Čeljabinsk – Petrohrad 2:1 (po pr.) | Minsk – Omsk 4:2 (kon.) | Jaroslavl – Dynamo Moskva 3:2 (1:0 po s.n.)
Nižněkamsk – Spartak Moskva 3:0 (kon.) | N.Novgorod – Barys 2:0 (kon.) | Soči – Viťaz 5:0 (kon.)

Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Tak samostatných nájezdů se nedočkáme! Domácí si zaslouženě připisují bod navíc! Po přihrávce Alexandera Rybakova zpoza branky dnešní utkání ukončuje střelou přes ležícího Ježova SEMJON KOKUJOV. Asistence: Alexander Rybakov.

55:01
    Martin Růžička pálil z mezikruží, Ježov jeho střelu vyrazil pouze k Jakucenjovi, ten však trestuhodně minul prázdnou polovinu branky SKA! Obrovská šance domácích!
    54:09 Alexander RYBAKOV - 1:1

54:09
    Tak se domácí přeci jen dočkali vyrovnání! ALEXANDER RYBAKOV udělal stahovačkou na modré čáře přelstil dva hráče Petrohradu a poté nechytatelnou střelou pod víko nad vyrážečku Ježova srovnává stav utkání na 1:1! Asistence Semjon Kokujov.

49:23
    Následně je tu znovu přesilová hra pro Čeljabinsk! Anton Burdasov vyloučen na 2 minuty za podražení.

48:35
    Až nyní se to domácím povedlo, po odrazu od bránícího obránce se kotouč dostal ke Gubarevovi, ten z dobré pozice před Ježovem minul poloodkrytou branku!

47:30
    Velký tlak domácích! Glinkin našel mezi kruhy Popova, jeho přízemní střela však minula levou tyč Ježovovy branky. Hosté následně vyhazují a obranná čtveřice spěchá na střídačku.

46:49
    Šance pro Traktor k vyrovnání! Ketov vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

43:50
    Glinkin teď tvrdě vystřelil, jeho rána těsně minula Ježovovu branku. Poté ještě od modré pálil Quint, ani jeho střela se však neujala.

39:03
    Necelou minutu před koncem 2.třetiny tu máme další přesilovou hru pro SKA, tentokrát Borodkin je potrestán za hákování.
    33:14 Alexander BARABANOV - 0:1

33:14
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Máme tu první změnu stavu utkání, prosazují se Petrohradští, konkrétně ALEXANDER BARABANOV, který si zpoza branky najel mezi kruhy a ač tísněn třemi protihráči švihem vystřelil a nedal Demčenkovi šanci. Bez asistence.

30:00
    Vzhledem k přetrvávajícím technickým problémům Vám budu přinášet pouze změny stavu. Za vzniklé potíže se omlouváme!

29:28
    Také hosté si zahrají přesilovou hru – Mokin odchází na 2 minuty za podražení.

23:12
    Známý bouřlivák v dresu SKA Jevgenij Arťuchin dnes dohrál. Za faul kolenem od rozhodčího vyfasoval trest na 5 minut + do konce utkání. Velká příležitost Traktoru!

18:49
    Petrohrad hrál v šesti, další přesilovka pro Čeljabinsk.

16:03
    Přesilová hra také pro domácí Traktor, Arťuchin si jde odsedět 2 minuty za podražení.

11:00

08:00
    Omlouvám se za technické problémy, na odstranění potíží pracujeme.

07:12
    Prvním vyloučeným hráčem utkání je Ilja Davydov, který si odsedí 2 minuty za hákování. Přesilová hra pro SKA.