Čeljabinsk – Chanty-Mansijsk 4:2 (kon.) | Ufa – Jaroslavl 5:2 (kon.) | Záhřeb – HC Slovan 1:3 (kon.)
Salavat Julajev Ufa
5:2 (0:0, 3:0, 2:2)
Lokomotiv Jaroslavl
Pátek 26.09.2014, 15:00 • Ice Palace Salavat Julaev • KHL

53:42
    Hostující frustraci dokumentoval zákrok Vitalije Višněvského, který naprosto zbytečně sekl protihráče a dvě minuty si posedí na trestné.

49:13
    Domácí Denis Chlystov vyloučen za hrubost, přesilovou hru si zahraje Lokomotiv.

46:46
    Přesilovka pro domácí. Alexej Vasiljev je vyloučen za hákování.

42:47
    Denis Bodrov vyloučen na dvě minuty za faul kolenem. Možná poslední šance pro Jaroslavl, pokud chtějí hosté s výsledkem ještě něco dlat.

35:58
    Přesilovka Ufy. Rozhodčí vykazuje na trestnou lavici Jonase Holose za držení.

32:46
    Síly na ledě se vyrovnají! Za vražení na mantinel je vyloučen Koňkov.

31:49
    Viděli jsme první gól a minutu po něm i první vyloučení. Na trestnou lavici zamířil domácí obránce Kirill Kolcov.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 31. Makarov (Lekomcev, Hartikainen), 35. Tolpeko (I. Višněvskij, Heikkinen), 40. Slepyšev, 43. Kajgorodov (Kolcov, Skačkov), 48. Pihlström (Kolcov, Kajgorodov) – 45. Holos (Galimov, Kartajev), 57. Koňkov (Kručinin)

Salavat Julajev Ufa: Koval (Sochatskij) – Kutuzov, Lekomcev, Heikkinen, I. Višněvskij, Kolcov, Zubarev, Bodrov – Makarov, Sjomin, Hartikainen – Mereškin, Chlystov, Tolpeko – Kajgorodov, Pihlström, Skačkov – Stěpanov, Gluchov, Slepyšev.
    Lokomotiv Jaroslavl: Kolesnik (Sidorov) – Kronwall, Gorochov, Jakovlev, Holos, V. Višněvskij, Gavrikov, Vasiljev – Averin, Novotný, Gračjov – Koňkov, Galimov, Kartajev – Platt, Kapustin, Thörnberg – Apalkov, Musatov, Kručinin.

Rozhodčí: Buturlin, Rogačjov – Maitak, Pronskich