Mladá Boleslav – HC Plzeň 3:0 (kon.) | Třinec – Vítkovice 2:6 (kon.) | Zlín – Jihlava 2:1 (kon.)
Slavia – Chomutov 6:3 (kon.) | Olomouc – Kladno 4:1 (kon.) | HC Litvínov – Č. Budějovice 4:3 (po pr.)
Sparta – Pardubice 2:1 (2:1 po s.n.)
Berani Zlín
2:1 (2:1, 0:0, 0:0)
HC Dukla Jihlava
Sobota 13.12.2014, 14:30 • ZS Luďka Čajky • DHL Extraliga juniorů

59:59
    Sudí se tresty už moc zabývat nebudou, udělují trest pouze Tobolovi (JIH), a to 5 minut + do konce utkání za vražení zezadu.

59:59
    Ještě se asi rozdají nějaké tresty, ale zápas už to neovlivní.

58:14
    Jícha nebezpečně tečoval před brankovištěm, následně puk kryje Čáp.

55:55
    Vzájemný souboj v rohu sudí trestá následovně: za držení je vyloučen Nováček (JIH) a za nedovolené bránění Kobylík (ZLN).

50:45
    Tobola trefil tyč Čápovy svatyně.

48:51
    Za podražení je vyloučen Pavlůsek (ZLN).

42:03
    Port (JIH) je vyloučen za nedovolené bránění.

39:33
    Za vysokou hůl je vyloučen Dalajka.

35:43
    Za hákování je vyloučen Ludvík (JIH).

30:40
    Hořanský nahrával před bránu, jeden z hostujících beků ale puk skopl na bránu, kde touš s velikým štěstím trefil čepel Svobodovy holi.

28:20
    Jícha dostal dobrou nahrávku a už střílel do odkryté brány, ale ve skórování mu zabránil Čáp.

21:53
    Za vysokou hůl je vyloučen Dupljaku (JIH).

21:20
    Hořanský obral protihráče v útočném pásmu o puk a nebezpečně zakončoval.

20:02
    V bráně hostí stojí Svoboda.

19:38
    Zakázané uvolnění Dukly a zároveň je vyloučen Karola (ZLN) za sekání.

12:14
    Zlín právě vstřelil branku!
    MICHAEL HLAVÁČ našlápl ve vlastním pásmu a nakonec vystřelil v útočné třetině z kruhu, jeho střela propadla Vackovi mezi betony a Zlín tak otáčí průběh zápasu. Asistence: Daniel Karola.

09:40
    Je zde první vyloučení utkání, za nedovolené bránění usedá na trestnou lavici Kužílek (ZLN).

06:24
    První ostrá střela na Vacka končí za jeho zády. Na modré čáře napřáhl MICHAL STUCHLÍK a puk skončil až v bráně, Asistence Adam Hořanský a Daniel Karola.

04:39
    Kobylíkovi sice střela nesedla, ale díky tomu se puk odrazil k Pavlůskovi, ten ale v dobré pozici bránu minul

00:27
    Dukla právě vstřelila branku!
    Tak to je tedy smůla pro domácí. LUKÁŠ ANDĚL vyslal od modré nahození, Čáp puk vyrazil nad sebe a ten mu skočil za záda. Asistence: Jan Marcilis a Václav Půža.

Jakub Kudláč

Branky a nahrávky: 7. Stuchlík (Hořanský, Karola), 13. Hlaváč (Karola) – 1. Anděl (Marcilis, Půža)

Berani Zlín: Čáp (Haloda) – Macharáček, Kužílek, Žabčík, Kobylík, Stuchlík, Procházka, Talán – Hořanský, Hlaváč, Haničinec, Dalajka, Karola, Pavlůsek, Werbik, Gago, Hladiš.
    HC Dukla Jihlava: Vacek (od 21. min. Svoboda) – Tobola, Půža, Pospíchal, Hohl, Kochánek, Dundáček, Port – Dufek, Ludvík, Dupljaku, Dvořák, Mahút, Marcilis, Beran, Jícha, Anděl, Nováček.

Rozhodčí: Netopil – Goňa, Wesley.