Test1 – Test2 0:0 (*23:59) | Kortrijk – Anderlecht 2:2 (kon.) | Oostende – Gent 0:0 (kon.)
Leuven – Mechelen 0:0 (kon.) | Lokeren – Charleroi 3:1 (kon.) | Mons – Lierse 1:5 (kon.)
Cercle Bruggy – Waasland-Beveren 0:0 (kon.)
Cercle Bruggy KSV
0:0 (0:0)
Waasland-Beveren
Sobota 08.02.2014, 20:00 • Jan Breydel Stadion • Belgická Jupiler Pro League

Přeji Vám příjemný zbytek večera. U dalších onlajn přenosů na shledanou. (22:06:14)

Statistiky zápasu

Držení míče: 53% : 47%
    Střely celkem: 18:4
    Střely na branku: 6:1
    Rohové kopy: 9:4

Domácí Bruggy se tak propadají o jedno místo v tabulce, konkrétně na desáté místo se třiceti body. Waasland zůstává na předposlední patnácté pozici zaručující sestup s dvaadvaceti body.

Byli jsme svědky devadesátiminutové nudy, po které přišel napínavý konec, který nakonec skončil šťastněji pro hosty, kteří se zajisté spokojí s bodem. Obzvlášť díky tomu, že v posledních vteřinách utkání, dostal míč za čáru nejlepší střelec Cercle Michael Uchebo, bohužel pro domácí rukou, a tak branka nemohla být uznána.

90+3
    Taktické střídání hostů, ze hřiště pomalu odchází Henkens, na poslední sekundy se tak na hřiště podívá Blondelle.

90+2
    Uchebo zároveň za hraní rukou dostává druhou žlutou kartu. Doslova hektický závěr.

90+2
    Uchebo vstřelil branku! Ta však není uznána, protože domácí útočník dostal míč za brankovou čáru rukou.

90
    Nastavují se pouhé dvě minuty.

90
    Roh pro domácí.

89
    Takže hned dvojité střídání. Ze hřiště odstupuje také Smolders, jeho místo zaujme Staelens.

89
    Ze hřiště odchází Kabananga, nahradí ho Naudts.

83
    Domácí mají stále k dispozici všechna tři střídání, což je vzhledem k průběhu utkání trochu nezvyklé. Možná právě čerstvá krev by mohla zamíchat s výsledkem v posledních minutách zápasu.

82
    Nyní jsou však u míče hosté a zakládají postupný protiútok.

80
    Žlutou kartu si vykoledoval útočník domácích Uchebo.

80
    Je před námi závěrečných deset minut základní hrací doby a domácí mohou být zase o krok blíže k záchraně. K tomu však schází přesnější zakončení.