, Zlín nyní nedovoluje Vsetína založit kloudnou akci.

27:14
    Žabčík si sjel až na kruhy, jeho střelu ale hostující brankář bez větších problémů vytěsnil betonem.

27:46
    Zvonek dostal hezkou přihrávku do střelecké pozice, branku Zlína ale vůbec netrefil.

27:52
    Karola vysekl hůl domácímu hráči a po právu odchází za sekání na lavici hanby. Vsetínu se nabízí příležitost na snížení.

28:14
    Hruška sám sebe vyhodil do středního pásma a Vsetín tam musí začít odznova.

28:48
    Hruška znovu zaváhal a Vsetínští teď měli plné ruce práce, aby odvrátili rodící se brejk Beranů.

29:20
    Za Svobodovými zády zazvonila tyč.

29:52
    Zlínští se ubránili, vyloučený Karola je na ledě.

30:44
    Domácí střela z pravé strany sražena až do ochranné sítě. Bránící hráči Zlína ke svým soupeřům skvěle přistupují, Vsetín se tak stále nemůže dostat do střeleckých pozic.

30:59
    Domácí Forch vyloučen za faul loktem. Zlín má šanci zvýšit náskok.

31:31
    Haloda usměrňoval puk na domácí branku, Bača byl ale pozorný.

32:02
    Hosté kombinují před Bačou...

32:07
    Nakonec ale puk ztratili a Vsetínští vyhazují.

32:32
    A znovu puk míří až ke Svobodovi.

32:59
    Vsetín se ubránil.

33:22
    Výborně hrající Buchta nabil zpoza brány Dalajkovi, ten ale napálil jen Bačovu hruď.

34:00
    Hosty nicméně přesilovka navnadila a nyní jsou to oni, kdo se jal diktovat tempo hry.

35:32
    Pokorný se tlačil před hostující bránu, poslední bránící hráč ho ale dokázal oddělit od puku.

36:17
    Hodně zbytečný krosček teď předvedl zlínský Zbořil. Husička ho také posílá za katr – dvě minuty, napadení.

36:22
    Po střele Hryciowa se Svoboda jen ohlédl, puk ale zamířil mimo.

36:57
    Po seknutí domácího hráče do brankáře Svobody se na ledě strhla menší bitka. Na trestnou lavici míří vsetínský Zvonek za sekání a zlínský Řezáč za krosček.

37:17
    Ščotkovo nahození nadělalo Svobodovi problémy, puk ale nakonec zůstal v brankářově výstroji.

38:02
    V samém závěru Vsetín přesilovku využívá. Po nahození do brankoviště se to povedlo důraznému DOMINIKU TOBOLOVI, který skrz brankářův beton protlačil puk do brány. Hostům se to sice nelíbí, Husička stál ale hodně blízko a bez zaváhání dal najevo, že branka byla zcela regulérní a tudíž platí. Bez asistence

38:02
    Jeden z hostujících hráčů Karola, dostává osobní trest na deset minut.

38:07
    Neskutečné vyrovnání. DOMINIK POKORNÝ napálil puk přímo z buly přímo na bránu a k úžasu všech přítomných, včele s gólmanem Svobodou, skončil tento pokus za brankovou čárou. Bez asistence.

39:02
    Na lapači je živo. Po tvrdém zákroku na jednoho z hostů dostává Ščotka trest na 5 + do konce utkání. Domácí hráč byl následně napaden jedním z hostujících mstitelů... na jeho trest si ještě budeme muset počkat...

39:02
    ... potrestaným hráčem Zlína je Macharáček – dvě minuty, hrubost.

Nutno dodat, že Ščotkův trest ve hře je velkou komplikací nejen pro Vsetínskou juniorku ale i pro starší dorost, jelikož Ščotka byl tahounem tohoto týmu a teď si nejspíš nějakou dobu nezahraje.

39:18
    Už se znovu hraje, dvě minuty se bude hrát ve čtyřech.

39:41
    Teď zase Baču po odpískání atakoval jeden ze Zlínský, vylučovat se ale nebude.

39:55
    Žabčíkova tvrdá rána branku minula.

40:00

Druhá třetina je za námi a po jejím skončení svítí na ukazateli skóre stav 3:3. Dlouho to přitom vypadalo, že Zlín bude s přehledem držet svůj náskok. Stačilo ale nevídaných pět vteřin a dvougólový náskok byl fuč. Jinak sledujeme derby jako řemen. Rozhodčí Husička nechal hře volný průběh a to se mu v posledních minutách vymstilo. Série oboustranně hraniční zákroků vyvrcholila faulem Ščotky, za nějž vsetínský hráč obdržel trest ve hře. Zlín bude díky tomu začínat třetí třetinu dlouho početní výhodou.

Třetí třetina začne cca 15:00.

40:01

40:28
    V úvodu třetí třetiny se hraje čtyři na čtyři. Ke střele se dostal domácí Zvonek, Svoboda puk lapil.

41:02
    Hra ve čtyřech ale končí a Zlín bude hrát ještě tři minuty s výhodou jednoho muže v poli.

41:36
    Vsetín ho ale zatím nepouští do útočného pásma.

41:56
    Opět Vsacani posílají puk až za Svobodu

42:20
    Zlínu zatím dlouhá přesilovka vůbec nejde, teď dokonce zahrál na zakázané uvolnění.

42:30
    Pokorný se v oslabení tlačil před Svobodu, puk mu ale těsně unikl.

43:02
    Ve čtyřech hrající Vsetín teď přehrává zlínskou pětici.

43:21
    Lukáš Buchta už se na to nemohl dívat, prolétl s pukem podél mantinelu, natlačil se až před Baču, kterého se pokusil obkroužit, Bača byl ale pohotový a následné zakončení zastavil betonem.

44:02
    Zlínu dlouhá přesilovka vůbec nevyšla. Vyjma Buchtova průniku se nedostal vůbec do pásma. Teď už je Vsetín kompletní.

45:06
    Zakázané uvolnění Zlína. Je patrné že oba celky teď potřebují především zkonsolidovat své řady.

45:32
    Po obrovské hrubici v hostující rozehrávce zůstali tři domácí hráči proti jedinému bekovi. Zvonek se rozhodl vystřelit a napálil břevno za Svobodovými zády.

45:58
    Zlínský protiútok zastavil hvizd čárového – ofsajd.

46:39
    Daněk při průniku ztroskotal na hostující defenzívě. Zlín opatrně rozehrává.

47:02
    Po nahození od modré končí puk v Bačově lapačce. Vhazuje se v pásmu VHK.

47:17
    Jen těsný ofsajd zastavil nebezpečnou hostující akci po chybné rozehrávce Vsetína.

47:58
    Oba celky nyní sázejí na hru ze zajištěné obrany, je patrné, že ani jeden nechce udělat chybu.

48:51
    Nyní je to Zlín, kdo se zdá býti útočnější mužstvem. Ani on není příliš nebezpečný.

49:11
    Talán to zkoušel vtipnou zadovkou, domácí klec ale netrefil.

50:15
    Tobolův průnik teď zastavil svým statným tělem hlavní rozhodčí.

50:45
    Domácí si teď nerozuměli při rozehrávce za svou brankou, potenciální hrozbu ale dokázali včas zastavit. Zlín nicméně získal vhazování v útočném pásmu.

51:42
    Ani Vsetínští v útočném pásmu nic nevymysleli a ještě mohou být rádi, že Husička přehlédl podseknutí jednoho z rozehrávajících Beranů.

52:45
    Je znát, že strhující tempo úvodních minut zápasu stálo oba týmy hodně sil. Únava hráčů je jasně patrná a nutno dodat, že se není čemu divit.

53:46
    Domácí ujeli do přečíslení dva na jednoho, Abdul ale dostal přihrávku na brusli a ve velké rychlosti již nestihl zakončit.

54:45
    Daněk teď tečoval puk letící na vlastního brankáře těsně mimo. Však se taky Bača na svého spoluhráče nehezky podíval.

55:20
    Na jedné straně zastavila Pokorného střelu brusle obránce, na straně druhé zase Berani mířili mimo. Hra se přelévá ze strany na stranu, ani jeden celek teď nemá navrch.

55:47
    Čárový rozhodčí dostal zásah pukem. Až na modřinu bude v pořádku, hra je ale přerušena.

56:15
    Daněk si v útočném pásmu obhodil soupeře, načež byl dle hlavního rozhodčího zastaven v rozporu z pravidly. Dvě minuty si odsedí Řezáč (ZLN), prohřeškem je nedovolené bránění.

56:26
    Zlín vyhazuje.

57:00
    Hruškovu střelu tečoval těsně vedle Neuwirth.

57:19
    Po další Hruškově střele vznikl na brankovišti Zlína obrovský závar, nakonec ale hosté tlak Vsetína ustáli.

57:23
    Hosté se osvobozují.

58:02
    Berani drží puk daleko od své brány.

58:20
    Neuvěřitelná smůla pro Vsetín. Svobodovi už po třetí v utkání pomohla tyč. Tobolovu střelu z velkého úhlu totiž vyrážečkou promáchl, branka mu ale výrazně pomohla.

58:20
    Hosté jsou již v plném počtu.

59:37
    Velká šance i na druhé straně. Po zmatku domácí defenzívy dostal na mezikruží nabito Řezáč, Bača si proti němu ale daleko vyjel a jeho pokus zastavil na své hrudi.

59:49
    Hra je ve středním pásmu, už se nejspíš nic převratného nestane.

60:00

Blíže k vítězství byli ve třetí třetině domácí. Hned dvakrát jim ale v radosti zabránila konstrukce branky. Utkání tak dospělo do prodloužení, které je asi vzhledem k průběhu hry a vývoji skóre odpovídající.

60:01

60:14
    Trošku podivný odraz puku od zadního mantinelu hosty vyděsil, nikdo z domácích ale před Svobodou nehlídkoval.

60:51
    Tobola hned dvakrát v rychlém sledu vyzkoušel pozornost Svobody, ten obstál.

61:15
    Vsetín je zatím v prodloužení o něco aktivnějším celkem.

61:44
    Neuwirthova zadovka našla Hrušku, ten si sjel od modré a vypálil. Mířil dobře, Svoboda ale na puk dosáhl ramenem.

62:04
    Další závar na brankovišti hostů, Vsetín má v prodloužení navrch.

62:43
    Teď i hosté vystrčili růžky, střelou od modré ale Bačovu branku minuli.

62:54
    Pokorného střela sražena do ochranné sítě.

63:13
    Domácí nezvládli rozehrávku a po zakázaném uvolnění nabízejí hostům exkurzi do útočného pásma.

64:00
    Je zde poslední minuta prodloužení.

64:07
    Hosté pomalu rozehrávají zpoza vlastní brány, zdá se, že už čekají na penaltový rozstřel.

64:52
    Ještě to zkusil Zvonek, na útočné modré ale o puk přišel.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Ani prodloužení o vítězi nerozhodlo. Na ledě bylo patrné, že domácí by rádi rozhodli utkání před samostatnými nájezdy, přes několik nadějný šancí se jim to ale nepodařilo. Teď už na ledě řádí rolba a žehlí exekutorům penaltového rozstřelu led. O vítězi druhé letošního derby a zároveň o tom, kdo protrhne černou sérii porážek rozhodne dovednostní soutěž. Kdo bude tím šťastnějším?

Rolba opouští kluziště, už za několik okamžiku nájezdy začnou.

Samostatné nájezdy začínají.

Buchta, prvním exekutorem. Hostující bek překonal střelou na lapačku Baču.

Za Vsetín pojede Pokorný.

... střelou mezi betony ale neuspěl.

Hlaváč za Zlín nedal, utekl mu totiž puk dřív, než stihl cokoliv vymyslet.

Dominik Tobola sice brankáři udělal kličku, položil si ho, bekhendem již ale nedokázal zakončit včas.

Bekhend zkusil i Šimon Kratochvíl, ale minul.

Josef Daněk musí dát...

Populární Pepa Daněk to udělal bravurně. Rozhodil brankáře pohybem ramen, udělal kličku do forhendu a po ledě pod betony neomylně zakončil. Nájezdy tak budou pokračovat.

Jako první teď pojednou domácí, konkrétně Dominik Pokorný.

... A ten uspěl, jeho bekhendové zakončení pod víko nemělo chybu.

Za hosty musí odpovědět kdo jiný, než Buchta. Už se dnes dvakrát prosadil. Co do třetice?

Lapačem zní hromový pískot....

Buchta zkusil bekhendovou kličku, nedokázal ale puk zvednou a zakončil tak jen do Bačova betonu. Je rozhodnuto!

V samostatných nájezdech zvítězil tým VHK Vsetín.

DOMINIK POKORNÝ dotál svůj celek k vítězství. Právě jeho proměněný nájezd rozhodl o vsetínské radosti. Druhé krajské derby sezóny tak ovládl Vsetín.

Konec zápasu. (15:52:49)

Radek Bařina

Branky a nahrávky: 13. Ščotka (Abdul, Tobola), 39. Tobola, 39. Pokorný, rozh. náj. Pokorný – 14. Zbořil (Gremlica), 17. Stránský (Karola, Buchta), 21. Buchta

VHK ROBE Vsetín: Bača (Vlach) – Žabčík, Hryciow, Hruška, Červínek, Zuzaník, Vašíček, Ščotka, Hajda – Pokorný, Klečka, Kuchařík, Daněk, Forch, Surý, Jirušek, Stodůlka, Neuwirth, Abdul, Zvonek, Tobola
    Berani Zlín: Svoboda (Stojan) – Řezáč, Stuchlík, Macharáček, Zbořil, Andrýsek, Buchta, Talán, Kužílek – Hlaváč, Kratochvíl M., Dalajka, Gremlica, Galuška, Karola, Kratochvíl Š., Al Muaqet, Stránský, Haničinec, Hladiš.

Rozhodčí: Husička – Gebauer, Lederer