Fiorentina – Atalanta BC 2:0 (kon.) | Udinese – Chievo 3:0 (kon.) | Neapol – AC Milán 3:1 (kon.)
ACF Fiorentina
2:0 (1:0)
Atalanta Bergamo
Sobota 08.02.2014, 18:00 • Stadio Artemio Franchi (Firenze) • Italská Serie A

To je pro dnešek vše, příště opět na shledanou. (19:57:51)

Fiorentina doma poráží Bergamo 2:0 a připisuje si cenné tři body do ligové tabulky. V prvním poločase svého soupeře Fiorentina výrazně přehrávala, druhý poločas byl ale její výkon spíše zklamáním. I tak ale stačil na výhru, kterou jí zařídily dvě individuální akce. Nejprve přímý kop Iličiče, ve druhé půli potom pěkná klička a následné zakončení Wolského.

90+3
    Domácí budou zahrávat rohový kop...

90+2
    Domácí dohrávají zápas pasivně, na útočné půli kombinují fotbalisté Bergama.

90
    Nastavovat se budou 3 minuty.

88
    Zápas se už jen dohrává, Fiorentina směřuje k zasloužené výhře.

86
    Fiorentina právě vstřelila branku!
    Tak tohle byla individuální paráda RAFALA WOLSKÉHO. Ten v souboji jeden na jednoho předvedl parádní kličku, kterou zakončil umístěnou střelou k pravé tyči.

85
    Chybu v rozehrávce spáchal Neto, rohový kop budou zahrávat hosté.

83
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Maximiliano Moralez, přichází Riccardo Cazzola.

81
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Luca Cigarini (Atalanta Bergamasca Calcio).

80
    Deset minut do konce utkání, Fiorentina drží jednobrankový náskok díky přímému kopu Iličiče.

79
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Alessandro Matri, přichází Ryder.

78
    Diakite si vyříkává s rozhodčím okolnosti svého zákroku na Denise, který byl posouzen jako faul.

76
    Ke střele z hranice vápna se dostal Bonaventura, břevno ale výrazně přestřelil.

75
    Šance pro hosty – Bergamo zahrává rohový kop...

73
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Giulio Migliaccio, přichází Carlos Carmona.

72
    Atalanta kombinuje na útočné půli, zatím ale bez zakončení.

70
    Dvacet minut do konce utkání, Fiorentina už není natolik suverénní, domácí brání jednobrankový náskok.