Chanty-Mansijsk – Čerepovec 3:1 (kon.) | Čeljabinsk – N.Novgorod 3:2 (kon.) | Toljatti – Viťaz 4:5 (kon.)
Nižněkamsk – Soči 3:6 (kon.) | Kazaň – CSKA Moskva 2:3 (0:2 po s.n.)
Traktor Čeljabinsk
3:2 (1:0, 0:2, 2:0)
Torpedo Nižnij Novgorod
Sobota 08.11.2014, 13:00 • Yunost Sport Palace • KHL

Já se s vámi pro dnešek loučím a u dalších utkání KHL napočtenou. (16:35:13)

Čeljabinsk byl v poslední třetině šťastnějším týmem a dvěma góly Panova během pěti minut dokázali otočit výsledek utkání. Děkuji za pozornost.

Československá stopa v utkání:
    Jan Bulis (CLJ) 0+2, 0 střel, čas na ledě 17:07
    Martin Růžička (CLJ) 0+0, 1 střela, čas na ledě 11:12

60:00

58:06
    Oddechový čas pro hosty. A Garnett zůstává na lavičce.

57:55
    Torpedo vyhazuje na icing.

56:51
    Dobrý střela Čistova. Kasutin přerušuje hru.

55:59
    Nahození Torpeda, které jde za vyrovnáním.
    PANOV - 3:2

54:24
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Opět u toho byl Čistov, který posunul na KONSTANTINA PANOVA a ten svým druhým gólem v utkání dává na 3:2. Asistence: Stanislav Čistov.

54:00
    Icing domácích.

52:58
    Čtvrtá formace domácích teď zatopila obraně Torpeda.

51:44
    Nahození Vasilčenka tlumí Kasutin a přerušuje. Vhazovat se bude po jeho pravici.

50:18
    Po vyrovnání Traktor ožil a tlačí se znovu do útoku.
    PANOV - 2:2

49:10
    Po ose Bulis, Čistov se kotouč dostal až k volnému KONSTANTINU PANOVI a ten překonává Kasutina. Asistence: Stanislav Čistov, Jan Bulis.

48:35
    Hra je teď plná nepřesností a přelévá z jedné strany na druhou.

47:00

46:18
    Dobrá střela Čistova a následná dorážka. Kasutin musel na dvakrát zlikvidovat jeho pokusy.

David Kruj

Branky a nahrávky: 15. Piganovič (Quint, Bulis), 50. Panov (Čistov, Bulis), 55. Panov (Čistov) – 30. Kazionov (Galuzin), 34. Grigorjev (Galuzin)

Traktor Čeljabinsk: Garnett (Demčenko) – Quint, Kondratěv, Vasilčenko, Piganovič, Aťušov, Katičev, Davidov, Borodkin – Panov, Bulis, Čistov – Glinkin, Pestunov, Popov – Gubarev, Osnovin, Růžička – Penkovsky, Zavarukyn, Sajustov
    Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin (Jachin) – Grigorjev, Blažjevsky, Osipov, Chomickij, Bernackij, Malevič, Makarov – Wolski, Kazionov, Salminen – Krasnoslobodcev, Galuzin, Filatov – Kazionov, Drugov, Kuljomin – Demagin, Potapov, Jamkin

Rozhodčí: Odins, Kiselyov – Palei, Otmakov