Úterý 24.02.2015, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

3. Kyle Plamieri (ANA) (0 + 1) (06:59:00)

Československá stopa v utkání

Tomáš Tatar (DET) (0 + 0, čas na ledě 21:00, 4 střely)
    Tomáš Jurčo (DET) (0 + 0, čas na ledě 10:55, 3 střely)
    Jakub Kindl (DET) (0 + 0, čas na ledě 16:57, 4 střely)

Je konec dlouho napínavého utkání. Duel drželi první dvě třetiny Detroit Red Wings ve svých rukou, jenže pak se dostali k větším střeleckým šancím domácí a dokonce otočili z nevýhodného stavu 0:2 na 3:2. Hosté si vyrovnávací trefou zajistili alespoň prodloužení a nájezdy. Zatímco nastavených pět minut nerozhodlo, v nájezdech slaví výhru Anaheim Ducks, díky rozhodující trefě Jakoba Silfverberga. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezké úterý.

Jakob SILFVERBERG - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Anaheim Ducks.
    Autorem vítězné branky je JAKOB SILFVERBERG.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani v prodloužení rozhodující branka nepadla, takže vše bude rozlousknuto v samostatných nájezdech. Uvidíme tedy disciplínu střelců proti brankářům.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:51
    Ryan Getzlaf (ANA) ještě musí na trestnou lavici, vyhodil totiž kotouč mimo hrací plochu a jsou z toho dvě minuty za zdržování hry.

64:51
    Chvíli před koncem nastaveného času ještě jeden zákrok Johna Gibsona, tenhle byl ale ze škatulky jednodušších zásahů.

64:13
    Běží poslední minuta prodloužení, v útočné třetině se s pukem na malou chvíli objevili Anaheim Ducks. Jenže do zakončení se vlastně vůbec nedostali.

63:37
    Smith se vydal sám na útočný výlet po pravé straně, měl před sebou dostatek místa, takže neváhal a vystřelil. Ale Gibsonova lapačka připravena na svém místě.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 50. Cogliano (Lindholm, Silfverberg), 52. Etem (Stoner), 53. Beauchemin (Getzlaf, Palmieri), rozh. náj. Silfverberg – 24. Dacjuk, 27. Dacjuk (Abdelkader, Kronwall), 57. Sheahan (Nyquist, Kronwall)