Vsetín – Poruba 5:2 (kon.) | Opava – Vítkovice 1:7 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kometa Brno 5:4 (kon.)
Zlín – Olomouc 8:1 (kon.) | Č. Budějovice – K. Vary 3:0 (kon.) | Sparta – Chomutov 3:4 (0:1 po s.n.)
Mladá Boleslav – Letňany 4:1 (kon.) | HC Litvínov – Kladno 3:5 (kon.) | Slavia – HC Plzeň 2:1 (po pr.)
Třinec – Havířov 4:2 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 5:1 (kon.) | Liberec – Jihlava 3:0 (kon.)
BK Mladá Boleslav
4:1 (1:0, 0:1, 3:0)
HC Letci Letňany
Sobota 10.10.2015, 12:30 • ŠKOENERGO Aréna • Extraliga staršího dorostu • 12. kolo

To je ode mě pro dnešní den z Mladé Boleslavi všechno, loučím se a těším se na počtenou v pondělí, kdy se ve městě automobilů utká česká reprezentace do sedmnácti let proti juniorům BK Mladá Boleslav. Na počtenou. (14:32:35)

Zápas je u svého konce. Čtyřicet minut byl víceméně vyrovnaný, hosté měli dokonce velmi dobrou druhou třetinu, jež dokázali i vyhrát, jenže v závěrečném dějství dokázali Bruslaři utkání zlomit a dovést jej k zisku třech bodů.

59:33
    Závěr zápasu se dohrává v útočném pásmu domácích.

58:35
    Hosté ještě bojují, ale na body jim to asi stačit nebude.

57:38
    Icing na straně Letců.

56:10
    Tak to byla situace, kterou by v Tipsport extralize posuzoval videorozhodčí! Michal Pařík vymíchal Davida Marka a puk poskakoval na brankové čáře, jenže pak se sám dokutálel mimo branku. Velká šance hostí.

55:50

55:34
    Chládek se ani napodruhé neprosadil, i když tentokrát už jeho příležitost vypadala lépe.

55:07
    Chládek od modré minul.

54:52
    Uřidil orazítkoval levou tyč letňanské branky, když střílel od modré.

54:36
    Domácí kombinují v pásmu.

53:50
    Domácí si zahrají přesilovku. Jan Hanuš (LET) dostal dvě minuty za držení protihráče.

53:44
    Boleslav kombinuje v pásmu snaží se hosty k ničemu nepouštět.

52:24
    Zakázané uvolnění na straně Pražanů.

52:01
    Letci stále nic nevzdávají a snaží se snížit, jenže Boleslavští si poměrně dobře hlídají modrou čáru.

50:14
    Buly před Markem.

49:34
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Pohledný gól. Letňany nedokázaly proměnit svůj tlak, ale Boleslav už ano. Kroni Musliu si najel ke gólmanovi, kterého chtěl vymíchat a překonat k pravé tyči, jenže během toho upadl. Puk ale zůstal nekontrolovatelné a na to přesně čekal na hranici pravého kruhu VOJTĚCH OUTRATA, který jej dorazil mezi tři tyče. Asistence: Kroni Musliu.

48:26
    Letňany mají obrovský tlak, Boleslavští už tak dvě minuty nemůžou střídat. Především Lukáš Nedorost motá hlavy domácím obráncům.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 4. Jindra (Křížek), 43. Straka (Musliu), 45. Musliu (Uřídil, Straka), 50. Outrata (Musliu) – 25. Fabiánek (Pařík, Kolenatý)

BK Mladá Boleslav: Marek (Krofta) – Obrtlík, Uřidil "C", Kalus "A", Chládek, Nepokoj, Mlčoch, Kerda – Kerda, Flynn, Musliu, Křížek, Straka, Havelka, Kalaš, Outrata, Jindra, Hrachovec, Dvořák
    HC Letci Letňany: Vlas (Vacula) – Pařík "A", Gebell, Brabec "C", Grauer, Kolenatý, Gonos, Milan Antoš ml., Hanuš – Satran, Nedorost, Fabiánek, Lauko, Danov, Řepík "A", Rousek, Kučera, Mařík

Rozhodčí: Nepomucký – Frodl, Kleprlík