Wolfsburg – Mohuč 3:0 (kon.) | W. Brémy – Dortmund 1:5 (kon.) | Norimberk – Bayern 0:2 (kon.)
Freiburg – Hoffenheim 1:1 (kon.) | Frankfurt – Braunschweig 3:0 (kon.) | Hamburg – Hertha 0:3 (kon.)
VfL Wolfsburg
3:0 (0:0)
1. FSV Mohuč 05
Sobota 08.02.2014, 15:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Německá Bundesliga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:26:46)

Je konec! Domácí svůj dnešní úkol zvládli, když porazili Mainz 3:0. Gólově se Wolfsburg dlouho prosadit nemohl, po bezbrankové první půli se domácí rozstříleli až ve druhé pětačtyřicetiminutovce. Domácí VfL se dostal do vedení v 59. minutě, kdy se Rodríguez trefil z pokutového kopu. Na druhý gól si diváci ve Volkswagen Areně museli počkat pouze sedm minut, to se v 66. minutě prosadil Dost a na konečných 3:0 pro Wolfsburg upravil v 75. minutě z rohového kopu Gustavo.

90+1
    Rohový kop pro domácí VfL, ale skvěle zasáhl bránící Pospěch, který odvrací míč do bezpečí.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, o vítězi není pochyb, jde jen o to, aby se zápas v klidu dohrál.

88
    Jenže ani z toho nic nebude, hosté se stihli vrátit a zabránit nebezpečnému brejku soupeře.

88
    Z levé strany rozehrává Geis, ale domácí získávají míč a sami spěchají do rychlého protiútoku.

87
    Volný kop rozehrají fotbalisté Mainzu na polovině soupeře.

86
    VfL již v závěru zápasu jasně dominuje, hosté nejsou schopní udržet míč na dvět, tři, přihrávky.

84
    Karius nyní zachránil hosty před čtvrtým inkasovaným gólem.

83
    Park nepřesně přihrává na polovině Wolfsburgu a hrát mohou domácí.

82
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Christian Träsch, přichází Bernard Malanda.

82
    Lavička VfL připravuje poslední střídání.

81
    De Bruyne pálí z pravé strany, z hranice pokutového území, dobrý střela, míč však nedokázal usměrnit mezi tři tyče.

80
    Útočný faul odpískán hostům, domácí budou rozehrávat od vlastní branky.

79
    Fotbalisté Mainzu "odpadli", po třech gólech ve vlastní síti se není čemu divit.

78
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Bas Dost, přichází Marcel Schäfer.

75
    Wolfsburg právě vstřelil branku!
    Rodríguez rozehrál rohový kop z levé strany, míč se dostal na přední tyči na hlavičku Knocheho, který sklepl míč přímo před LUIZ GUSTAVA, jenž se nemýlí a je to třetí gól v síti hostů.