Kladno – Kometa Brno 4:0 (kon.) | Mountfield HK – Mladá Boleslav 1:0 (kon.) | Chomutov – Zlín 4:2 (kon.)
Č. Budějovice – Vítkovice 0:5 (kon.) | HC Plzeň – K. Vary 7:3 (kon.) | HC Litvínov – Olomouc 5:1 (kon.)
Sparta – Třinec 5:3 (kon.) | Pardubice – Liberec 3:7 (kon.) | Slavia – Jihlava 2:1 (kon.)

Dynamo právě vstřelilo branku!
    Po Pipkově střele se k dorážce dostal MIROSLAV ROHLÍK, který poslal puk za ležícího Hosnedla. Asistence: Tomáš Pipek a Denis Kusý.

58:04
    Petr Arlt (LIB) se ještě pustil ve vlastním obranném pásmu do Zadiny, za což dostává dvě plus dvě minuty.

57:36
    Liberec právě vstřelil branku!
    DANIEL SVOBODA završil svůj hattrick střelou z mezikruží. Asistence: Zdeněk Král a Marek Zachar.

56:56
    Husár se snažil všemožnými způsoby zabránit inkasování další branky, což se mu nakonec úspěšně podařilo.

55:30
    Denis Kusý (PCE) vyloučen na dvě minuty za sekání.

55:08
    Gecko to zkusil z velkého úhlu, jeho pokus si domácí gólman pohlídal.

54:24
    Bílí Tygři se již dlouho drží v útočné třetině, Husár jejich pokusy ale kryje.

52:42
    Po úspěšném zákroku Husára se Pardubicícm podařilo vyhodit.

52:30
    Domácí si v plném počtu dlouho nezahráli, dvě minuty za hákování dostává Jakub Procházka.

50:39
    Hylenovu střelu z mezikruží vyrazil Husár před sebe, žádný z hostujících hokejistů se už k dorážce nedostal.

48:27
    Zakázané uvolnění Liberce.

48:13
    Přichází vyloučení také na druhé straně, Miroslav Hylena (LIB) vyloučen na dvě minuty za podražení.

48:00
    Liberečtí se až nyní usadili v útočné třetině, ale dlouho se tam neudrželi.

47:17
    Domácí nejsou za součastného stavu v příliš velké pohodě, nyní dostal pět minut plus osobní trest do konce utkání za krosček Ondřej Panna (PCE).

46:54
    Již čtvrtá využítá přesilovka v podání hostujícího celku, po střele Mečíře dorážel přesně DANIEL SVOBODA. Asistence: Jakub Mečíř.

46:21
    Za hru vysokou holí si odjíždí na trestnou lavici odpykat dvě minuty Adam Ružička (PCE).

45:30
    Po páté obdržené brance opouští Červený své brankoviště, nahradí ho Ota Husár.

45:30
    Velinský se na trestné lavici příliš neohřál, přesilovku hostů proměňuje přesnou ranou MAREK ZACHAR. Asistence: Zdeněk Král a Jakub Husa.

Adam Joska

Branky a nahrávky: 19. Faltys (Ružička, Kusý), 27. Ružička (Zadina, Kusý), 59. Rohlík (Pipek, Kusý) – 7. Svoboda (Král, Husa), 13. Šír, 16. Chlum (Paločko), 42. Král (Husa), 46. Zachar (Král, Husa), 47. Svoboda (Mečíř), 58. Svoboda (Král, Zachar)

HC Dynamo Pardubice: Červený (46. Husár) – Beran, Horyna, Nedbal, Faltys, Procházka, Kučera – Pipek, Krajňák, Panna – Zadina, Ružička, Kusý – Barkóci, Hoskovec, Rohlík – Dušek, Hlaváček, Velinský.
    Bílí Tygři Liberec: Hosnedl (Petruželka) – Arlt, Divila, Husa, Klinger, Mečíř, Starosta, Tržnický – Chlum, Gecko, Hylena, Kačírek, Král, Paločko, Rubeš, Šír, Solenský, Svoboda, Zachar.

Rozhodčí: Kopeček – Klouda, Zídek