Fiorentina – Atalanta BC 2:0 (kon.) | Udinese – Chievo 3:0 (kon.) | Neapol – AC Milán 3:1 (kon.)
SSC Neapol
3:1 (1:1)
AC Milán
Sobota 08.02.2014, 20:45 • Stadio San Paolo, Neapol (kapacita: 60 240) • Italská Serie A

Ze Serie A je to pro tuto chvíli vše. Od komentování zápasu mezi Neapolí a AC Milán se s Vámi loučí komentátor Tomáš Reiner. Příjemný zbytek sobotního večera! Na shledanou. (22:44:28)

Adel Taarabt prožil skvělou premiéru, když poslal již v sedmé minutě AC Milán do vedení, jenže jeho debut mu poté zkazili přesnými trefami Inler a Higuaín, který vstřelil ve druhém poločase dva góly a vystřelil Neapoli tři body. Domácí byli po většinu zápasu lepším celkem a zaslouženě zvítězili. Konečné skóre. Neapol 3 AC Milán 1.

90+3
    Do konce zápasu už zbývají jen sekundy a nyní už je jasné, že se nic nestane.

90+2
    ... tak nakonec jen autové vhazování. Buď jak buď, domácí se do zakončení nedostali.

90+2
    Neapol vybojovala po rychlém protiútoku rohový kop...

90+2
    Montolivův pas byl odvrácen.

90+1
    Nad rámec zápasu byly nastaveny 3 minuty.

90
    AC v držení míče. Nyní už to ale neplatí. Pazzinimu byl odpískán útočný faul.

89
    Essien předvedl v obraně hrubou chybu, kterou mohl potrestat střídající Džemaili, jeho pokus ale postrádal razanci a Abbiati si s ním hravě poradil.

89
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Gökhan Inler, přichází Blerim Džemaili.

88
    Mexés zvolil dlouhý nákop vpřed, který Reina v pohodě ukryl v náručí.

87
    Callejónův zákrok byl zezadu a hodně tvrdý, hráč Neapole nyní mohl být rád, že neviděl červenou.

87
    Žlutou kartu dostává José María Callejón (SSC Neapol).

86
    Neapol minulý víkend prohrála na hřišti Atalanty rozdílem třídy, dnes ale podala skvělý výkon a od zisku tří bodů už domácí hráče dělí jen necelé čtyři minuty.

85
    Pokud Vás zajímá, co se Mariovi přihodilo, tak určitě sledujte média a dozvíte se to. Omlouvám se, ale v tuto chvíli to nejsem schopný zjistit.

84
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Marek Hamšík, přichází Valon Behrami.

84
    Jeho úsměv byl o poznání lepší než slzy. Nemohu si pomoci, ale italskému útočníkovi se přihodilo něco vážného, protože jen tak by nebrečel.

83
    Neapol zvýšila na 3:1 a na Balotelliho tváří se po slzách objevil mírný úsměv.

Tomáš Reiner

Branky: 11. Inler (Jorginho), 56. Higuaín (Inler), 82. Higuaín (Callejón) – 7. Taarabt

Karty:   38. Inler (NEA), 68. Jorginho (NEA), 87. Callejón (NEA) – 22. Abbiati (ACM), 54. Taarabt (ACM)

SSC Neapol: Reina – Maggio, Fernández, Albiol, Ghoulam – Mertens, Inler (89. Džemaili), Hamšík (84. Behrami), Jorginho, Insigne (78. Callejón) – Higuaín.
    Náhradníci: Rafael Rafael Cabral, Colombo – Uvini, Džemaili, Radošević, Behrami, Callejón, Panděv, Zapata.

AC Milán: Abbiati – De Sciglio, Rami, Mexés, Emanuelson (70. Montolivo) – Abate, Essien, Robinho (46. Kaká), de Jong, Taarabt – Balotelli (73. Pazzini).
    Náhradníci: Amelia, Gabriel – Silvestre, Constant, Zaccardo, Kaká, Poli, Muntari, Saponara, Montolivo, Petagna, Pazzini.

Rozhodčí: Davide Massa. Asistenti: F. Meli, L. Manganelli. Čtvrtý rozhodčí: G. Vuoto