Bayern – Hamburg 8:0 (kon.) | Leverkusen – Wolfsburg 4:5 (kon.) | Mönchengladbach – Kolín nad Rýnem 1:0 (kon.)
Hoffenheim – Stuttgart 2:1 (kon.) | W. Brémy – Augsburg 3:2 (kon.) | Frankfurt – Schalke 1:0 (kon.)
Bayer Leverkusen
4:5 (0:3)
VfL Wolfsburg
Sobota 14.02.2015, 15:30 • BayArena, Leverkusen • Německá Bundesliga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:31:55)
    Neskutečný zápas končí vítězstvím VfL!

Máme za sebou zápas, který končí vítězstvím Wolfsburgu 5:4. Po prvním poločase, kdy favorit zápasu vedl 3:0 se zdálo, že hosté si jdou pro pohodlné vítězství. Pak ale přišly velké chvíle Jihokorejce Son Heung-mina, který "čistým" hattrikem dokázal nabudit domácí tým tak, že nechybělo mnoho, aby Leverkusen nenasázel soupeři další góly. O konečném výsledku nerozhodlo ani tak vyloučení domácího Spahiće v 82.minutě, jako spíše individuální chyba brankáře Bayeru, který v posledních vteřinách zápasu podcenil centr soupeře. Bohužel pro domácí, nebyla to dnes jediná chyba gólmana.

Dnešní utkání sledovalo 29 227 diváků.

90+5
    Bas DOST - 4:5

90+4
    Wolfsburg právě vstřelil branku!
    Přesně takové vyvrcholení si tento zápas zaslouží! Sledovali jsme jeden z nejbláznivějších zápasů bundesligové historie, k němuž patří vzrušení, emoce i zklamání! A nepochybně i chyby, ovšem to, co nyní předvedl gólman Leno, to byla opravdu školácká chyba! Totálně podceněný centr Vierinhy, BAS DOST si v klidu naběhl do malého vápna a špičkou kopačky, před zkoprnělým gólmanem, dává rozhodující gól zápasu!

90+3
    K míči se postavil Son Heung-min, který si dělal zálusk na čtvrtý gól, ovšem to by musel míč usměrnit trochu níže, takhle končí vysoko nad brankou Wolfsburgu.

90+2
    Celkem se nastavují tři minuty, šance pro Leverkusen, Naldo fauluje, volný kop z nějakých pětatřiceti metrů!

90+1
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Daniel Caligiuri, přichází Sebastian Jung.

90
    Poslední minuta základní hrací doby.

89
    Naldo hlavičkuje přímo do náruče Lena, trochu štěstí na straně Bayeru.

89
    Volný kop pro VfL, z pravé strany rozehrává Dost.

88
    Žlutou kartu dostává Gonzalo Castro (Bayer Leverkusen) za stažení Caligiuriho.

87
    Leno má míč ve své moci a rozehrává, míč směřuje na polovinu soupeře.

86
    Žlutou kartu dostává Kyriakos Papadopoulos (Bayer Leverkusen).

84
    Akce Leverkusenu končí faulem, Bellarabi se provinil na polovině Wolfsburgu.

84
    Faulů přibývá, není divu, závěr zápasu je hodně nervózní!

83
    Z volného kopu se hosté neprosazují, Leno si "došel" pro míč.

Martin Dvořák

Branky: 57. Son Heung-min, 62. Son Heung-min (Papadopoulos), 67. Son Heung-min (Castro), 72. Bellarabi (Bellarabi) – 6. Dost (Vieirinha), 17. Naldo, 29. Dost (de Bruyne), 64. Dost (Rodríguez), 90+4. Dost (Vieirinha)

Karty:   50. Spahić (LEV), 61. Boenisch (LEV), 79. Rolfes (LEV), 86. Papadopoulos (LEV), 88. Castro (LEV) – 75. Naldo (WOF)   82. Spahić (LEV)

Bayer Leverkusen: Leno – Hilbert, Papadopoulos, Spahić, Boenisch – L. Bender (46. Rolfes), Castro – Bellarabi, Çalhanoğlu (46. Brandt), Son Heung-min – Kießling (46. Drmić).
    Náhradníci: Krešić – Reinartz, Rolfes, Drmić, Brandt, Donati, Boeder.

VfL Wolfsburg: Benaglio – Vieirinha, Naldo, Knoche, Rodríguez – Arnold (78. Guilavogui), Gustavo – Caligiuri (90+1. Jung), de Bruyne, Schürrle (71. Hunt) – Dost.
    Náhradníci: Grün – Bendtner, Schäfer, Hunt, Träsch, Guilavogui, Jung.

Rozhodčí: Dankert – Borsch, Lupp

Diváci: 29 227