PSG – Caen 2:2 (kon.) | Lens – Évian TG 0:2 (kon.) | Lille – Nice 0:0 (kon.)
Nantes – Bastia 0:2 (kon.) | Toulouse – Rennes 2:1 (kon.)
FC Nantes
0:2 (0:1)
SC Bastia
Sobota 14.02.2015, 20:00 • Stade de la Beaujoire-Louis Fonteneau • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je ode mě vše, přeji hezký večer.

Také druhý poločas vyhrála Bastia 1:0, celkově tedy v zápase vítězí dvoubrankovým rozdílem. Šance domácích prakticky zhasly při vyloučení Aristeguiety, který na hřišti pobyl pouhé čtyři minuty. Dest minut nato přidala Bastia druhou trefu a bylo rozhodnuto.

90+2
    Zápas už se jen dohrává. Bastia nic neriskuje a míč drží na svých kopačkách, evidentně se ale nikam za každou cenu nehrne.

89
    Rozhodčí ve druhém poločase nastavuje čtyři minuty.

87
    Střelec úvodního gólu zápasu Sio mířil od půlící čáry na branku Nantes osamoceně, avšak evidentně čekal na nabíhajícího spoluhráče, na něhož už ale přes vracejícího se obránce domácích míč neprocpal. Tomu se říká zazděná tutovka!

85
    O vítězi dnešního zápasu je pět minut před jeho koncem nejspíše rozhodnuto. Nantes se ani v době, kdy mělo několikrát solidní tlak, nedokázalo prosadit, Bastia zápas zvládá na jedničku. Nyní navíc hraje přesilovku.

81
    Bastia byla nedaleko třetí branky. Střela z velkého vápna ale minula pravou tyč Riouovy branky asi o metr.

80
    Žlutou kartu dostává Lucas Deaux (FC Nantes).

80
    Poslední střídání také v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Yannick Cahuzac, přichází Romaric.
    Floyd AYITÉ - 0:2

75
    Bastia právě vstřelila branku!
    FLOYD AYITÉ si ve středovém pásmu narazil s Boudebouzem, navedl si míč do středu hřiště na hranici šestnáctky a střelou doprostřed branky dopravil míč do sítě. Nic na tom nezměnila ani teč brankáře Rioua. Tohle vedení je pro hosty už hodně slibné.

74
    Přímý kop pro Nantes z více než třicetimetrové vzdálenosti.

73
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Kian Hansen, přichází Lucas Deaux.

72
    Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Gaël Danic, přichází Floyd Ayité.

71
    Držení míče: 52% – 48%

70
    Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází François Kamano, který byl před pár minutami nepěkně zkosen domácími, přichází Guillaume Gillet.

68
    Rozhodčí teď rozhodně nemá záviděni hodnou roli. Hráči se mu na hřišti kosí a domácí gólman zamířil ze své klece rázně protestovat proti jednomu rozhodnutí sudího, za což následně viděl žlutou kartu.