Bohemians 1905 – Jihlava 0:1 (kon.) | Olomouc – Zlín 1:1 (kon.) | Plzeň – Opava 4:2 (kon.)
Č. Budějovice – Příbram 1:0 (kon.) | Slavia – Liberec 0:2 (kon.) | Hr. Králové – Teplice 0:1 (kon.)
Ostrava – Pardubice 3:1 (kon.) | Brno – Slovácko 3:0 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
3:0 (2:0)
1.FC Slovácko
Sobota 19.09.2015, 14:00Celostátní liga staršího dorostu • 9. kolo

Utkání mezi Zbrojovkou Brno a Slováckem končí jednoznačným vítězstvím domácího celku 3:0, postupně se prosadili Marek Vintr, Tom Ulbrich a Martin Zikl. Z Brna je to pro tuto chvíli vše, přejeme hezký zbytek víkendu, třeba ve společnosti serveru Onlajny.com. (15:53:55)

90

88
    Chvíli před vypršením devadesáti minut o sobě dal vědět další střídající hráč Koláčný. Ten si nachystal míč na střelu, čtvrtý zásah ale nepřidal.

83
    Krásnou akci předvedli hosté z Uherského Hradiště. Na křídle se uvolnil Rezek, předložil nádherný centr vytáhlému útočníkovi Vaďurovi a tomu k ideálnímu zakončení chyběly centimetry.

80
    Střídajícímu Patriku Šustrovi stačilo pár vteřin, aby se dostal k zakončení. Jeho střela zpoza vápna mu však nesedla a končí hodně mimo.

79
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Janošek, přichází Šustr.

77
    Brněnským hráčům pořádně zatrnulo. Hezký centr do vápna trefil ze vzduchu hostující Vaďura a k překvapení všech míč neskončil v síti.

75
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Zikl, přichází Hykš.

68
    Brno právě vstřelilo branku!
    Obrana hostů hodně zaspala, zapomněla pokrýt zcela volného Gajiče, jehož střelu Bartoš fantasticky vyrazil na tyč. Pohotový MARTIN ZIKL však byl ve správný čas na správném místě a doklepl míč do sítě.

66
    Rozhodčí přerušil utkání, aby hráči mohli doplnit tekutiny.

58
    Zajímavou možnost měl opět Ondřej Vintr, když si vyměnil míč se Ziklem a vystřelil, ale jeho rána se mezi tři tyče se nevešla ani v tento moment.

55
    Hodně vzruchu přinesla střela Rezka. Jeho nebezpečný projektil z pětadvaceti metrů jen těsně minul branku Flodera.

52
    Brněnský Ondřej Vintr si to namířil do vápna, prosmýkl se kolem obránců a pak naštěstí pro hosty vysoko přestřelil.

50
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází M. Vintr, přichází Tulaydan.

48
    Obůrka našel kolmým pasem za obranu Zikla, ale ten branku netrefil. Je však třeba říct, že byl ve velkém úhlu.

46

Po prvním poločase vede domácí Zbrojovka 2:0, když se v druhé desetiminutovce prosadili nejprve Marek Vintr a posléze Tom Ulbrich. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas.