Marseille – Bastia 3:0 (kon.) | Ajaccio – Rennes 3:1 (kon.) | Guingamp – Remeš 1:2 (kon.)
Lille – Sochaux 2:0 (kon.) | Montpellier – Évian TG 1:1 (kon.) | Valenciennes – Nice 2:1 (kon.)
Montpellier HSC
1:1 (1:1)
Évian Thonon Gaillard
Sobota 08.02.2014, 20:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Montpellier, jenž v předešlých třech kolech neztratil ani bod, se dnes musí spokojit pouze s nerozhodným výsledkem 1:1. Oba góly padly již v prvním poločase. Klíčovým okamžikem druhé půle bylo naopak vyloučení Tiéného z 68. minuty. (21:52:51)

90+4
    Dezův pokus z dálky byl zablokován. Je zřejmě rozhodnuto.

90+3
    Z přímého kopu Montpellieru nic nebylo, domácí ale každopádně zůstávají usazeni na útočné polovině.

90+2
    V šestnáctce Évianu to nyní vře, vášně musí krotit rozhodčí Lesage.

90+2
    Cabella je faulován. "Standardka" pro Montpellier.

90+1
    Míč je ve středu hřiště, kde to hostům, kteří se již soustředí pouze na bránění, pochopitelně plně vyhovuje.

90
    Utkání je nastaveno o čtyři minuty.

90
    Poslední střídání Montpellieru: odchází Anthony Mounier, přichází Jean Deza.

89
    Montaño byl nyní držen Mongonguem, přesto rozhodčí Lesage faul neodpískal.

88
    Koné se dopustil útočné faulu, Évian se tak musí znovu bránit.

87
    Tak málo scházelo! Přímý kop rozehrál Anthony Mounier a krásnou technickou střelou orazítkoval břevno brány. Laquait by na míč v žádném případě nedosáhl.

86
    Cabella je faulován přibližně pětadvacet metrů před hostující bránou. To je hodně nadějná pozice.

85
    Hosté rozjeli rychlý protiútok, na jehož měl být Daniel Wass, ten však nedostal přesný centr, takže ke střele nakonec vůbec nedostal.

84
    Nicolas Benezet zajel zezadu do El Kaoutariho a za svůj zákrok viděl zřejmě oprávněně žlutou kartu.

83
    Střídající Daniel Wass pálí z velké vzdálenosti poměrně vysoko nad. Évian si stále nedokáže vypracovat výraznější příležitost.

82
    De Melova přihrávka doprava na Koného postrádala přesnost. Míč zachytili domácí obránci.

80
    Victor Montaño to nyní udělal skutečně skvěle, když si na hranici pokutového území pohrál hned se dvěma bránícími hráči. Také jeho následné zakončení nebylo špatné, ke své smůle ale mířil přesně do rukavic připraveného Laquaita.

79
    Évian drží míč, ovšem dopředu se příliš nehrne. Skoro to vypadá, jako by aktuální stav hostům plně vyhovoval.