Hr. Králové – Vlašim 4:2 (kon.) | Zlín – Břeclav 5:0 (kon.) | Dunajská Streda – Šamorín 1:4 (kon.)
Sparta – FK Krasnodar 1:1 (kon.) | Táborsko – Bohem. Pr. 3:1 (kon.) | Ústí n. L. – Varnsdorf 0:1 (kon.)
Karviná – Kluczbork 4:1 (kon.) | Třinec – L. Mikuláš 2:1 (kon.) | Č. Budějovice – Karlovy Vary 7:1 (kon.)
Brno – Dunaújváros 0:2 (kon.) | Dukla Praha – Botev Plovdiv 2:3 (kon.) | Žilina – Michalovce 3:1 (kon.)
Slavia – CSKA Sofia 0:1 (kon.)
FK Dukla Praha
2:3 (1:1)
PFK Botev Plovdiv
Sobota 08.02.2014, 14:00 • Juliska, Praha 6 - Dejvice • Přípravný zápas

Je konec! Botev Plovdiv poráží Duklu Praha 3:2, když rozhodující gól padl až v 86. minutě, kdy se prosadil Vieira. (15:49:30)

90+3
    Třetí minuta nastaveného času, Vazev nakopává míč dopředý, Kučera musel rychle vykopávat.

90+1
    Ale nic z toho není, hrát mohou fotbalisté Plovdivu.

90
    Poslední minuta dnešního utkání, Dukla spěchá s autovým vhazováním z levé strany.

89
    Střídání v týmu Botev Plovdiv: ze hřiště odchází Vezalov, přichází Vazev.

88
    Dukla tak znovu prohrává o gól, dokáže i tentokrát vyrovnat? Do konce zápasu zbývají již poslední minuty.

86
    Botev Plovdiv právě vstřelil branku!
    Autorem branky je VANDER VIEIRA.

84
    Dukla zkouší rychlý protitútok, do vápna letí centr z pravé strany, ale obrana Plovdivu odvrací.

83
    Romario Kortzorg dostává za ostrý faul na útočné polovině žlutou kartu.

81
    Lavička Dukly připravuje střídání.

78
    Luboš Hanzel' rozehrál volný kop z pravé strany, z nějakých pětadvaceti metrů, ale poslal míč pouze nad branku.

74
    Dukla právě vstřelila branku!
    LUBOŠ KALOUDA proměňuje nařízený pokutový kop a je to opět nerozhodně.

72
    Střídání v týmu Botev Plovdiv: ze hřiště odchází Hamza, přichází Ivan Cvetkov.
    Střídání v týmu Botev Plovdiv: ze hřiště odchází Dore, přichází Vander Vieira.
    Střídání v týmu Botev Plovdiv: ze hřiště odchází Christov, přichází Filip Filipov.

64
    Pedro přichází do hry na úkor Kurteana.

60
    Hosté podruhé v utkání střídají. Místo Ognianova přichází Stoilov.

56
    Hosté obrací stav utkání! Někdo z fotbalistů Plovdivu byl faulován v pokutovém území a rozhodčí nařídil pokutový kop, ke kterému se postavil HAMZA YOUNES, a svým druhým gólem v utkání posílá Botev do vedení.

50
    Hosté poprvé střídají. Bengala nahrazuje Sprokel.

47
    Fotbalisté Plovdivu kombinovali na obranné půli hřiště Dukly. K ohrožení Kučerovy brány se však nedostali.

Jakub Kopřiva

Branky: 14. Ouedraogo, 74. Kalouda (pen.) – 36. Younes, 56. Younes (pen.), 86. Vieira

Karty:   83. Kortzorg (BTP)

FK Dukla Praha: Kučera – Romera, Jeřábek, Štetina, Hanzel' – Koval', Hlinka, Ouedraogo – Černý, Marek, Engelmann
    Náhradníci: Juroška, Bozič, Hanousek, Kalouda, Berger, Mareš, Manzia, Pospěch, Tetour

PFK Botev Plovdiv: Stahovyak – Sarmov, Lukin, Bengal, Hristov, Minev, Ognianov, Jirsák, Anicet, Kurtean, Hamza