Sassuolo – AC Milán 3:2 (kon.) | Turín – Chievo 2:0 (kon.) | Hellas Verona – Empoli 2:1 (kon.)
Atalanta BC – Janov 1:4 (kon.) | Cagliari – Palermo 0:1 (kon.) | AS Řím – Udinese 2:1 (kon.)
Cagliari Calcio
0:1 (0:1)
U.S. Citta di Palermo
Neděle 17.05.2015, 15:00 • Stadio Sant'Elia - Cagliari • Italská Serie A

To je z tohoto online přenosu Vše. Děkuji Vám za pozornost a u Serie A zase někdy na počtenou. (16:54:57)
    Statistiky zápasu

Je tady konec utkání mezi Cagliari a Palermem! Domácí nedokázali využít několika dobrých šancí a díky gólu Vázqueze z 9. minuty si Palermo odvezlo všechny tři body.

90+4

90+3
    Bentivegna se krásně uvolnil a vystřelil, Brkič však skvělým zákrokem balon vyrazil na roh.

90+3
    Diakitého hlavička Sorrentina neohrozila. Cagliari k vyrovnání zbývá už pouze minuta a půl.

90+2
    Palermo se pokusí trochu zdržet čas posledním střídáním. Quaisona na trávníku vymění Accursio Bentivegna.

90
    Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny 4 minuty! Podaří se Cagliari alespoň vyrovnat?

89
    Galvaův přízemní přímý kop na zadní tyč Sorrentino vychytal.

89
    Cagliari moc času nezbývá. Snahu o první gól se z přímého kopu pokusí Galvao.

87
    Další střídání Palerma. Jajala nahradil Maresca.

84
    Trenér Cagliari udělal poslední změnu. Balzana nahradil Longo.

83
    Po faulu Čopa budou hosté zahrávat přímý kop.

81
    Na centr si pěkně naskočil Belotti, ale jeho hlavička těsně minula levou tyč Brkićovy svatyně.

81
    Po mírném nedorozumění vidí Diakité i González žlutou kartu.

80
    Za faul na zatím jediného střelce tohoto utkání si Ekdal vysloužil žlutý kartonek.

78
    Na hráčích Cagliari je vidět, že se snaží, ale zatím jim to není vůbec nic platné. Palermo i po 78 minutách vede 1:0.