Sturm Graz – Austria 2:0 (kon.) | Wolfsberger – Salzburg 1:1 (kon.) | Ried – Rheindorf Altach 2:0 (kon.)
Grödig – Mattersburg 1:1 (kon.)
SK Sturm Graz
2:0 (0:0)
FK Austria Vídeň
Sobota 19.09.2015, 16:00 • UPC-Arena (Graz) [Kapacita: 15 400] • Rakouská Bundesliga • 9. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (18:00:32)

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli o něco lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili. Na první branku utkání jsme si museli počkat až do druhého poločasu, konkrétně do 66. minuty, když se trefil Gruber. O deset minut později to bylo už o dvě branky, když se trefil střídající Horvath. Hosté na tento výsledek už nedokázali odpovědět a z dnešního zápasu tak odcházejí bez bodu. Domácí si naopak připsali do tabulky důležité tři body.

Držení míče: 46% – 54%
    Střely celkem: 12 – 8
    Střely na branku: 7 – 2

90+4

90+2
    Domácí už pouze dohrávají zápas a dopředu se příliš neženou.

90
    Domácí si nyní nerozuměli mezi sebou na polovině soupeře a hrát tak můžou hosté.

90
    Právě se nám rozběhla poslední minutka zápasu.

88
    Hra se nyní pohybuje spíše ve středu hřiště.

87
    Hosté nyní tak dlouho kombinovali poblíž hranice vápna soupeře, až o míč přišli.

85
    Jeden z hostujících hráčů se nyní dopustil útočného faulu a hrát tak můžou domácí.

84
    Hosté nyní drží míč na svých kopačkách.

82
    Tadic se nyní dopustil faulu a od rozhodčího tak vyfasoval žlutou kartu.

82
    Hosté jsou nyní u míče, ale už to budou mít hodně těžké vstřelit branku.

80
    Domácí střídají. Hřiště opouští Gruber a místo něj nastupuje Offenbacher.

80
    Hosté nyní kombinují s míčem na polovině soupeře a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.

78
    Hosté střídají. Hřiště opouští Koch a místo něj nastupuje de Paula.
    77. Sascha HORVATH - 2:0

77
    Sturm Graz právě vstřelil branku!
    Domácí se dostávají do dvoubrankového vedení! Avdijaj s Horvathem se nyní řítili sami proti Rotpullerovi, Avdijaj předal míč SASCHOVI HORVATHOVI, a ten se střelou ke vzdálenější tyči nemýlil.