Heracles – Feyenoord 2:0 (kon.) | Excelsior – Groningen 1:1 (kon.) | Arnhem – Willem II 2:0 (kon.)
Den Haag – Breda 3:2 (kon.)
SBV Excelsior
1:1 (0:0)
FC Groningen
Sobota 14.02.2015, 19:45 • Stadion Woudenstein • Nizozemská Eredivisie

Já se s vámi loučím a přeji krásný zbytek sobotního večera. (21:40:38)

Utkání je za námi a přineslo hodně zajímavou bitvu. První poločas nenabídl branky, ačkoliv šancí bylo dost. Hned na začátku druhé půle skóroval Bovenberg, jenž poslal domácí celek do vedení. Hosté se ale nevzdávali a začali hrát. Odměnou jim bylo vyrovnání. Krásnou branku dal slovenský hráč narozený v České Republice, Albert Rusnák. Následovala klidnější část hry. V poslední desetiminutovce mohl dát Excelsior klidně tři branky. U všech těchto akcí byl Ninos Gouriye, kterýv orazítkoval obě tyče a poté svým hlavičkovým pokusem netrefil branku. Utkání tedy končí remízou 1:1.

90+5

90+4
    Následně se domácí dožadovali ruky hostujicího hráče ve vápně, ale rozhodčí jejich námitky nebere vážně.

90+4
    Domácí to nevymysleli vůbec špatně. Centr na zadní tyč, poté přihrávka před branku, odkud ale domácí netrefují branku.

90+3
    Luigi Bruins dlouho kličkoval, až se prokličkoval před vápno, kde byl faulován. Přímý kop domácích.

90+2
    Bovenberg posílal centr do vápna na své spoluhráče. Jeden z nich upadl, ale penalta se nepíská.

90+1
    Na hřišti leží smutný Gouriye, který měl dnes tři obrovské šance. Bolí ho noha a travnatou plochu opouští.

90
    Jarchinio Antonia to zkusil z dálky, ale jeho střela skončila těsně mimo.

90
    Hosté hrají nyní velmi špatně a jejich kombinace nemá řád ani v útoku.
    Gouriye ani tentokrát nevtěsnal balón mezi tři tyče.

89
    Smolařem dnešního utkání bude Ninos Gouriye. Ten nyní svým hlavičkovým pokusem mířil těsně vedle!