Skellefteå – Liberec 5:2 (kon.) | Sparta – Ženeva 5:2 (kon.) | Třinec – Kuopio 6:0 (kon.)
Kärpät – Vienna Capitals 4:0 (kon.) | Mannheim – Vítkovice 2:1 (3:1 po s.n.) | Salzburg – HV71 1:3 (kon.)
Bern – Linköping 1:7 (kon.) | Davos – Pardubice 5:3 (kon.) | Sheffield – Frölunda 1:4 (kon.)
Braehead – Ingolstadt 6:4 (kon.)
Sheffield Steelers
1:4 (0:1, 1:0, 0:3)
Frölunda HC
Sobota 05.09.2015, 20:00Hokejová Liga mistrů • Skupina 14

To je pro dnešek z hokejové Ligy mistrů vše. Jsem rád, že jste sledovali náš online přenos a přeji příjemně prožitý zbytek víkendu. Na shledanou! (22:31:42)

STŘELY – 3. TŘETINA (CELKEM)

Sheffield: 4 (18)
    Frölunda: 10 (31)

Zápas je u konce. Frölunda v poslední dvacetiminutovce naplnila papírové předpoklady a tříbrankovým hurikánem rozhodla o třech bodech ve svůj prospěch. Hokejisté z Göteborgu tak potvrdili výbornou formu a bez ztráty bodu vyhráli základní skupinu N.

59:03
    Mike Duco (Sheffield) je vyloučen na dvě minuty za hrubost.
    Elias FALTH - 1:4

58:26
    Frölunda právě vstřelila branku!
    K ráně z dálky se odhodlal ELIAS FALTH, jehož přesně umístěná dělová rána minula všechny překážky a prosvištěla dokonce až do sítě, Plante nestačil vytasit žádný zásah. Asistence: Artturi Lehkonen.

58:19
    Zack Fitzgerald (Sheffield) dostává desetiminutový osobní trest za nesportovní chování! Utkání je s přibývajícími minutami stále více vyhrocené.

58:19
    Závěr zápasu přináší až příliš mnoho vyloučení. Dvě minuty dostává Mathieu Roy (Sheffield) za hákování.

57:02
    Plante uklidnil situaci před brankovištěm, když odrazil ofenzivní vlnu z dílny Indians.

56:43
    Jace Coyle (Sheffield) a Patrik Carlsson (Frölunda) jsou vyloučeni na 2 minuty za hrubost.

56:20
    Hokejisté Frölundy stále nic nevzdávají a pokouší se využít výhody jednoho muže, jenže obrana pracuje podle plánu.

55:57
    Steelers berou svůj úkol velice svědomitě a znovu zahání Indiány za jejich bránu.

55:25
    Hostující opět začínají od vlastní svatyně, postupně si razí cestu až na půlku soupeře.

54:58
    Volný prostor pro Frölundu, té ale početní převaha vůbec nevyhovuje.

54:41
    Russ Moyer (Sheffield) míří na dvě minuty na trestnou lavici za sekání.

54:16
    Protiútok Indians se nekoná, Sheffield stihl zastavit vznikající hrozbu.

53:51
    Kombinace za brankou Johanssona neskončila vesele pro domácí, hosté vyváží kotouč co nejdále od brankoviště.

53:19
    Steelers se snaží osvobodit od nadvlády soupeře, ovšem i jednoduché vyhozením jim dělá nečekané problémy.

Tadeáš Mima

Branky a nahrávky: 36. Nelson (Legue, Coyle) – 17. Falth (Lehkonen, Bengtsson), 46. Lehkonen, 51. Lasch, 59. Falth (Lehkonen)

Sheffield Steelers: Plante (Day) – Eddy, Sarich, Coyle, Fitzgerald, Moyer, O'Connor – Fretter, Roy, Vestberg – Mosienko, Phillips, Duco – Nelson, Dowd, Legue – Ferrara, Hill
    Frölunda HC: Johansson (Gustafsson) – Younan, Bohm, Larsson, Tommernes, Bengtsson, Falth, Persson – Rosseli-Olsen, Lasu, Stalberg – Lasch, Carlsson, Janmark – Lehkonen, Karlsson, Dahlstrom – Johnson, Sundstrom

Rozhodčí: Suorsa (FIN), Smith – Beresford, Staniforth (všichni GBR)