Cagliari – Fiorentina 1:0 (kon.) | Bologna – Udinese 0:2 (kon.) | AC Milán – Turín 1:1 (kon.)
AC Milán
1:1 (0:1)
Turín FC
Sobota 01.02.2014, 20:45 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Italská Serie A

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.

Přeji krásný večer u sledování italské Serie A, kde se odehraje v rámci 22. kola velmi zajímavé utkání. Na hřiště AC Milán totiž dorazí Turín FC, který bude chtít svého soupeře překvapit.

Začátek utkání je naplánován na 20:45.

Rozhodčí

Dnešní utkání bude řídit jako hlavní rozhodčí Antonio Damato. Na lajnách mu budou pomáhat pánové Gianluca Vuoto a Gianmattia Tasso. Čtvrtým rozhodčím bude Massimiliano Grilli.

AC Milán: Abbiati – Rami, De Sciglio, Bonera, Kaká – Muntari, Emanuelson, Montolivo, Honda, Pazzini – Robinho.
    Náhradníci: Amelia – Mexés, de Jong, Essien, Saponara.

Turín FC: Padelli – Maksimović, Glik, Moretti – Darmian, Masiello, Vives, Basha – Farnerud, Cerci, Immobile.
    Náhradníci: Bovo, Rodríguez, El Kaddouri, Bellomo, Barreto, Meggiorini..

1

2
    AC Milán se hned od úvodu dere do útoku, zatím se ale k něčemu většímu nedostal.

3
    AC Milán je aktivní, Pazziniho střela byla zblokována na rohový kop.

3
    Hráči se postěhují do vápna, AC Milán může mít první větší příležitost.

4
    Montolivo poslal vysoký nákop pouze na obránce hostujícího Turína.

5
    AC Milán bude kopat roh z druhé strany.

6
    Ani Robinhinův pokus neohrozil defenzivu Turína.

7
    Robinho přistižen v ofsajdu, sudí přerušuje hru.

8
    Domácí Rami si vytvořil prostor a zakončoval, jeho pokus ale namířil hodně vysoko nad.

9
    Turín se po delší době dostal k míči a v klidu kombinuje po zemi.

10
    Domácí Pazzini fauloval, sudí ale ještě kartu nevytahuje. Pokračovat s míčem bude FC Turín.

12
    De Sciglio posílal míč do vápna, hosté se nákopu ubránili.

13
    Cerciho přihrávku zastavili Milánští. Hosté ještě ale budou kopat rohový kop.

14
    Turínští poslali do vápna dobrý míč, Abbiati vyboxoval do bezpečí.

15
    Farnerud v ofsajdu, hra přerušena.

16
    Hostující Massielo zkusil projít sám přes dva beky, ale neuspěl.

17
    FC Turín právě vstřelil branku!
    CIRO IMMOBILE hodně zkušeně vyškolil obranu AC Milán, přešel přes tři protivníky a ještě technickou střelou nedal šanci ani brankáři Abbiatimu – 0:1.

18
    Trenér Seedorf burcuje svůj tým, inkasovaná branka ale zaskočila a nyní jejich kombinace skončila ofsajdem.

19
    Domácí kopali rohový kop, Robinhův nákop se ale neujal.

20
    Turín se snaží otevřít hru a zakombinovat. AC Milán je trochu rozhozen a bude asi chvíli tvrat, než se domácí vrátí do své pohody.

21
    Hostující Immobile se zapomněl v ofsajdovém postavení.

22
    Kaká se nacházel v dobré pozici, dal si míč na lepší nohu, přesto pálil nad.

23
    Nyní střílel Honda, nová posila z CSKA Moskva. Střela byla ale odvrácena na rohový kop.

24
    Turínští se při rohu ubránili a dostali míč do bezpečné zóny.

25
    Honda znovu v akci, dobrá střela, ale znovu nad.

26
    Milánští ale nadále operují v útoku a vybojovali další rohový kop.

27
    Turín zatím hodně kvalitně brání a drží střelce milánského AC hodně zkrátka.

28
    ACM rozehrává další akci, domácí jsou v posledních minutách hodně aktivní.

29
    Hosté podnikli rychlý výpad, na jehož konci hlavičkoval Farnerud jen těsně vedle tyčky. Dobrá šance týmu z Turína!

30
    AC Milán sice tvoří hru a diktuje tempo zápasu, ale bude si muset dávat pozor na kvalitní brejky ze strany FC Turín.

31
    Cerciho střelu doprostřed branky Abbiaty kryje.

32
    Turínští ukazují, že si umí také dobře zahrát v útoku, i obrana milánského AC musí být v pozoru.

33
    Hosté budou zahrávat rohový kop, hráči se postěhují do vápna...

34
    Cerci to zkoušel na bližší tyč, ale neuspěl. AC Milán se ubránil.

35
    Farnerud zakončoval, tentokrát ale jeho pokus byl dost mizerný.

36
    Milánští zkusili rychlý protiútok, centr ze strany od Hondy ale nebyl dostatečně přesný.

38
    Kaká to zkusil přízemním centrem do branky, hosté odvrátili na rohový kop.

39
    Po rohu má míč v rukavicích gólman Padelli.

40
    Kaká záhy posílal před branku další míč, hosté se ale ubránili. Z další akce byl Immobile přistižen v ofsajdu.

41
    Z hranice vápna střílel z první placírkou Honda, ale mířil nad branku.

42
    Milánští v závěru poločasu přitvrdili, hosté se ale zatím úspěšně brání.

43
    Keisuke Honda hodně chodí do branky a je aktivní, nyní znovu zakončoval, avšak brankovou konstrukci minul.

44
    Domácí mají další rohový kop, kolem hostující branky je rušno.

45
    Ani tento pokus Kaká se neujal...

45

Po prvním poločase vede na San Siru překvapivě turínský tým 1:0 zásluhou rychlonohého Immobileho. Turín pracuje velmi dobře, byť v závěrečných minutách měl AC Milán už velké šance na vyrovnání.

46

47
    Emmanuelson ostře nacentroval, na míč ale nedoskočil žádý z jeho spoluhráčů.

48
    Milánští se derou dopředu hned od úvodu druhé půle. Jejich aktivita je evidentní.

49
    Kaká chtěl střílet, byl ovšem zablokován.

50
    AC Milán právě vstřelil branku!
    Domácí nakonec poměrně brzy ve druhém poločase vyrovnávají. ADIL RAMI pálil ve vápně a míč zapadl za záda gólmana Padelliho – 1:1.

51
    Domácí jsou při chuti, záhy po vyrovnávací trefě zajímavě pálil Kaká.

52
    Turínští poprvé střídají. Aktivního Farneruda nahradil El Kaddouri.

53
    Milánští jsou ještě čím dál aktivněší a herně začínají na hřišti kralovat. Znovu v akci byl Robinho, který posílal míč do ohně před brankou.

54
    Domácí budou kopat další rohový kop. Aktuálně na rohy vedou 10:2.

55
    Rohu se ale Turín ubránil.

56
    Nový kouč milánského AC každopádně může být s aktivitou jeho svěřenců spokojený. Domácí skutečně bojují.

57
    Honda vylepšoval přihrávkou pozici pro spoluhráče, Turín ale odkopl balon do autu.

58
    Po delší době se v útoku objevil Turín, ze strany před branku centroval Masiello, míč má už v rukavicích ale zkušený gólman Abbiati.

59
    Domácí Pazzini se dopustil faulu, žlutý kartónek ale sudí nevytahuje.

60
    Turín se snaží uklidnit hru a zformovat se k výkonu z prvního poločasu. Protože v tom druhém je pod tlakem.

61
    Na míči jsou nyní ale domcí borci z Milána.

62
    Kaká vysunul Hondu, ten byl následně zablokován do autu.

63
    A pozor – střídání. Ze hřiště odstupuje Muntari, nahrazuje ho de Jong.

64
    De Jong se záhy po svém příchodu na hřiště zapojil do akce a pohotově vystřelil. Ale nemířil přesně, Padelli nezasahoval.

65
    Turí měl nyní zmatek před vápnem, nakonec míč do autu zahodil Maksimović.

66
    Cerci centroval z dobré pozice, ve vápně ale nebyl žádný z jeho spoluhráčů, který by na míč dosáhl.

67
    Turínští už nejsou v útoku příliš přesní a aktivní. Patrně se budou soustředit na udržení remízového stavu, který by určitě brali. Uvidíme, s čím v další fázi utkání přijde domácí AC Milán.

68
    Milán vybojoval další rohový kop.

69
    Po rohu byl faulován hostující Morreti. Rozehrávat bude Turín.

70
    Hosté vystřídali, Bashu nahradil Barreto.

71
    Milán kopal další roh, k exekuci se postavil Robinho, ale domácí Turín příliš neohrozili. Mimochodem ACM vede na rohy 13:2.

72
    Nyní už je nápor AC Milán skutečně velký, hosté už pouze brání a modlí se za remízu, která by se jim hodila.

73
    de Jon fauloval, s rozhodnutím sudího ale nebyl spokojen a za přílišné diskuze s rozhodčím mohl být rád, že nedostal žlutou kartu.

74
    Tu ale dostal záhy hostující Vives (TUI).

75
    Robinho se dnes hodně snažil a nyní odstupuje z trávníku. Nahradí ho Saponara.

76
    Maksimovič (TUI) inkasoval žlutou kartu od hlavního arbitra Damata.

77
    Z následné standardky se málem trefil Keisuke Honda, jen skvělý zákrok Padelliho, který míč vyškrábl nad břevno, zachránil FC Turín.

78
    Milán kopal další roh, který byl následován dalším rohovým kopem. Turín se nadále úspěšně brání.

79
    Montolivo to zkusil individuálně, ale nakonec o míč přišel.

80
    Pazzini (ACM) potrestán žlutou kartou.

81
    Montolivo začíná být v útoku velmi nebezpečný, tentokrát jej ještě Padelli vychytal.

82
    Na trávníku se jiskří, žlutou kartu dostal Bonnera (ACM).

83
    Immobile pronikl do obrany Milána a pak posouval míč před branku, domácí ale situaci pohlídali.

84
    Montolivo pálil z dálky, jeho pokus se ale znovu neujal.

85
    Drama na obou stranách, po akci Ramiho se na druhé straně hřiště dostal do koncovky Cerci.

86
    Turín se znovu stahuje do defenzivy. Hlavně ubránit výsledek, to je cíl hostů v závěru utkání.

87
    Na střely vede AC Milán 12:3, o aktivitě domácích nemůže být sebemenších pochyb.

88
    Turín dostal míč alespoň na polovinu hřiště, dál se už nedostává.

89
    Milán střídal, Hondu nahradil Petagna.

90
    Turín ještě kopal rohový kop, ale pro míč si vyskočil Abbiati.

90
    Sudí nastavuje zápas o čtyři minuty.

90+1
    Nejprve střídal Kaká, pak se El Kaddouri dopustil útočného faulu. Hosté mohou hru uklidnit.

90+2
    Turín šetří čas a je velmi blízko k získání cenného bodu z horké milánské půdy.

90+3
    Taktické střídání ze strany hostů. Cerciho nahradil Meggiorini.

90+4
    Turín ještě přešel málem do brejku, v samém závěru se obrana AC Milán na závěr zapotila.

AC Milán opět ztratil body, s tím jeho kouč Clarence Seedorf určitě nebude spokojený. Turín se dostal v prvním poločase do vedení, pak sice inkasoval, ale cenný bod ze San Sira už ubránil. (22:41:27)