Pittsburgh – Columbus 2:4 (kon.) | Carolina – NY Islanders 5:3 (kon.) | Edmonton – Minnesota 3:0 (kon.)
Detroit – Boston 3:4 (po pr.) | New Jersey – NY Rangers 3:4 (kon.) | Ottawa – Buffalo 4:6 (kon.)
Toronto – Montreal 0:1 (kon.) | Dallas – Tampa 6:3 (kon.) | Chicago – St. Louis 3:1 (kon.)
San Jose – Anaheim 1:2 (kon.) | Vancouver – Calgary 3:4 (po pr.) | Carolina – Ottawa 2:1 (kon.)
Ottawa Senators
4:6 (2:3, 1:1, 1:2)
Buffalo Sabres
Neděle 27.09.2015, 01:00 • Canadian Tire Centre, Ottawa • Příprava NHL

Vítáme vás u on-line přenosu z přípravného zápasu NHL, ve kterém se střetnou týmy Ottawa Senators a Buffalo Sabres. Utkání začíná v 01:00.

OTTAWA SENATORS

Domácí Senátoři se v loňské sezóně dostali na poslední chvíli do playoff a letos budou chtít tento výkon minimálně zopakovat. Velmi mladý ambiciózní tým na vyřazovací boje rozhodně má a před sezónou je plný očekávání.

V rámci přípravy Sens odehráli již tři utkání, ve kterých si připsali dvě porážky a jednu výhru. Prohry přišly ve dvou zápasech s Torontem, výhra pak na ledě Buffala.
    Obránce Mikael Wikstrand, který měl být velkou oporou ottawské farmy v Binghamtonu, beze slova opustil kemp Senátorů

Viac o incidente s Wikstrandom

Posted by Ottawa Senators SK/CZ on 26. září 2015

BUFFALO SABRES

Dlouhodobě výkonnostně jeden z nejslabších týmů NHL by se letos jistě rád podíval do playoff, ale k tomuto cíli mají Šavle po loňské tragické sezóně hodně daleko. V Buffalu nyní hodně spoléhají na dvojku draftu 2015, kterou se stal Jack Eichel. Těžko říct, zda mladičký Američan tuto úlohu zvládne a dotáhne Sabres do vyřazovacích bojů.

Stejně jako Ottawa tak i Buffalo již v přípravě odehrálo tři zápasy, avšak oproti Senátorům mají Šavle dvě výhry a jednu porážku. Ta přišla v již zmiňovaném zápase s Ottawou, dvě výhry pak na ledě Minnesoty a včera v Torontu.

Ottawa Senators: Anderson (O'Connor) – Cowen, Methot, Kostka, Wideman, Claesson, Karlsson – Ryan, Turris, Prince, Paul, Smith, MacArthur, O'Dell, Neil, Dziurzynski, Stone, Hoffman, Chiasson

Buffalo Sabres: Johnson (Makarov) – Ruhwedel, Colaiacovo, McCabe, Leduc, Franson, Donovan – Kane, Akeson, Larsson, Girgensons, Eichel, Carrier, D'Amigo, Nevins, Ennis, Baptiste, Varone, McGinn

Rozhodčí: Frederick L'Ecuyer, Tom Kowal – Mike Cvik, Brian Murphy.

Ještě jednou vítejte u online přenosu z přípravného zápasu NHL mezi Ottawou a Buffalem. Začátek utkání se o pár minut opozdí.

00:01

00:20
    Hosté se jako první propracovali až do blízkosti Andersonovy svatyně, ale tam jejich akce také nepřesnou přihrávkou skončila.

00:39
    Mark Stone šikovnou přihrávkou našel Turrise, který si sjížděl před bránu. Zpracování domácího útočníka zaskřípalo a na druhé straně zasahoval Craig Anderson, který čelil Eichelově střele.

01:28
    Rozehrávka domácích se hrubě nepovedla, avšak hosté Senátorům rychle vrací kotouč.

02:03
    Neil zachytil puk ve středním pásmu jenže přihrávkou poté nikoho nenašel. Na druhé straně drží kotouč Anderson!

02:30
    Sens se dokázali usadit v útočném pásmu a Marc Methot tvrdou ranou od mantinelu protáhl Johnsona, který vyrazil puk do ochranné sítě.

02:56
    Z několika tvrdších soubojů vyšli jako vítězové hostující hráči, ale ti po přejetí do útočného pásma záhy ztratili kotouč.

03:33
    Prince přenesl hru na pravou stranu, z které pálil Hoffman.Jeho střela sice byla sražená, ale padající kotouč, jenž Johnson neviděl, se snesl k brankovišti a nedělal hostující obraně hodně práce.

04:37
    Neilovo nahození z velkého úhlu zamířilo pouze přes celou šíři kluziště k protějšímu mantinelu.

04:47
    Ofsajd domácího celku znamená buly ve středním pásmu.

04:55
    A nyní je pro změnu pískáno zakázané uvolnění, které způsobili hráči Buffala.

04:59
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Rychlá akce po vyhraném buly a domácí jdou do vedení! Kotouč od modré čáry poslal na bránu Erik Karlsson a jeho nahození fantasticky tečoval MARK STONE, který puk usměrnil do horního rohu Johnsonovy brány. Asistence: Erik Karlsson, Clarke MacArthur
    04:59 Mark STONE - 1:0

05:46
    Mohlo to být 2:0, ale to by musel Karlsson po přistrčení Turrise trefit odkrytou bránu!

06:30
    Domácí jsou velmi aktivní a stále se drží v útočném pásmu. Na led se mezitím dostala další pětka Senátorů.

07:19
    Hoffman se snažil donutit Johnsona k zákroku, ale jeho střela skončila sražená v ochranné síti. Čas na komerční přestávku!

07:36
    A nyní už je to o dvě branky! MARC METHOT pálil nejprve nepřesně po přistrčení Karlssona, ale poté se k němu vrátil puk za asistence Shanea Prince a tentokrát si již tvrdý projektil našel cestu do sítě. Asistence: Shane Prince, Zack Smith
    07:36 Marc METHOT - 2:0

08:26
    Sabres právě vstřelili branku!
    Jenže hosté rychle snižují! Craig Anderson lehce zazmatkoval za bránou, dvojice hostujících hráčů přehrála dva obránce Ottawy a TYLER ENNIS poté bekhendovým zakončením u tyče překvapil domácího brankáře. Asistence: Jack Eichel
    08:26 Tyler ENNIS - 2:1

09:05
    No páni! Začíná teprve devátá minuta a my již máme za sebou tři branky. Uvidíme, zda týmy udrží toto tempo a dočkáme se dalších zářezů.

09:52
    Chiasson nedokázal předat kotouč Ryanovi a domácí se musí rychle vracet, neboť do útoku míří opět hosté.

10:20
    Evander Kane se snažil protáhnou kolem Cowena, avšak ten byl velmi pozorný a nepustil obávaného střelce Buffala dál.

10:55
    Domácím se v posledních chvílích nedaří proniknout do útočného pásma. Puk se pohybuje především v neutrální zóně.

11:34
    Dziurzynski napálil kotouč od mantinelu na bránu a Johnson si připisuje úspěšný zákrok. Následní menší strkanice se obejde bez vyloučení.

11:52
    Po komerční přestávce se vracíme do Canadian Tire Centre. Kotouč se ujímají domácí.

12:57
    Je vyrovnáno! Obrovskou hrubku před vlastní bránou vyrobil Clarke MacArthur, který ztratil kotouč a před Andersonem se poté zjevil osamocený EVANDER KANE, který bekhendem rozvlnil síť. Asistence: Tyler Ennis
    12:57 Evander KANE - 2:2

13:23
    Začátek zápasu vypadal na dobrý zápas pro domácí Senátorvy, avšak již ve 13. minutě je vyrovnáno a začíná se tak prakticky od nuly.

14:11
    Bekhendový pokus Prince byl příliš slabý na to, aby si našel cestu mezi betony Chada Johnsona. Ten si připsal jednoduchý zákrok.

14:45
    Baptiste poslal kotouč před Andersonovu bránu a domácí brankář po zmatcích svého obránce raději přerušuje hru.

15:20
    Hra se nám poněkud uklidňuje. Po gólových hodech začínají týmy volit spíše rozvážnou kombinaci.

15:39
    Slabé nahození končí v Andersonově lapačce, který nutně potřeboval nějaký jednoduchý zákrok, kterým by se především po té první brance Buffala mohl uklidnit.

15:49
    Hosté ještě v první třetině dokonávají obrat a jdou do vedení 2:3! ZEMGUS GIRGENSONS se skvěle pohyboval v útočném pásmu, počkal si na střelu od modré čáry, která se odrazila k brankovišti a tam již stál právě neomylný lotyšský útočník, který dorážkou nedal šanci Craigu Andersonovi. Asistence: Jake McCabe, Jason Akeson
    15:49 Zemgus GIRGENSONS - 2:3

17:16
    Značně otřesení fanoušci Ottawy jsou teď zcela potichu a moc nechápou, cože se to během pár minut s vedením 2:0 stalo.

17:41
    Kotouč skončil mimo hrací plochu, vhazovat se bude po pravici domácího gólmana.

18:05
    Je tady první vyloučení zápasu. Na trestnou lavici usedá William Carrier (BUF), který se provinil nedovoleným bráněním.

18:12
    Šavle okamžitě vyhazují kotouč přes všechny čáry.

18:40
    Erik Karlsson si vyměnil puk s MacArthurem a nakonec sám tvrdě vypálil do hrudi Chada Johnsona. Následuje další vyhození hostů.

19:00
    Hoffman již neudržel puk v útočném pásmu a je z toho ofsajd.

19:40
    Domácí byli v dobrém tlaku, ale Hoffman vše pokazil nepřesnou zadovkou, která skončila až ve středním pásmu.

20:00

Se sirénou si ještě jeden zákrok připsal Johnson, který zlikvidoval pokus Shanea Prince a to je v této třetině konečná. Máme za sebou velmi pohlednou úvodní periodu, ve které šli domácí do vedení 2:0. To však nevydrželo dlouho, neboť Buffalo nesložilo zbraně a třemi brankami dokázalo otočit nepříznivý vývoj. Domácí tak mají jistě nad čím přemýšlet, protože jdou do kabin za stavu 2:3.

Další třetina začne přibližně v 2:03.

20:01

20:20
    Přiznám se, že nyní nevím, proč se přerušovalo a vhazovalo ve středním pásmu. Po chvíli je už však pískáno zcela jasné zakázané uvolnění.

20:27
    Dva pohotové pokusy o zakončení skončily u Andersona, který přerušuje hru.

20:41
    Velké šance na obou stranách! Eichel se nejprve hned po buly protlačil před Andersona a na druhé straně se krásnou kličkou mezi kruhy dostal Kyle Turris. Ani jeden tváří v tvář gólmanovi neuspěl.

21:06
    Druhá přesilovka pro Ottawu. Na lavici hanby usedá Zemgus Girgensons, který podrazil O'Della.

21:13
    Stejně jako při první početní výhodě, i nyní hostů okamžitě vyhazují puk k bráně soupeře.

21:47
    Turris se neproháčkoval až k Johnsonovi, puk letí zas a znovu přes celé kluziště.

22:20
    Kombinace Karlssona s Ryanem končí nepřesnou přihrávkou. Tahle přesilovka Ottawy je zatím otřesná!

22:55
    Dziurzynski nezakombinoval s Hoffmanem, výsledkem je ofsajd.

23:06

23:40
    David Dziurzynski nyní již dokázal přihrát na volného spoluhráče, jenže ten byl volný opravdu jen na pár chvil a kotouč se pomalu došoural až k Johnsonovi.

24:02
    Mohlo být vyrovnáno! Domácí to teď udělali opravdu parádně, když kotouč putoval po ose Stone-Karlsson až na hůl volného Turrise, ale ten svižnou střelou pouze vyprášil lapačku Chada Johnsona.

24:23
    Velké problémy si nadělal Chad Johnson! Dlouhé nahození neskončilo zakázaným uvolněním, neboť měl ke kotouči nejblíže Bobby Ryan a ten po odrazu puku zkusil překvapit rozhozeného brankáře Buffala. Neúspěšně!

24:49
    Jsou za námi dvě velmi dobré šance Senátorů, kteří však stále ztrácí jednu branku. Aktivita je ale nyní na jejich hokejkách.

25:43
    Potřetí se vylučuje a potřetí je potrestán hráč Buffala. Tentokrát je provinilcem William Carrier (BUF).

25:52
    Karlssonovu bombu Johnson pouze vyrazil a Prince poté z dorážky jen těsně minul odkrytou část branky!

26:08
    Tvrdá rána Turrise již končí v lapačce hostujícího brankáře.

26:15
    Velkého provozu před bránou se snažil využít Hoffman, ale i on pouze nechal vyniknout brankáře Buffala.

26:46
    Erik Karlsson se musí pro puk vrátit až za vlastní bránu. Odtud Johnsonovi nebezpečí nehrozí.

27:00
    Podívejme se na dvojku draftu roku 2015! Jack Eichel zaútočil ve vlastním oslabení, když se po objetí brány pokusil zasunout puk k tyči. Anderson předvedl rychlý a hlavně důležitý zákrok!

27:43

28:34
    Menší chyby v rozehrávce Buffala využil Nick Paul, který se ujal kotouče a dokázal vypálit. Zakončení bylo sraženo vysoko nad bránu.

28:56
    Evander Kane se za bránou dostal ke kotouči a poté jej přes Eichela dostal na modrou. Následnou ránu však brankář Senátorů chytil.

29:34
    Velká parádička Mikea Hoffmana! Ten si na pravé straně prohodil puk mezi nohama, čímž se zbavil obránce a poté dokázal zakončit. Bohužel pro domácí puk mezi tři tyče nemířil

30:07
    Puk je mimo hrací plochu, následuje komerční přestávka.

30:15
    Utkání se přehouplo do druhé poloviny. Na jejím začátku zasahoval pravým betonem Craig Anderson.

30:42
    Ryanovi se podařilo vytlačit Buffalo z vlastního pásma, ale tím akce Ottawy prozatím končí.

31:25
    Opět je v akci Anderson, který zastavil střelu, avšak Senátoři se stále ne a ne prodrat do blízkosti Johnsonovy brány.

32:00
    Prince s Fransonem skončili po střetu na mantinelu. Hlavní rozhodčí však nenašel žádný prohřešek a naváže hru pouze vhazování u hostující svatyně.

32:20
    Turris nedokázal vystřelit a tak jsme byli svědky dvou přečíslení. Eichel ani jeden z domácích nedokázali přihrát spoluhráčům.

32:54
    Obrana Senátorů opět propadla, došlo k dalšímu přečíslení dvou na jednoho a je to 2:4! Jack Eichel prokázal svůj velký talent, když získal kotouč u vlastní modré čáry, vlétl do útočného pásma a poté puk předložil TYLERU ENNISOVI, který překonal přesunujícího se Andersona. Asistence: Jack Eichel
    32:54 Tyler ENNIS - 2:4

33:14
    Poprvé si zahrají přesilovku hosté. Ti těží z faulu Bobbyho Ryana (OTT).

33:40
    Po ofsajdu Buffala a následném vhazování se domácím podařilo poslat puk až k Johnsonovi.

34:12
    Kaneova sražená střela zamířila do ochranné sítě. K vidění bude buly po pravici Craiga Andersona.

34:35
    Hostující obránce Carlo Colaiacovo příliš váhal a poté střelou trefil prvního bránícího hráče Ottawy.

34:52
    Tyler Ennis si u modré čáry našel Stonea a poté to schytal od Chiassona, kterému se atak vůbec nelíbil. Byla z toho menší strkanice, neboť zákrok na Marka Stonea vypadal poměrně nebezpečně a mohlo dojít k nepříjemnému zranění kolene. Bude se vylučovat!

34:52
    Tak jediným vyloučeným hráčem je mstitel Alex Chiasson (OTT), který dostal dvě minuty za hrubost.

35:14
    Kratičká přesilovka pěti proti třem byla zakončena střelou z dobré pozice, která však mířila pouze do míst, kde stál připravený Anderson.

35:56
    Již podruhé se domácím v oslabení podařilo vyhodit puk z vlastního pásma.

36:39
    Turris zakombinoval ve středním pásmu se Stonem a získal několik velmi cenných vteřin. Toto oslabení Ottawa přežije bez úhony.

36:52

37:26
    Karlsson našel dlouhým pasem volného Prince, ale ten již na tuto povedenou přihrávku nenavázal přesnější kombinací s Hoffmanem.

37:37
    Johnson v klidu přikryl kotouč pod lapačkou. Následuje komerční přestávka.

37:41
    Po vyhraném buly se před Johnsona natlačil Chiasson, který tečoval nahození od modré, ale hostující brankář opět drží puk.

38:30
    Již více než půl minuty se Buffalo drží v útočném pásmu. Anderson musel dvakrát rychle reagovat na jedovaté střely zápěstím.

39:02
    Domácí snižují v poslední minutě třetí třetiny! Na pravé straně se podél mantinelu prodral ke střele Chris Neil který protáhl Johnsona. Ten následně betonem vyrazil puk přesně na hůl dojíždějícího NICKA PAULA, který v pohodě skóroval. Asistence: Chris Neil, David Dziurzynski
    39:02 Nick PAUL - 3:4

39:58
    Kotouč je v rohu kluziště. V této třetině již žádnou gólovou šanci neuvidíme.

40:00

Máme za sebou čtyřicet minut utkání a na kostce nad ledovou plochou svítí skóre 3:4. Jako první se v druhé třetině prosadili domácí, kteří zásluhou kombinace Eichela s Ennisem využili přečíslení dvou na jednoho a šli do dvoubrankového vedení. Na tuto branku dokázali domácí zareagovat až na začátku poslední minuty druhé třetiny, když se z dorážky v pohodě prosadil Nick Paul.

Další třetina začne přibližně v 3:01.

40:01

41:00
    Dělovka Methota skončila na Johnsonovi, domácí zůstávají v útočném pásmu.

42:18
    Zajímavé okamžiky na obou stranách. Johnson nejprve čelil hned několika solidním střeleckým pokusům a na druhé straně se poté k Andersnovi natlačil Baptiste. Brankáři se vyznamenali a drží stav 3:4.

42:59
    Pokus o přečíslení Šavlí končí špatnou přihrávkou na Eichela.

43:19
    Dělový projektil z levé strany trefil Andersona do ramene. Tahle bomba jistě musela štípnout.

44:26
    Hned šestice hráčů nyní bojovala o puk u Johnsonovy brány a jako vítězové z tohoto souboje vyšli hosté, kteří okamžitě spěchají k Andersonovi.

44:50
    Domácí brankář nemusel zasahovat a rychlý protiútok měli pro změnu k dispozici hráči Ottawy. Pomalá přihrávka na Turrise však zhatila celou akci.

45:23
    Kotouč zamířil na střídačku Buffala, hra je proto přerušena.

45:50
    Colaiacovo nyní trochu neohrabaně natlačil O'Della na mantinel a domácí hráč může být rád, že to neskončilo nějakým zraněním. Colaiacovo se následně omluvil.

46:30
    Rychlá střela z otočky nebezpečí pro Andersona neznamenala. Hra se často přelévá ze strany na stranu.

47:14
    Chris Neil dokázal hosty vytlačit z pásma Ottawy, ale dále než do středního pásma se již zkušený Senátor nedostal.

47:51
    Až nyní se Senátoři dostávají ke kotouči. Uvidíme, jak jejich rozehrávka od vlastní brány skončí.

48:21
    Tato akce Ottawy skončila neúspěchem a Sens to musí zkoušet znova.

49:00
    Velmi dlouhou pasáž bez přerušení narušil Marc Methot, který napálil puk od červené čáry a donutil Johnsona k zákroku.

49:10
    Ryanovo nahození od mantinelu končí až v rohu kluziště, kde puk přebírají hosté.

49:39
    Viděli jsme dva zajímavé přečíslení Buffala, ale ani jedno nekončí pátou brankou. Především McGinnův bekhendový pokus, který byl ještě tečován, vypadal velmi nebezpečně.

51:11
    Hosté se drží v útočném pásmu a tudíž daleko od Johnsonvy brány. To Buffalu jistě vyhovuje, neboť právě Šavle stále vedou o jednu branku.

51:46
    Erik Karlsson se vydal na svůj typický útočný výlet, poslal puk před brankoviště, ale zde tuto přihrávku nedokázal zužitkovat tísněný Clarke MacArhur!

52:40
    Hosté si nyní nedělali těžkou hlavu a bez přemýšlení vrátili puk domácímu obránci, který se musí vrátit k vlastnímu pásmu.

53:03
    Chiasson měl na hokejce vyrovnání, ale jeho rána z levé strany prosvištěla těsně vedle Johnsonovy brány!

53:41
    Troufnu si říct, že je definitivně rozhodnuto! Chybnou rozehrávku Claessona vystihl TYLER ENNIS, který zakončil jen do Andersona, ale poté ze vzduchu dokázal kotouč doklepnout do brány. Hattrick a pojistka na 3:5! Bez asistence.
    53:41 Tyler ENNIS - 3:5

54:03
    Chad Ruhwedel (BUF) dostává dvě trestné minuty za nedovolené bránění. Po komerční přestávce budeme svědky přesilové hry Senátorů.

54:12
    S větou "zřejmě je definitivně rozhodnuto" jsem se trochu ukvapil! Chad Johnson sice fantasticky zastavil MacArthurovu střelu z mezikruží, ale na dorážku BOBBYHO RYANA již dosáhnout prostě nemohl. Asistence: Clarke MacArthur, Mark Stone
    54:12 Bobby RYAN - 4:5

55:51
    Domácí cítí šanci a derou se za vyrovnáním! Stoneovu ránu chytá Johnson a je tady asi poslední komerční přestávka.

55:54
    Utkání již je opět v plném proudu. Bobby Ryan byl nachytán v ofsajdu.

56:04
    Další obrovská chyba v obraně Ottawy se mohla stát již opravdu rozhodující, ale Girgensons přihrávkou přes brankoviště trefil jen Karlssonovy brusle, od kterých šel puk mimo dosah hostů.

56:51
    Chiassonovo nahození nedošlo ani na zadní mantinel. Obrana Buffala situaci zatím zvládá.

57:30
    Nyní již se Chiassonovi podařilo najít volného Prince, ale ten nezvládl zpracování a bylo po šanci. Hosté i přesto vyhazují pouze na zakázané uvolnění.

57:30
    Oddechový čas pro hosty.

57:30
    Ottawa to dvě a půl minuty před koncem třetí třetiny zkouší bez brankáře!

57:42
    Turris sice vyhrál buly, ale v zahuštěném útočném pásmu se domácí nedokázali usadit a puk míří až za prázdnou bránu.

58:13
    Icing Buffala! Tato pětka je již na ledě více než minutu a půl, což může hrát důležitou roli.

58:24
    Puk je znovu až v neutrální zóně a hosté v pohodě střídají.

58:51
    Ani Bobbymu Ryanovi se nepodařilo projít přes střední pásmo, které Buffalo brání naprosto fantasticky.

59:08
    Teď přichází šance pro Senátory! Jamie McGinn (BUF) nebezpečně koleno na koleno atakoval Smithe a po zásluze si jde odsedět dvě trestné minuty.

59:08
    Oddechový čas pro domácí. Craig Anderson zůstane na střídačce a uvidíme přesilovku šesti proti čtyřem.

59:11
    Larsson vyhrál důležité buly a hosté poslali obloučkem puk do středního pásma.

59:27
    Karlssonova nabídka ani Hoffmanův pokus ke gólu nevedly. Domácí se přesto drží v útočném pásmu.

59:49
    Nyní už je opravdu rozhodnuto! Zemgus Girgensons narušil kombinaci Senátorů, posunul kotouč k JOHANU LARSSONOVI a ten již neměl větší problém s trefením odkryté brány. Asistence: Zemgus Girgensons

Gólově velmi bohaté utkání je za námi a vítězství 6:4 si připisuje hostující Buffalo Sabres! Ve třetí třetině se Šavlím podařilo odskočit na rozdíl dvou branek zásluhou Ennise, který zaznamenal hattrick, ale už o půl minuty později snížil přesilovkovým gólem Bobby Ryan. Domácí to v závěru zkoušeli ještě v powerplay, ale hra 6 na 5 či 6 na 4 ke kýženému vyrovnání nevedla a pojistku do prázdné brány tak 11 sekund před koncem trefil hostující Johan Larsson.

TŘI HVĚZDY ZÁPASU

1. Tyler Ennis (BUF) 3+1
    2. Bobby Ryan (OTT) 1+0
    3. Jack Eichel (BUF) 0+2

S konstatováním, že dnešní utkání v Canadian Tire Centre sledovalo 16 738 diváků se s Vámi loučím a budu se těšit u dalších on-line přenosů. Dobrou noc! (03:45:35)

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 5. Stone (Karlsson, MacArthur), 8. Methot (Prince, Smith), 40. Paul (Neil, Dziurzynski), 55. Ryan (MacArthur, Stone) – 9. Ennis (Eichel), 13. Kane (Ennis), 16. Girgensons (McCabe, Akeson), 33. Ennis (Eichel), 54. Ennis, 60. Larsson (Girgensons)

Rozhodčí: Frederick L'Ecuyer, Tom Kowal – Mike Cvik, Brian Murphy

Diváci: 16.738