Poruba 2011 – Vsetín 3:1 (kon.) | Třinec – Olomouc 7:5 (kon.) | PZ Kladno – HC Plzeň 2:4 (kon.)
Jihlava – Hr. Králové 0:4 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 3:2 (2:0 po s.n.) | Chomutov – K. Vary 3:4 (1:2 po s.n.)
Kolín – Pardubice 5:4 (kon.) | Havířov – Warriors Brno 3:1 (kon.)
SC Marimex Kolín
5:4 (3:1, 2:2, 0:1)
HC Dynamo Pardubice
Neděle 14.09.2014, 12:00 • Zimní stadion Kolín • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

SC Kolín: Březina (Lukáš) – Beneš, Duben, Mirochnikov,Grauer, Zdeněk "C", Jančařík, Martínek "A", Pokorný, Kronus, Keller, Bedrník, Tomášek, Mašín, Růta, Zheliznyak

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice: Tříska (Vlk) – Dubovčí, Leder, Javůrek, Hrubý, Mert, Žouželka, Blümel, Matýs, Zahradník, Machala, Zadina, Černý, Bucek, Svatoš, Pochobradský, Hlaváček

Rozhodčí: Coubal – Špringl R. ml., Plášil.

00:01

00:10
    Úvodní buly zvítězili hosté a pomalu mezi obránci rozehráli začátek utkání.

01:01
    O kotouč je boj ve středním pásmu, domácí nechtějí hosty pustit přes modrou čáru.

01:34
    Hosté si vybojovali pozici u Březiny a okupují jeho branku.

02:02
    Velká šance hostů! Hosté již zvedli ruce a radovali se z gólu, ale nakonec kotouč nepřekročil brankovou hranici a gól tedy nepadl.

02:50
    Tentokrát domácí po buly zaútočili na Třísku, svými kombinacemi nebezpečně útočí na Pardubice.

03:17
    Kozlové právě vstřelili branku!

Kozlové dotáhli svou kombinaci až do branky hostí! Autorem první branky domácích je JONÁŠ KRONUS! Otevírá tak skóre dnešního zápasu, stav utkání 1:0.
    Asistence: Vít Tomášek, David Zdeněk

03:50
    Tlak domácích pokračuje.

04:56

Další ukázkovou kombinaci předvedli domácí. Robin Martínek si našel volného ŠTĚPÁNA POKORNÉHO, který zakončil do pravé šibenice! Stav utkání 2:0.
    Asistence: Robin Martínek

05:15
    Zakázané uvolnění Pardubic.

05:44
    Napravit reputaci se snažili hosté, následný útok jim však překazil ofsajd, který byl posouzen jako úmyslný.

06:12
    Už se Kozlové opět vrhají na Třísku, zatím jim Pardubičtí nedávají prostor ke střele.

06:49
    Dubovčí s Lederem zahájili útok a společně se svojí pětkou přesunuli hru k Březinovi.

07:26
    Domácí útok ubránili a zaútočili na Třísku, Hláváček však backhandovou stranou Třísku nepřekonal.

08:03
    Hru hosté zase poslali k Březinovi, kde si vytvořili menší tlak na domácí.

09:33
    Hra se vyrovnala, a přesouvá se jako přesýpací hodiny na jednu a druhou stranu.

10:14
    Na útočné třetině zůstal ležet jeden z domácích, hra se tedy přerušila a zraněný hráč odjel na střídačku sám.

11:22
    Ondřej Machala vybojoval puk a následně všem ojel do brejku. V posledním střetnutí s Březinou, vyšel vítězně kolínský gólman. Hra pokračuje.

11:34
    Hosté se snaží dorážet kotouč do branky domácích ze všech stran, ale zatím bez úspěchu.

11:46
    První přesilová hra pro domácí! Potrestán Ondřej Machala na 2 minuty za sekání.

12:15

Domácí předvedli svou sílu v přesilové hře a navýšili si tak náskok na 3:0! Autorem třetí branky je JONÁŠ KRONUS.
    Asistence: Patrik Mašín, Pavel Grauer.

12:47
    Zakázané uvolnění Kolína.

13:56
    Naopak začíná přesilová hra hostů. Potrestán Pavel Grauer, který trestem přerušil velký tlak hostů – na 2 minuty za sekání. Povede se Pardubicím snížit výsledek?

14:23
    Hostům se nedaří překonat Březinu, střílí na něho ze všech stran.

15:00
    Domácí se vysvobodili a hodili kotouč na druhou stranu hřiště.

17:39
    Domácí se vrací do čtyřech. Za podražení vyloučen Matěj Bedrník na 2 minuty.

17:51
    Hosté budou hrát skoro do konce první třetiny v přesile. Nyní opět ze všech pozic zkouší prostřelit Březinu.

19:30
    Pardubice právě vstřelily branku!

Do posledních vteřin přesilové hry přeci jen hosté dokázali skórovat. Autorem branky je FILIP ZADINA a snížil tak skóre na 3:1!
    Asistence: Ondřej Machala

19:30

20:00

20:01

20:15
    Úvodní buly rozehráli lépe hosté a neváhali a ihned zaútočili na Březinu.

20:25
    Pokračuje se u Březiny.

20:32
    Vyloučen Pavel Grauer na 2 minuty za napadení.

21:03
    Od modré tvrdě vystřelil Jakub Mert, jeho ránu však Březina v pohodě chytil.

21:23
    Domácí se vysvobozují a vyhazují kotouč ze třetiny.

22:32

22:34
    Hosté ještě v závěru své přesilové hry útočili na Březinu, jejich tlak i při hře 5 na 5 pokračuje.

22:45
    Mário Kellner sám v brejku ujel sám na branku, ale Třísku nepřekonal!

23:09

Hosté ihned po jejich chybě, kdy nechali jet samotného Kellera na branku zahájili rychlý protiútok, který jim vyšel! Po přesné nahrávce od Ondřeje Matýse poslal kotouč za Březinova záda MICHAL Pochobradský. Stav utkání 3:2.
    Asistence: Matýs

24:17

A je vyrovnáno! Ondřej Machala vystřelil na Březinu, ten puk nešťastně vyrazil před sebe a toho využil FILIP ZADINA, který měl odkrytou klec a kotouč do ní vstřelil! Stav utkání 3:3.
    Asistence: Ondřej Machala.

24:50
    Ofsajd domácích.

25:40

Domácí dlouho nezaháleli a opět se dostali do vedoucí pozice! VÍT TOMÁŠEK si našel volné místo u Třísky a to také trefil! Zpět do vedení se tedy dostávají domácí 4:3.
    Asistence: Kellner

26:06
    Hosté se opět gólem nabili a chtěli v okamžiku rychle vyrovnat. Filip Zadina mířil do levého rohu Březinovy branky, ale domácí gólman na poslední chvíli stihl místo vyplnit a kotouč odrazil do ochranné sítě nad ním.

27:48
    Hosté jdou do 4! Vyloučen jejich nejproduktivnější hráč Filip Zadina na 2 minuty za faul loktem.

28:46
    V této přesilovce se domácí nedaří zakončit, hosté skvěle brání.

29:14
    Hosté posílají puk se zvé třetiny.

29:48

29:54
    Filip Zadina se ihned po vykročení na led dostal do velké šance, se svým útokem střílel na Březinu ránu za ranou, ale ten si tak mohl zapsat úspěšné zákroky.

32:45

Nedáš – dostaneš! Po tlaku hostí Kozlové ujeli hostům a rychlou kombinací domácího kapitána s MÁRIEM KELLEREM překonali snadno Třísku. Druhý jmenovaný je autorem branky! Stav utkání 5:3
    Asistence: Zdeněk

33:47
    Hosté jdou do 4, potrestán Michal Pochobradský na 2 minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

34:03
    Hra se vyrovnala 4 na 4. Na trestnou lavici namířil domácí Jiří Beneš (KOL) na 2 minuty rovněž za vysokou hůl.

34:45
    Hra 4 na 4 je velmi vyrovná.

35:47

36:03

36:40
    Zadina kličkami projel své útočné pásmo, ale Březina byl připraven.