Hr. Králové – Vlašim 4:2 (kon.) | Zlín – Břeclav 5:0 (kon.) | Dunajská Streda – Šamorín 1:4 (kon.)
Sparta – FK Krasnodar 1:1 (kon.) | Táborsko – Bohem. Pr. 3:1 (kon.) | Ústí n. L. – Varnsdorf 0:1 (kon.)
Karviná – Kluczbork 4:1 (kon.) | Třinec – L. Mikuláš 2:1 (kon.) | Č. Budějovice – Karlovy Vary 7:1 (kon.)
Brno – Dunaújváros 0:2 (kon.) | Dukla Praha – Botev Plovdiv 2:3 (kon.) | Žilina – Michalovce 3:1 (kon.)
Slavia – CSKA Sofia 0:1 (kon.)
MFK Karviná
4:1 (4:1)
MKS Kluczbork
Sobota 08.02.2014, 12:00Přípravný zápas

Konec zápasu. (15:01:22)

A je dobojováno. Po prvním divokém poločase, ve kterém jsme viděli hned pět branek, jsme se ve druhém dějství branky nedočkali a Karviná tedy porazila celek z Polska 4:1. Nutno dodat, že vítězství českého týmu je zcela zasloužené.

46

První poločas je za námi a nutno dodat, že byl velmi zajímavý. Přinesl nám totiž hned pět branek. Úspěšnější jsou zatím hráči Karviné, kteří se trefili čtyřikrát a zcela zaslouženě vedou 4:1. Druhý poločas ale slibujeme zajímavou podívanou. Začne zhruba v 13:03.

45

33
    Kluczbork právě vstřelil branku!
    A máme tu pátou branku v prvním poločase, který je hodně divoký. Tentokrát se trefil PAWEL GIERAK, který snižuje na rozdíl tří branek.

27
    Karviná právě vstřelila branku!
    Po další akci zasáhl míč nešťastně jeden z polských hráčů, který si vstřelil vlastní branku a Karviná tedy vede už 4:0.

26
    A už je to 3:0 pro Karvinou, která v prvním poločase na trávníku dominuje a vede zcela zaslouženě. Svou druhou branku v tomto utkání vsítil ONDŘEJ CVERNA.

23
    A Karviná jde do vedení o dvě branky. Druhou branku českého celku vstřelil LUKÁŠ KURUŠTA.

14
    Máme tu první branku tohoto zápasu. Ve 14. minutě se trefil karvinský ONDŘEJ CVERNA, který poslal český celek do vedení.

1

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Na programu jsou další přípravné zápasy a my budeme sledovat duel, ve kterém vyzve druholigová Karviná druholigový polský celek MKS Kluczbork. Můžeme se tedy těšit na zajímavé měření sil.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.