Skellefteå – Liberec 5:2 (kon.) | Sparta – Ženeva 5:2 (kon.) | Třinec – Kuopio 6:0 (kon.)
Kärpät – Vienna Capitals 4:0 (kon.) | Mannheim – Vítkovice 2:1 (3:1 po s.n.) | Salzburg – HV71 1:3 (kon.)
Bern – Linköping 1:7 (kon.) | Davos – Pardubice 5:3 (kon.) | Sheffield – Frölunda 1:4 (kon.)
Braehead – Ingolstadt 6:4 (kon.)
SC Bern
1:7 (1:2, 0:1, 0:4)
Linköpings HC
Sobota 05.09.2015, 19:45 • Postfinance Arena • Hokejová Liga mistrů • Skupina 1

Skončilo nám utkání plné branek. Domácí Bern si šel za postupem jen v první třetině, kdy šel zásluhou Conachera do vedení. Ještě do konce úvodní periody otočili hosté na 2:1. Ve druhé třetině přidal Linköping další branku a v první polovině třetiny poslední se hosté prosadili hned čtyřikrát. Švédský celek si dnes s chutí zastřílel, zatímco pro Švýcary cesta Ligou mistrů končí již ve skupině. Já Vám přeji pěkný zbytek víkendu. Dobrou noc! (21:59:38)

59:52
    Hogberg si musel připsat ještě jeden úspěšný zákrok. Už se nic nestane.

59:32
    Za nedovolené bránění dostává dvě minuty Carlsson

59:21
    Hosté ještě nahazují kotouč za branku, kde se jej zmocnil Kreis a snaží se jej potáhnout do útočného pásma.

58:56
    Berger nezastavil svůj pohyb vpřed včas. Ofsajd.

58:32
    Závěr utkání se dohrává před Hogbergem. Hosté vyhazují na zakázané uvolnění.

58:14

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty utkání.

57:32
    Kreis napřáhl od modré čáry. Jeho střela těsně minula pravou tyč.

56:54
    Domácí hrají v plném počtu.

56:35
    Pluss předjel všechny obránce a z úhlu vystřelil. Hogberg byl pozorný.

56:14
    A bude se znovu vylučovat. Na trestnou lavici si za sekaní odsedne Chad Billins

55:31
    Hosté jsou kompletní a začíná jejich přesilovka.

54:54
    Domácí výhoda končí. Moser je vykázán na trestnou lavici.

54:34
    Hosté se zmocnili puku a vyhazují jej přes všechny čáry.

53:59
    A hostující brankář si poradil i s tečí Plusse.

53:35
    Hned po buly se ke střele dostal Untersander. Hogberg měl dobrý výhled a puk lapil.

53:31
    I domácí si zahrají přesilovou hru. Gordon dostává 2 minuty za podražení.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 4. Conacher (Smith, Rufenacht) – 10. Rakhshami (Hansson, Billins), 20. Billins, 29. Lilja (Sorensen), 41. Fogstrom (Sorensen, Lilja), 44. Billins (Little), 45. Lilja (Hansson, Dahlstrom), 48. Blomberg (Forsling)

SC Bern: Schwendener, (Bührer) – Gerber, Helbling, Kreis, Krueger, F. Randegger, G-A. Randegger, Untersander, Dubois – A. Berger, P. Berger, Conacher, Ebbett, Hischier, Kobasew, Moser, Müller, Plüss, Reichert, Rüfenacht, Smith, Bärtschi
    Linköpings HC: Hogberg, (Rautio) – Junland, Carlsson, Forsling, Billins, A. Karlsson, Hansson, Dahlstrom, Rahimi – Gordon, S. Karlsson, Rakhshani, Sorensen, Fogstrom, Lilja, Hardt, Andersson, Little, Tornqvist, Norman, Kolbrink

Rozhodčí: Bauer, Wiegand – Kaderli, Borga