Heracles – Feyenoord 2:0 (kon.) | Excelsior – Groningen 1:1 (kon.) | Arnhem – Willem II 2:0 (kon.)
Den Haag – Breda 3:2 (kon.)
SBV Vitesse Arnhem
2:0 (2:0)
Willem II Tilburg
Sobota 14.02.2015, 19:45 • GelreDome (Kapacita: 34 000) • Nizozemská Eredivisie

Ode mne je to pro dnešek vše. Já vám přeji příjemný zbytek sobotního večera a někdy příště opět na shledanou. (21:40:14)

Ve druhém poločase už branka nepadla a tak stav utkání zůstal 2:0. Domácí ve druhém poločase pokračovali ve svém tlaku a hosty příliš nepouštěli k balonu. Jediný dvě branky tak padli v prvním poločase, když se trefil ve 28.minutě Labyad a ve 44.minutě Traoré.

Držení míče: 56% – 44%
    Střely celkem: 24 – 3
    Střely na branku: 9 – 0

90+3

90+2
    Domácí už pouze drží míč na svých kopačkách a vyčkávají než rozhodčí ukončí dnešní zápas.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Domácí střídají. Hřiště opouští Traoré a místo něj nastupuje Dauda.

90
    Hraje se poslední minuta zápasu.

89
    Cabral pálil z hranice vápna, míč však končí daleko vedle levé tyče.

88
    Hosté se stále ještě snaží, domácí obrana však dnes pracuje velmi dobře.

87
    Žlutou kartu vyfasoval od rozhodčího Diks.

86
    Domácí střídají. Hřiště opouští Olijňuk a místo něj nastupuje Djurdjevič.
    Další nebezpečná střela domácích.

86
    Traoré vyslal z hranice vápna skvělou střelu a míč míjí jen o kousíček pravou tyč branky.

85
    Domácí už nikam nepospíchají a spíše drží míč na svých kopačkách.

83
    Mič drží na kopačkách hosté a snaží se ještě vymyslet něco směrem dopředu.

82
    Nepřesná přihrávka jednoho z domácích a míč končí na kopačkách hostujících hráčů.

80
    Cabral poslal míč z pravé strany pouze na nohu Achenteha a ten následně míč odkopává do bezpečí.

79
    Vejinovič našel ve vápně van der Heijdena, ten však míč nedokázal usměrnit mezi tři tyče.

78
    Traoré dostal skvělý pas za obranu a jeho následnou střelu vyráží Lamprou do zámezí. Domácí tak budou zahrávat rohový kop.