Hr. Králové – Vlašim 4:2 (kon.) | Zlín – Břeclav 5:0 (kon.) | Dunajská Streda – Šamorín 1:4 (kon.)
Sparta – FK Krasnodar 1:1 (kon.) | Táborsko – Bohem. Pr. 3:1 (kon.) | Ústí n. L. – Varnsdorf 0:1 (kon.)
Karviná – Kluczbork 4:1 (kon.) | Třinec – L. Mikuláš 2:1 (kon.) | Č. Budějovice – Karlovy Vary 7:1 (kon.)
Brno – Dunaújváros 0:2 (kon.) | Dukla Praha – Botev Plovdiv 2:3 (kon.) | Žilina – Michalovce 3:1 (kon.)
Slavia – CSKA Sofia 0:1 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
0:1 (0:0)
FK Varnsdorf
Sobota 08.02.2014, 11:30Přípravný zápas

To je z mé strany vše, hezký víkend. (13:05:57)

Je dobojováno. V zajímavém utkání jsme viděli pouze jednu branku, ale rovnou dvě červené karty. Po závěrečném hvizdu jsou určitě spokojenější hráči Varnsdorfu, kteří nakonec vyhráli těsně 1:0.

84
    A je tu druhá červená karta pro hráče z Ústí nad Labem, které si konec zápasu velmi zkomplikovalo.

81
    Komplikace pro Ústí nad Labem. Jeden z domácích hráčů totiž uviděl červenou kartu.

80
    Varnsdorf právě vstřelil branku!
    A máme tu první branku tohoto zápasu, na kterou jsme čekali do 80. minuty. Právě v této minutě se trefil jeden z hráčů Varnsdorfu, který tak poslal svůj celek do vedení.

46

První poločas je za námi. V přípravném utkání mezi Ústím nad Labem a Varnsdorfem jsme se branky nedočkali a stav zápasu je tedy stále 0:0. Uvidíme, co nám hráči předvedou ve druhém poločase, který začne zhruba ve 12:25.

45

1

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Na programu jsou další přípravné zápasy a my budeme sledovat zajímavý duel, ve kterém vyzve Ústí nad Labem celek Varnsdorfu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30.