Heerenveen – Twente 1:3 (kon.) | Cambuur – Willem II 1:2 (kon.) | Dordrecht – Ajax 2:1 (kon.)
Breda – Groningen 4:5 (kon.) | Zwolle – Feyenoord 3:0 (kon.) | Excelsior – Alkmaar 1:4 (kon.)
Heracles – GA Eagles 1:0 (kon.) | Arnhem – Utrecht 3:3 (kon.) | Den Haag – Eindhoven 2:3 (kon.)
HFC ADO Den Haag
2:3 (1:1)
PSV Eindhoven
Neděle 17.05.2015, 14:30 • Den Haag Stadion, Den Haag • Nizozemská Eredivisie

Ode mne je to pro dnešek vše a já Vám tímto přeji hezký zbytek odpoledne. (23:39:23)

Ve druhém poločase jsme viděli tři branky. Domácí se dostali znovu do vedení v 56. minutě, kdy se trefil po individuální akci Bakker. Hosté ale hned za dalších pět minut dokázali srovnat, když se dorážkou do prázdné branky prosadil de Jong. O tom, že i poslední utkání v letošním ročníku bude pro PSV vítězně, rozhodl ve čtvrté minutě nastavení Wijnaldum, který se po centru pověsil do vzduchu a zavěsil.

90+5
    Georginio WIJNALDUM - 2:3

90+4
    PSV právě vstřelilo branku!
    Neuvěřitelné! Willems vyslal krásný centr z pravé strany, na který si naběhl GIORGINIO WIJNALDUM a krásnou hlavičkou pod břevno nejspíš rozhoduje dnešní zápas – 2:3!

90+2
    Na druhé straně vypálil Eduardo, ale jeho pokus skončil pouze v náručí Zoeta.

90+1
    de Jong měl obrovskou šanci rozhodnout, ale jeho lob končí nad brankou Den Haagu!

90
    Budou se nastavovat 4 minuty!

88
    Hosté jsou stále aktivní, ale do útoku už se příliš neženou.

86
    K němu se postavil Wijnaldum a jen těsně minul pravou tyč domácí branky.

85
    Přímý kop pro hosty.

83
    Hřiště opouští Memphis Depay, kterého vyprovází obrovský potlesk. Nejlepší střelec ligy se loučí s Eindhovenem. Na zbytek utkání jej nahradí Locadia.

81
    Jakovenko dne dohrál a nahrazuje ho Jansen.

79
    Po dlouhé době také roh pro hosty.

77
    Domácí z něj nezahrozili a hosté tak budou moct zaútočit.

76
    Rohový kop pro domácí Den Haag.

74
    Hosté zahrávali přímý kop, ale rána Depaye skončila pouze na zdi.

72
    Jenže Luuk de Jong má nějaké zdravotní potíže a hra je tak přerušena.

70
    Z něj nic nevzešlo, PSV míří do útoku.

Daniel Kinc

Branky: 24. Jakovenko, 56. Bakker – 45. Narsingh, 61. L. de Jong, 90+4. Wijnaldum

HFC ADO Den Haag: Hansen – Malone, Wormgoor, Zuiverloon, Ebuehi (62. Derijck) – Alberg (C), Kristensen, Bakker, Jakovenko (81. Jansen) – Kramer, van Duinen.
    Náhradníci: Coremans – Derijck, Jansen, Eduardo, Owobowale, Hevel, Merencia.

PSV Eindhoven: Zoet – Isimat-Mirin, Rekik, Bruma, Willems – Guardado, Maher (65. Vloet), Wijnaldum (C) – Narsingh, L. de Jong, Depay (83. Locadia).
    Náhradníci: Pasveer – Schaars, Locadia, Vloet, Ritzmaier, Hiljemark, Tamata.

Rozhodčí: Kevin Blom