Olomouc – Třinec 4:6 (kon.) | Chomutov – Pardubice 4:8 (kon.) | PZ Kladno – HC Litvínov 1:3 (kon.)
Slavia – Sparta 6:2 (kon.) | Vsetín – Přerov 0:1 (kon.) | Havířov – Poruba 2011 2:1 (kon.)
Piráti Chomutov
4:8 (2:2, 1:4, 1:2)
HC Dynamo Pardubice
Neděle 14.12.2014, 12:00 • SD ARÉNA Chomutov • ELIOD extraliga mladšího dorostu

57:45
    Stínil se srazil s Jírovcem, a tak se dostali do útočku hosté. Štěpán Jírovec (CHM) se snažil situaci uhasit, ale zahákoval svého soupeře a dostává dvouminutový trest.

56:27
    Jan Svoboda přebral černou pryž ve středním pásmu, dostal se mezi trojici hráčů Pardubic a byl podražen Lederem.

52:35
    Koblížek byl v zakončení podražen brankářem Vlkem, který dostává dvouminutový trest, jenž odpyká Filip Koffer.

47:47
    Ondřej Buchtela (CHM) – 2 minuty za nedovolené bránění.

47:39
    Máme tu vzájemné vyloučení po potyčce před Pavlátovou brankou. Na straně Pirátů je vyloučen Záruba a na hostující části trestné lavice sedí Černý. Oba pykají na dvě minuty za hrubost.

41:36
    Matěj Blümel (PCE) poslal na mantinel domácího Petra Chlána a je za to vyloučen na dvě minuty za krosček.

26:23
    Jan Svoboda byl při průniku okolo hrazení podražen Čestmírem Javůrek (PCE), ktreý je nyní vyloučen a dvě minuty.

24:05
    Dvouminutý trest za podražení dostává Štěpán Jírovec (CHM).

17:44
    Pardubický Michal Pochobradský je nyní vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění. A na straně Chomutova dostává dvouminutový trest za napadení Ondřej Buchtela.

15:45
    Vylučuje se nyní na domácí straně. Dvouminutový trest za sekání inkasuje Milan Breczko.

11:31
    Máme tu první vyloučení v zápase. Na trestnou lavici usedá Dominik Dubovči (PCE) – 2 minuty za nedovolené bránění.

Marcel Holl

Branky a nahrávky: 3. Koblížek (Lauko, J.Svoboda), 16. Koblížek (J.Svoboda, Chlán), 22. Buchtela (J.Svoboda, Koblížek), 44. Stínil (Hnídek) – 8. Zahradník (Ružička), 10. Zeman (Zahradník), 31. Matýs (Pochobradský, Blümel), 36. Matýs (Ružička), 39. Ružička, 40. Pochobradský (Ružička), 48. Zahradník (Ružička, Javůrek), 60. Blümel (Ružička, Matýs)

Piráti Chomutov: Běhula (41. Pavlát) – Buchtela, Jírovec "A", Bukač "C", Seemann, Jarý, Záruba – J. Svoboda "A", Lauko, Chlán, Jaroš, J. Veselý, Hnídek, Stínil, Breczko, Koblížek.
    HC Dynamo Pardubice: Vlk – Dubovči, Oliva, Leder, Sýkora, Javůrek, Mert "C" – Blümel, Matýs, Zahradník "A", Koffer, Zeman, Černý, Rohlík, Bucek, Ružička "A", Pochobradský.

Rozhodčí: Ptáček – Suchánek, Fiala