Los Angeles – Philadelphia 0:2 (kon.) | Toronto – Ottawa 6:3 (kon.) | Columbus – Florida 4:1 (kon.)
St. Louis – Nashville 4:3 (2:1 po s.n.) | Arizona – Pittsburgh 3:1 (kon.) | Anaheim – Dallas 0:2 (kon.)
Calgary – Minnesota 4:3 (po pr.) | San Jose – Chicago 2:1 (3:1 po s.n.) | Washington – Detroit 6:5 (po pr.)

Toronto právě vstřelilo branku!
    Do prázdné branky potvrzuje vítězství NAZEM KADRI. Bez asistence.

58:37
    A zdá se rozhodnuto. klasické nedáš dostaneš, předtím mohl Michálek vyrovnat, ale minul, van Riemsdyk posunul puk za branku na Kessela, který před brankovištěm viděl najíždějícího TYLERA BOZAKA, který prostřelil Andersona popáté. Asistence: Phil Kessel, James van Riemsdyk.

54:02
    A máme tu hatrick. Anderson se nedohodl s Grybou, puk získal Bozak, který našel před brankou volného PHILA KESSELA, který prostřelil dezorientovaného hostujícího brankáře potřetí. Asistence: Tyler Bozak.

49:06
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Video potvrdilo, že puk nakonec objevil těsně, ale přeci jen za brankovou čárou. Autor branky CHRIS NEIL. Asistence: Cody Ceci, Colin Greening.

49:06
    Hlavní sudí si ještě vyžádal video, jestli puk přešel brankovou čáru nebo ne.

47:34
    Tak přece jen se to domácím povedlo! Využitá přesilová hra. PHIL KESSEL si vzal v útočné třetině kotouč vybruslil od hrazení ke kruhu a vypálil. Anderson měl zakrytý výhled a inkasoval. Asistence. Morgan Rielly, Cody Franson.

44:39
    Carl Gunnarsson (TOR) – 2 minuty podražení.

38:06
    Nakonec hříšníkem označen Dion Phaneuf (TOR), který dostává 2 minuty za podražení.

36:15
    Mika Zibanejad (OTT) – 2 minuty hákování.

34:39
    A je vyrovnáno. Domácí se pustili za vyrovnáním a povedlo se jim to. JOFFREY LUPUL dostal od Kadriho přesný pas zpoza branky, když předtím nepěkně narazil na hrazení Ceciho. To byl určitě faul, ale sudí to tak neposoudil. Asistence: Nazem Kadri.

33:01
    Karlsson ani Cowen puk ze třetiny nedostali. Van Riemsdyk našel před brankovištěm PHILA KESSELA, který neměl problém prostřelit Andersona. Asistence: James van Riemsdyk, Carl Gunnarsson

30:50
    Tyč po střele Karlssona, ještě teď musí znít Bernierovi v uších.

26:46
    Chris Neil si vybojoval puk u hrazení, zavezl jej do útočného pásma, kde na kruhu předal na COLINA GREENINGA, který nedal Bernierovi šanci. Asistence: Chris Neil.

23:09
    Matt Kassian (OTT a Frazen McLaren (TOR) – 5 minut – bitka.

19:24
    Eric Karlsson (OTT) – 2 minuty hákování.

19:07
    CHRIS NEIL dostal puk před modrou čárou, dojel do útočné třetiny a provedl pouze nahození, k údivu všech v hale puk skončil až v síti. Asistence: Jared Cowen, Eric Gryba.

15:12
    Cory Conacher a jeho druhý trest. Tentokrát si odsedí 2 minuty za sekání, které se dopustil na Gunnarssonovi.

12:39
    Cory Conacher (OTT) – 2 minuty podražení.

08:03
    Hra přerušena pro hru vysokou holí. Vhazovat se bude ve středovém kruhu.

04:44
    Máme tu první vyloučení utkání, na trestnou lavici usedá Phil Kessel, který dostává 2 minuty za sekání. Na druhé straně usedá Eric Gryba, rovněž za sekání.

David Sochor

Branky a nahrávky: 34. Kessel (van Riemsdyk, Gunnarsson), 35. Lupul (Kadri.), 48. Kessel (Rielly, Franson), 55. Kessel (Bozak), 59. Bozak (Kessel, van Riemsdyk), 60. Kadri – 20. Neil (Cowen, Gryba), 27. Greening (Neil), 50. Neil (Ceci, Greening)

Toronto Maple Leafs: Bernier (Reimer) – Phaneuf, Gunnarsson, Gleason, Franson, Rielly, Gardiner – Kessel, Bozak, van Riemsdyk – Kuljomin, Kadri, Lupul – Bodie, McKegg, Raymond – Orr, McClement, McLaren.
    Ottawa Senators: Anderson (Lehner) – Karlsson, Cowen, Gryba, Methot, Ceci, Wiercioch – Ryan, Turris, MacArthur – Michálek, Spezza, Greening – Condra, Zibanejad, Conacher – Neil, Smith, Kassian.

Rozhodčí: P. Devorski, O'Halloran – G. Devorski, Amell

Diváci: 19 613