Real Madrid – Granada 1:0 (kon.) | Valencia – Real Betis 0:0 (kon.) | Eibar – Atlético 0:2 (kon.)
Real Sociedad – Espanyol 2:3 (kon.)
Valencia CF
0:0 (0:0)
Real Betis
Sobota 19.09.2015, 18:15 • Estadio de Mestalla • Španělská LaLiga • 4. kolo

Dnes jsme viděli bezbrankovou remízu. Valencia měla po vyloučení v úvodu druhého poločasu místy ohromnou převahu, ale nedokázala jí využít. Hosty držel především výborně chytající brankář Adán, který vychytal útočníky domácích.

Oba týmy si bod polepší. V tabulce tak Valencii v nedohraném čtvrtém kole patří sedmé místo se šesti body. Betisu, za pět bodů, devátá pozice v tabulce.

Já se s vámi loučím a přeji příjemná zbytek večera. (20:10:06)

90+4

90+3
    Brankář hostů dostává ještě žlutou kartu za zdržování.

90+3
    Minova střela z vápna končí nad břevnem.

90+2
    Rubén Castro odkopává míč do zámezí a poté se nechává ošetřovat. Domácím fanouškům se to vůbec nelíbí.

90+1
    Obránci Betisu odkopávají jeden míč za druhým. Tlak Valencie je nyní obrovský.
    89. Střela Miny

89
    Ve velké příležitosti se ocitl Mina. Ze středu vápna však netrefil branku.

88
    Dlouhý míč na Alcácera prošel až za brankovou čáru. Adán rozehrává.

87
    Rychlý protiútok musel hasit Fuego a dostává žlutou kartu.

86
    Výborný obranný zákrok Westermanna. Betis znovu může odkopnout míč co nejdále od Adána.

84
    Faul na Cejuda naprosto vyhovuje Betisu. Hosté se snaží dlouho držet míč co nejdále od své branky.

83
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Rodrigo, přichází Santiago Mina.

81
    Centr do vápna odvrací González a dává hostům čas na odpočinek.

80
    Valencia ve velkém tlaku. Vetší šanci si však domácí hráči nevytvořili.

78
    De Pauli si snažil vymodlit faul, ale dostává kartu za nafilmovaný pád.

77
    I hosté se připomínají centrem do vápna. Míč však odvrací první bránící hráč.

76
    Betis začíná šetřit čas. Patnáct minut pro Valencii na vstřelení vedoucí branky.