Vladivostok – Chabarovsk 6:0 (kon.) | Omsk – Novokuzněck 2:3 (po pr.) | Barys – N.Novgorod 4:2 (kon.)
Čeljabinsk – Jekatěrinburg 3:2 (2:1 po s.n.) | Ufa – Novosibirsk 3:2 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Magnitogorsk 4:3 (po pr.)
Jaroslavl – Čerepovec 2:1 (po pr.) | Nižněkamsk – Kazaň 0:6 (kon.) | Soči – Toljatti 3:1 (kon.)
Dynamo Moskva – Minsk 3:1 (kon.) | Atlant – Riga 7:2 (kon.) | Viťaz – CSKA Moskva 1:2 (po pr.)
HC Slovan – Jokerit 2:3 (po pr.)
Barys Nur-Sultan
4:2 (2:0, 0:1, 2:1)
Torpedo Nižnij Novgorod
Úterý 24.02.2015, 14:00 • Sport Complex • KHL

45:44
    Vyloučen hostující kapitán Galuzin na 2 minuty za hákování.

42:09
    Vyloučen domácí Oleg Kvasha na 2 minuty za držení hole. Domácí se budou bránit.

09:58
    Hosté budou mít k dispozici 15 vteřin přesilové hry 5 proti 3. Vyloučen domácí Oskars Bartulis na 2 minuty za zdržování hry – vyhození puku mimo hřiště.

08:13
    Vyloučen domácí Alexej Litviněnko na 2 minuty za vysokou hůl. Šance pro hosty na vyrovnání.

02:22
    První vyloučení zápasu. Vyloučen hostující Drugov na 2 minuty za hákování.

Daniel Kinc

Branky a nahrávky: 3. Dawes (Lundin), 13. Žajlauov (Boyd, Laco), 50. Antropov (Žajlauov, Ruděnko), 59. Puškarjov (Romanov) – 38. Dvurečenskij (Savinainen, Knyazev), 46. Dvurečenskij (Savinainen)

Barys Nur-Sultan: Laco (Poluetkov) – Dallman, Lundin, Savčenko, Lakiza, Semjonov, Bartulis, Litviněnko – Dawes, Boyd, Bochenski – Ruděnko, Antropov, Žajlauov – Mikhailis, Kvasha, Puškarjov – Upper, Rachmanov, Romanov. Trenér: A. Nazarov
    Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin (Alyapkin) – Bernackij, Blaževskij, Malevič, Aljajev, Makarov, Osipov, Valejev – Knyazev, Savinainen, Dvurečenskij – Galuzin, Filatov, Kazionov – Salminen, Drugov, Děmagin – Iljin, Ruděnkov, Žarkov. Trenér: P. Skudra

Rozhodčí: Goffman, Ronn – Matyusha, Petrov