Heracles – Feyenoord 2:0 (kon.) | Excelsior – Groningen 1:1 (kon.) | Arnhem – Willem II 2:0 (kon.)
Den Haag – Breda 3:2 (kon.)
HFC ADO Den Haag
3:2 (0:1)
NAC Breda
Sobota 14.02.2015, 20:45Nizozemská Eredivisie

Je dobojováno! Z vítězství se nakonec raduje domácí celek, který přestože v utkání dvakrát prohrával, dokázal nepříznivý stav otočit ve svůj prospěch a do tabulky si tak připíše plný bodový zisk. (22:43:02)

90+5

90+4
    Závěrečná minuta nastavení je tady a vypadá to, že domácí celek hubený náskok uhájí.

90+3
    Po navrácení míče zpět do hry však hráči ve žlutozelených dresech o balon přišli, kombinace hostů poté byla zastavena jen za cenu faulu.

90+2
    Domácí zaútočili podél pravé postranní čáry, tu ale míč po zásahu jednoho z hráčů v černém drese přešel. Fotbalisté Den Haagu tak můžou směle vhazovat.

90
    Hlavní arbitr ve druhém poločase nastavil čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Žlutou kartu dostává Mike van Duinen (HFC ADO Den Haag).

89
    Hosté si po rozehrání přímého volného kopu vytvořili slibnou šanci, střílený centr Tighadouiniho skončil těsně vedle pravého horního rohu Hansenovy svatyně!

87
    Střídání v týmu NAC Breda: ze hřiště odchází Gill Swerts, přichází Mats Seuntjens.
    Michiel KRAMER - 3:2

86
    Den Haag právě vstřelil branku!
    Domácí se v závěru utkání poprvé v zápase dostávají do vedení. Podruhé se do střelecké listiny zapsal MICHIEL KRAMER.

85
    Ve středovém kruhu došlo za strany hostujícího týmu k nedovolenému zákroku, pomýšlet na útočné choutky tak mohou opět domácí plejeři.

84
    Na hrací ploše zůstal po střetu s protihráčem ležet van der Weg, který po chvíli odešel za postranní čáru.

82
    Domácí se snažili prokombinovat do střelecké pozice, ještě před pokutovým územím byl ale jejich průnik v souladu s pravidly zastaven.

81
    Fotbalisté Bredy se však s míčem daleko nedostali, už před půlící čárou je totiž zastavila záložní řada domácího celku.

79
    Domácí hráči se provinili útočným faulem, po kterém budou moci kombinovat s míčem fotbalisté Bredy.
    Xander HOUTKOOP - 2:2

76
    Střídání vyšlo trenérovi náramně! Ihned po svém příchodu na hrací plochu se totiž prosadil XANDER HOUTKOOP, který za záda brankáře ten Rouwelaara umístil míč z dorážky.

75
    Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Oleksandr Jakovenko, přichází Xander Houtkoop.