Poruba 2011 – Vsetín 3:1 (kon.) | Třinec – Olomouc 7:5 (kon.) | PZ Kladno – HC Plzeň 2:4 (kon.)
Jihlava – Hr. Králové 0:4 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 3:2 (2:0 po s.n.) | Chomutov – K. Vary 3:4 (1:2 po s.n.)
Kolín – Pardubice 5:4 (kon.) | Havířov – Warriors Brno 3:1 (kon.)
SC Marimex Kolín
5:4 (3:1, 2:2, 0:1)
HC Dynamo Pardubice
Neděle 14.09.2014, 12:00 • Zimní stadion Kolín • ELIOD extraliga mladšího dorostu

59:46
    Zakázané uvolnění domácích. Zároveň si domácí tým vyžádal oddechový čas.

59:00
    Hosté to zkouší bez brankaře.

55:13
    Pardubice právě vstřelily branku!

FILIP ZADINA svým hattrickem snížil skóre svého týmu v přesilové hře na 5:4! A boj o vyrovnání pokračuje.
    Asistence: Žouželka, Machala

49:05
    Michal Žouželka tvrdou ranou od modré Březinu nepřekonal.

42:09
    Hosté si zahrají přesilovou hru 2 minuty! Vyloučen Pavel Grauer na 2 minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

34:03
    Hra se vyrovnala 4 na 4. Na trestnou lavici namířil domácí Jiří Beneš (KOL) na 2 minuty rovněž za vysokou hůl.

33:47
    Hosté jdou do 4, potrestán Michal Pochobradský na 2 minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

32:45
    Kozlové právě vstřelili branku!

Nedáš – dostaneš! Po tlaku hostí Kozlové ujeli hostům a rychlou kombinací domácího kapitána s MÁRIEM KELLEREM překonali snadno Třísku. Druhý jmenovaný je autorem branky! Stav utkání 5:3
    Asistence: Zdeněk

29:54
    Filip Zadina se ihned po vykročení na led dostal do velké šance, se svým útokem střílel na Březinu ránu za ranou, ale ten si tak mohl zapsat úspěšné zákroky.

27:48
    Hosté jdou do 4! Vyloučen jejich nejproduktivnější hráč Filip Zadina na 2 minuty za faul loktem.

26:06
    Hosté se opět gólem nabili a chtěli v okamžiku rychle vyrovnat. Filip Zadina mířil do levého rohu Březinovy branky, ale domácí gólman na poslední chvíli stihl místo vyplnit a kotouč odrazil do ochranné sítě nad ním.

25:40

Domácí dlouho nezaháleli a opět se dostali do vedoucí pozice! VÍT TOMÁŠEK si našel volné místo u Třísky a to také trefil! Zpět do vedení se tedy dostávají domácí 4:3.
    Asistence: Kellner

24:17

A je vyrovnáno! Ondřej Machala vystřelil na Březinu, ten puk nešťastně vyrazil před sebe a toho využil FILIP ZADINA, který měl odkrytou klec a kotouč do ní vstřelil! Stav utkání 3:3.
    Asistence: Ondřej Machala.

23:09

Hosté ihned po jejich chybě, kdy nechali jet samotného Kellera na branku zahájili rychlý protiútok, který jim vyšel! Po přesné nahrávce od Ondřeje Matýse poslal kotouč za Březinova záda MICHAL Pochobradský. Stav utkání 3:2.
    Asistence: Matýs

22:45
    Mário Kellner sám v brejku ujel sám na branku, ale Třísku nepřekonal!

20:32
    Vyloučen Pavel Grauer na 2 minuty za napadení.

19:30

Do posledních vteřin přesilové hry přeci jen hosté dokázali skórovat. Autorem branky je FILIP ZADINA a snížil tak skóre na 3:1!
    Asistence: Ondřej Machala

17:39
    Domácí se vrací do čtyřech. Za podražení vyloučen Matěj Bedrník na 2 minuty.

13:56
    Naopak začíná přesilová hra hostů. Potrestán Pavel Grauer, který trestem přerušil velký tlak hostů – na 2 minuty za sekání. Povede se Pardubicím snížit výsledek?

12:15

Domácí předvedli svou sílu v přesilové hře a navýšili si tak náskok na 3:0! Autorem třetí branky je JONÁŠ KRONUS.
    Asistence: Patrik Mašín, Pavel Grauer.

11:46
    První přesilová hra pro domácí! Potrestán Ondřej Machala na 2 minuty za sekání.

11:34
    Hosté se snaží dorážet kotouč do branky domácích ze všech stran, ale zatím bez úspěchu.

04:56

Další ukázkovou kombinaci předvedli domácí. Robin Martínek si našel volného ŠTĚPÁNA POKORNÉHO, který zakončil do pravé šibenice! Stav utkání 2:0.
    Asistence: Robin Martínek

03:17

Kozlové dotáhli svou kombinaci až do branky hostí! Autorem první branky domácích je JONÁŠ KRONUS! Otevírá tak skóre dnešního zápasu, stav utkání 1:0.
    Asistence: Vít Tomášek, David Zdeněk

02:02
    Velká šance hostů! Hosté již zvedli ruce a radovali se z gólu, ale nakonec kotouč nepřekročil brankovou hranici a gól tedy nepadl.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 4. Kronus (Tomášek, Zdeněk), 5. Pokorný (Martínek), 13. Kronus (Mašín, Grauer), 26. Tomášek (Kellner), 33. Kellner (Zdeněk) – 20. Zadina (Machala), 24. Pochobradský (Matýs), 25. Zadina (Machala), 56. Zadina (Žouželka, Machala)

SC Marimex Kolín: Březina (Lukáš) – Beneš, Duben, Mirochnikov,Grauer, Zdeněk "C", Jančařík, Martínek "A", Pokorný, Kronus, Keller, Bedrník, Tomášek, Mašín, Růta, Zheliznyak
    HC Dynamo Pardubice: Tříska (Vlk) – Dubovčí, Leder, Javůrek, Hrubý, Mert, Žouželka, Blümel, Matýs, Zahradník, Machala, Zadina, Černý, Bucek, Svatoš, Pochobradský, Hlaváček

Rozhodčí: Coubal – Špringl R. ml., Plášil