PSG – Caen 2:2 (kon.) | Lens – Évian TG 0:2 (kon.) | Lille – Nice 0:0 (kon.)
Nantes – Bastia 0:2 (kon.) | Toulouse – Rennes 2:1 (kon.)
Racing Lens
0:2 (0:2)
Évian Thonon Gaillard
Sobota 14.02.2015, 20:00 • Stade de la Licorne, Amiens • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Je dobojováno! Ve druhém poločase nebylo k vidění prakticky nic zajímavého, hosté si v poklidu hlídali své vedení. V závěru zápasu vzplály emoce, což se hlavní sudí rozhodl řešit dvěma červenými kartami. To však na výsledku nic nezměnilo. Évian tak zdolal Lens 2:0. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 3:3 (21:52:08)

90+4

90+4
    Utkání se již spíše dohrává, a to na polovině Évianu. Získá Lens alespoň čestný úspěch?
    Zákroky, za které byly uděleny červené karty

90+2
    Za hosty je vyloučen střídavší Wass (EVA).

90+2
    Tak to je nepříliš často vídaná situace, hlavní sudí je nekompromisní a uděluje hned dvě červené karty. Za ostrý střet dostává jako první kartu nelichotivé barvy domácí Ludovic Baal.

90+1
    Na hrací ploše planou emoce, oba celky nyní předvedly několik ostrých střetů.

90
    Tejedo se chtěl vydat kupředu, ovšem pomezní sudí odpískal postavení mimo hru. Domácí budou rozehrávat, a to zhruba z poloviny hrací plochy. K základní hrací době budou nastavenya čtyři minuty.

88
    Stále se domácí pohybují v blízkosti branky Évianu, ovšem zatím marná snaha. Defenziva hostující ekipy je neúprosná.

87
    Tentokráte byli hosté chyceni v ofsajdové pasti. O rozehrávku se postará brankář Riou.

86
    Hraje se převážně v okolí středového kruhu, hosté podávají srdnatý defenzivní výkon. Zdá se, že jej dokáží udržet až do konce utkání.

85
    Rohový kop se sice hostujícím fotbalistům nevydařil, což je ale nemusí příliš mrzet. Čas je k Lensu neúsprosný, zbývá již pouze pět minut.

84
    Ze hřiště míří Thomasson, nahradí jej Fall.

83
    Hosté navíc vybojovali rohový kop, neboť na poslední chvíli proti Barbosově centru zasáhl Ludovic Baal. Ěvian s rozehrávkou vůbec nepospíchá. Navíc ještě dojde ke střídání.

82
    Ani další centr do velkého vápna nepřidělal domácím starosti. Évian se poté alespoň na malou chvíli osvobodil odkopnutím balonu na polovinu svého soka.

81
    Domácí se pokusili projít po pravé straně, ovšem centr zamířil pouze k připravenému Leroyovi, který neměl s jeho lapením potíže.

80
    Rohový kop se domácím příliš nevydařil. Do konce základní hrací doby zbývá pouze deset minut. Lensu se tak čas na vyrovnání krátí.

79
    Lens se momentálně pohybuje na vlastní polovině. Évian také poměrně aktivně napadá, což mu momentálně stačí.

78
    Utkání se mílovými kroky blíží do svého konce, přičemž mají hosté stále dvoubrankový náskok. Udrží jej až do konce tohoto napjatého duelu?