Buffalo – Edmonton 2:3 (kon.) | Carolina – Columbus 3:2 (po pr.) | Detroit – New Jersey 4:2 (kon.)
Chicago – Washington 2:3 (kon.) | Anaheim – Arizona 2:3 (1:2 po s.n.) | Florida – Calgary 4:6 (kon.)
Chicago Blackhawks
2:3 (1:0, 1:3, 0:0)
Washington Capitals
Sobota 08.11.2014, 02:30 • United Center, Chicago • NHL

To je z mé strany vše, děkuji za pozornost a těším se u dalších online přenosů z NHL brzy naviděnou! (05:16:21)

Vyloučení (minuty) – CHI 2, WSH 6

Washington si nakonec odváží z United Center všechny tři body! Ačkoliv to s Capitals nevypadalo dobře, kdy po dvou brankách Saada a Keitha prorhávali už 2:0. Třemi góly v závěru, kdy se trefili do černého Burakovsky, Johansson a Ward otočili průběh utkání. Třetí třetina jsme viděli marnou snahu Chicaga vstřelit vyrovnávací branku, šance mělo, ale v zakončení dnes hráči Blackhawks dobří nebyli. Washington si tedy připisuje velmi cenné vítězství!!

60:00

59:43
    Richards (CHI) střílel dvakrát od modré, ale ani jeden pokus se neujal.

59:06
    Backstrom vyhrál vhazování a Washington se osvobozuje!

59:05
    Domácí mají už jen necelou minutu. Ale na vstřelení jedné branky by to mohlo stačit.

59:05
    Oddechový čas pro hosty.

59:05
    Zakázané uvolnění hostů! Hosté to budou zkoušet v šesti hráčích v poli!!

58:32
    Versteeg opět střílel a tentokrát už to vypadalo lépe a Holtby předvedl výborný zákrok proti přízemní střele.

58:00
    Poslední dvě minuty normální hrací dob!y!

57:11
    Ovečkin střílel po výborné přihrávce Backstroma jen do připraveného Crawforda.

56:33
    Versteeg (CHI) střílel z mezikruží těsně mimo.

55:50
    Joel Ward (WSH) teď evidentně fauloval van Riemsdyka. Rozhodčí ale zůstal v klidu.

55:06
    Na druhé straně střílel z levé strany Jason Chimera (WSH) mimo.

54:32
    Domácím se nedaří vymyslet nic kloudného v útočném pásmu.

53:45
    Washington se evidentně snaží jen udržet výsledek. Jen vyhazuje puky, no uvidíme zda-li to bude stačit. 6 minut do konce!

Adam Soukup

Jan Havlovic

Branky a nahrávky: 18. Saad (Hossa, Shaw), 21. Keith (Richards, Toews) – 36. Burakovsky (Johansson), 40. Johansson (Niskanen, Burakovsky), 40. Ward (Niskanen, Alzner)

Chicago Blackhawks: Crawford (Raanta) – Keith, Seabrook, Hjalmarsson, Oduya, Van Rimsdyk, Rundblad – Smith, Toews, Kane – Saad, Shaw, Hossa – Bickell, Kruger, Versteeg – Regin, Richards, Morin
    Washington Capitals: Holtby (Peters) – Orpik, Green, Alzner, Niskanen, Schmidt, Carlson – Ovečkin, Bäckström, Wilson – Johannsson, Burakovsky, Brouwer – Chimera, Laich, Ward – O'Brien, Latta, Beagle

Rozhodčí: L´Ecuyer, Peel – Driscoll, McElman