SK Karviná – Poruba 2011 2:8 (kon.) | Řisuty – Nymburk 4:5 (po pr.) | Nový Jičín – Přerov 2:5 (kon.)
Technika Brno – SHK Hodonín 4:0 (kon.) | Val. Meziříčí – Frýdek-M. 5:4 (kon.) | Opava – Břeclav 0:1 (kon.)
Sokolov – Pelhřimov 7:6 (po pr.) | Bílina – Žďár n/S 2:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Mor. Budějovice 0:1 (kon.)
Jablonec n/N – Kolín 3:2 (po pr.) | Trutnov – Klatovy 4:3 (kon.) | Kobra – Děčín 6:3 (kon.)
Vrchlabí – Tábor 3:2 (po pr.)
HC Stadion Vrchlabí
3:2 (1:1, 0:0, 1:1 - 1:0)
HC Tábor
Sobota 08.11.2014, 18:00 • DD Eletromont Aréna, Vrchlabí • 2. liga skupina Západ

Je dobojováno. V prodloužení mohl rozhodnout hostující Březina, který tváři v tvář nevyzrál na domácího mága. Ihned z protiútoku proto trestal domácí Daniel Vlach a rozpoutal ve vrchlabské aréně bujaré oslavy. (20:22:30)

60:33
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Nedáš – dostaneš platí i v dnešním utkání. Druhý bonusový bod vystřelil domácímu mužstvu DANIEL VLACH. Asistence: Martin Filip.

60:17
    Jan Březina měl rozhodnutí na hokejce. Sám proti Neužilovi neuspěl.

60:01

Ve třetí části se dostali domácí do vedení zásluhou Patrika Fořta. Tábor sáhl na konci utkání k power play, kterou přetavili hosté na vyrovnávací branku, o kterou se postaral Mařík a poslal utkání do prodloužení.

60:00

59:33
    Kohouti se snaží utkání rozhodnout v základní hrací době. Domácí se pouze brání.

58:54
    Tábor právě vstřelil branku!
    Hosté vyrovnávají utkání. Kohouti tlačili na brankovišti, kde se nejlépe zorientoval MARTIN MAŘÍK a poslal utkání nejspíše do prodloužení. Asistence: Jan Boháč.

58:38
    Kohouti jsou natlačeni v útočném pásmu a Neužil musí být pořád ve střehu.

58:13
    Hosté to zkouší se šesti bruslaři na ledě.

58:13
    Oddechový čas pro Hockey Club Tábor.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:29
    Tomáš Klestil se předvedl se svou lapačkou po střele Martina Filipa.

57:05
    Zaymlova rána z levé strany skončila na betonech Neužila. Hosté mají útočné pásmo.

56:34
    Havran je s kotoučem za vlastní brankou a hledá, komu by přihrál.

55:39
    Formace Fořt, Urban a Jirků zazlobili v útočném pásmu. Hostující brankář ovšem nemusel zasahovat.

54:54
    Martin Klement naskočil na led a domácí hrají v plném počtu.

54:21
    Kohouti se nemohou rozestavit v útočné třetině a domácím se daří opět vyhodit kotouč do středního pásma.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 4. Jakubec (Lenoch, Vlach), 51. Fořt (Urban), 61. Vlach (Filip) – 18. Seidl (Dvořák, Havran), 59. Mařík (Boháč)

HC Stadion Vrchlabí: Neužil (Teichman) – Hamerský, Lenoch, Kadavý, Jebavý, Klement, Hlaváč, Petráček, Skočovský – Jakubec "C", Filip, Vlach, Bláha, Šťastný, Matějka, Urban, Jirků, Fořt, Oppelt, Marks
    Trenér: Josef Řeháček

HC Tábor: Klestil (Panec) – Havran, Černý, Kříž, Kanov, Heršálek, Hlaveš, Dvořák – Kellner, Mrkvička, Seidl, Krätzer, Boháč, Mařík, Barbora, Zayml, Březina, Šimák
    Trenér: Tomáš Matušík

Rozhodčí: Krob – Špringl st., Špringl ml.