Omsk – Novokuzněck 1:4 (kon.) | Barys – Novosibirsk 3:6 (kon.) | Jekatěrinburg – Chabarovsk 2:0 (kon.)
Chanty-Mansijsk – Vladivostok 3:0 (kon.) | Petrohrad – Jaroslavl 0:3 (kon.) | Spartak Moskva – Soči 4:3 (kon.)
Spartak Moskva
4:3 (2:0, 0:2, 2:1)
HK Soči
Sobota 10.10.2015, 16:00 • Sokolniki • KHL

Československá stopa v utkání
    Lukáš Radil (SPM) – 0+1, čas na ledě 15:21 (18:31:35)

Menší přestřelka mezi Spartakem a Sočí končí lépe pro domácí. Ti přetahovanou ve druhé třetině nakonec zvládli a radují se ze zisku tří cenných bodů.

58:45
    Oddechový čas pro hosty.

53:58
    Spartak právě vstřelil branku!
    Domácí hokejisté opět vedou! Andrej Jermakov zakončil svou akci přihrávkou na ALEXANDRA VASILJEVA, jemuž se povedlo skórovat! Asistence: Andrej Jermakov.

50:07
    Na straně domácích dostává dvě minuty za hrubost Andrej Jermakov.

50:07
    Andrej Kosticyn dostává dvě minuty za zásah do oblasti hlavy a krku, také je vyloučen za hrubost a také dostává osobní desetiminutový trest.

49:50
    Soči právě vstřelilo branku!
    A hostům se přesilovku podaří využít. BEN MAXWELL byl faulován a zhostil se trestého střílení. Zámořskému útočníkovi se povedlo proti Engrenovi uspět, a tak je opět vyrováno.

49:34
    Dmitrij Korobov nabízí hostům šanci ke snížení. Je potrestán dvouminutovým trestem za hákování.

46:22
    Mamašev ve výborné pozici nechal svým pokusem vyniknout brankáře Engrena.

44:35
    Domácím se daří prosadit se v další přesilové hře. Vsevolod Sorokin poslal puk na FILIPPA TOLUZAKOVA, kterému se povedlo vrátit svému celku vedení! Asistence: Vsevolod Sorokin.

44:22
    Až to zkoušel Glazačev od modré čáry, ale Barulin byl na jeho střelu připraven.

43:51
    Již více jak minutu se domácím hokejistům nedaří kombinovat v útoku.

42:45
    Roman Ljuďuchin je potrestán dvouminutovým trestem za hákování.

40:01

Hokejistům HK Soči se povedlo ve druhé třetině stav utkání hodně rychle vyrovnat. Nejdříve se v oslabení prosadil Ilja Krikunov, kterého v přesilové hře doplnil Andrej Kosticyn. Třetí třetina bude hodně zajímavá.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

38:44
    Sám před brankou se zjevil Andrej Kosticyn, ale tomu se nepovedlo stav utkání otočit!

David Panuška

Branky a nahrávky: 8. Genoway (Radil), 18. Levickij, 45. Toluzakov (Sorokin), 54. Vasiljev (Jermakov) – 22. Krikunov, 25. Kosticyn, 50. Maxwell (TS)

Spartak Moskva: Engren (Ivannikov) – Korobov, Tatalin, Genoway, Dyblenko, Jermakov, Sorokin, Baldajev, Ablajev – Bodrov, Potapov, Levickij – Mereskin, Glazačev, Radil – Leščenko, Vasiljev, Klimenko – Voronin, Toluzakov, Krutov
    HK Soči: Barulin (Gavrilov) – Wilson, Malevič, Jalasvaara, Semenov, Bernackij, Mamašev – Krikunov, Ignatuškin, Kosticyn – Maxwell, Kazionov Dm., Žerděv – Ščastlivij, Warn, Morozov – Kazionov De., Jakubov, Skačkov – Ljuďuchin

Rozhodčí: Odins, Jeřábek – Otmachov, Palej