Wolfsburg – Hertha 2:0 (kon.) | Hamburg – Frankfurt 0:0 (kon.) | W. Brémy – Ingolstadt 0:1 (kon.)
Kolín nad Rýnem – Mönchengladbach 1:0 (kon.) | Darmstadt – Bayern 0:3 (kon.)
Hamburger SV
0:0 (0:0)
Eintracht Frankfurt
Sobota 19.09.2015, 15:30 • Imtech Arena, Hamburg • Německá Bundesliga • 5. kolo

Já děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek sobotního dne. (17:25:25)

Rozhodně sem od tohoto zápasu čekal víc, než jen bezgólovou remízu, ale i takové výsledky se dějí. Oba celky mohly ve druhé půli strhnout vedení na svoji stranu, gól by duelu jistě pomohl, avšak nestalo se, nutno říct, že výtečně zachytali oba brankáři, především Drobný měl oproti prvnímu poločasu hodně práce, avšak čisté konto, podobně jako Hradecky, dokázal uhájit.

90+3

90+2
    Domácí budou vhazovat aut na své polovině, za malý okamžik zápas skončí.

90+1
    Takže druhého českého hráče dnes na hřišti bohužel neuvidíme.

90+1
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Makoto Hasebe, přichází Slobodan Medojević.

90+1
    Ještě před jeho rozehráním se hráči dozvěděli, že nastavovat se budou dvě minuty.

90
    Aigner s míčem tak dlouho kličkoval, až o něj přišel. Může jej těšit fakt, že pro svůj tým vybojoval aspoň roh.

89
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Marc Stendera, přichází Johannes Flum.

89
    Znovu si hosté nepohlídali postavení a chytili se do ofsajdové pasti.

88
    Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Pierre-Michel Lasogga, přichází Sven Schipplock.

87
    Hunt sebral míč soupeři a pelášil k bráně, do zakončení se však nedostal, u postranní lajny mu byl balón odebrán, aneb dle pořekadla "Lehce nabyl, lehce pozbyl".

86
    Jeden z hráčů Eintrachtu se sice dostal k hlavičce, míč ovšem poslal jen vysoko nad bránu.

85
    Zneškodněný centr na druhé straně přináší Frankfurtu rohový kop.

84
    Gregoritsch nemířil z přímého kopu vůbec špatně, přesto bránu soupeře o kousek přestřelil.

84
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Luc Castaignos, přichází Stefan Aigner.

83
    Další dobrá standardka pro domácí.

82
    Nedorozumění hostující obrany zůstalo nepotrestáno, domácí však u míče zůstávají.

81
    Ostrzolek si míč příliš ukopl, neposlušný balón končí za postranní lajnou.

Petr Frömel

Branky:

Karty:   9. Hasebe (FRN), 65. Seferović (FRN), 67. Russ (FRN), 75. Oczipka (FRN)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 10:3. Rohy: 5:11. Ofsajdy: 4:5. Fauly: 11:20.
    Hamburger SV: Drobný – Diekmeier, Djourou, Spahić, Ostrzolek – Kačar, Holtby – N. Müller (68. Gregoritsch), Hunt, Iličević (76. Olić) – Lasogga (88. Schipplock).
    Náhradníci: Adler – Reis, Schipplock, Olić, M. Díaz, Gregoritsch, Sakaj.

Eintracht Frankfurt: Hradecky – Ignjovski, Russ, Abraham, Oczipka – Hasebe (90+1. Medojević), Reinartz, Stendera (89. Flum) – Meier – Castaignos (84. Aigner), Seferović.
    Náhradníci: Lindner – Zambrano, V. Kadlec, Aigner, Flum, Waldschmidt, Medojević.

Rozhodčí: W. Stark – M. Pickel, M. Petersen

Diváci: 55 322