B. Bystrica – Nitra 2:0 (kon.) | Spiš. N. Ves – Lok. Košice 0:0 (kon.) | Haniska – Prešov 3:2 (kon.)
Teplička n. Váhom – MFK Zvolen 1:0 (kon.) | Poprad – R. Sobota 3:2 (kon.)
OFK Teplička nad Váhom
1:0 (0:0)
MFK Zvolen
sk Sobota 19.09.2015, 15:30MONACObet liga

Je za nami zápas medzi Tepličkou nad Váhom a MFK Lokomotívou Zvolen. Tímy nastúpili do druhého polčasu za stavu 0:0. V druhom polčase začali aktívne hostia, no Teplička sa nedala a v 62. minúte sa dostala do vedenia krásnym gólom kapitána Fila. Teplička si napriek nátlaku udržala náskok a prvýkrát v DOXXbet lige si pripísala trojbodový zisk. (17:19:49)

90+2

90+1
    Aborig poslal k zemi vo vzdušnom súboji Holeca. Faul bol samozrejme odpískaný a vyzerá to tak, že Teplička vyhrá.

90
    Nadstavujú sa +2 minúty.

90
    Striedanie v tíme OFK Teplička nad Váhom: z ihriska odchádza Tabak, prichádza Miko.

89
    Filo mohol pridať aj druhý gól zápasu po tom čo nasadil Gábrišovi jasličky. Gábriš však loptu ešte zachytil a my tak uvidíme rohový kop.

88
    Holec si počkal na napádajúceho Mohamenda Amera Aboriga a loptu si skryl do rúk. Aj takto sa zbierajú cenné sekundy.

87
    Zvolen kombinuje, no bez strely sa dorovnávajúceho gólu jednoducho nedočkajú.

86
    Center Radoslava kamenca bol síce nadýchaný, no končí mimo hraciu plochu. Holec si znovu nazbiera sekundy.

85
    Hostia rohový kop zahodili. Domáce tribúny sa pomaly ale isto začínajú radovať, no ešte nie je rozhodnuté.

84
    Zvolen v závere druhého polčasu zahrá rohový kop. Na polke hostí ostáva len jeden hráč.

83
    Zvolen je v závere zápasu veľmi nepresný. Pred veľkým vápnom súpera strácajú loptu za loptou.

82
    Kamendyho center končí mimo hraciu plochu. Holec sa s odkopom nikam neponáhľa.

81
    Faul Tabaka znamená priamy kop pre hostí. loptu si už stavia Kamendy.

80
    Do konca riadnej hracej doby ostáva niečo okolo 10 minút. Teplička má nakročené k prvému víťazstvu sezóny. Uvidíme či sa to podarí.

79
    Zvolen sa na malý moment nasťahoval pred vápno domácich, no chýba tomu presnosť.