Los Angeles – Florida 4:1 (kon.) | Montreal – Boston 4:2 (kon.) | Washington – Toronto 3:2 (1:0 po s.n.)
Carolina – Ottawa 3:2 (po pr.) | Winnipeg – Philadelphia 0:3 (kon.) | Nashville – St. Louis 0:4 (kon.)
Minnesota – Tampa 1:0 (kon.) | Arizona – NY Rangers 1:4 (kon.) | Calgary – Pittsburgh 5:2 (kon.)
San Jose – Anaheim 0:1 (kon.) | Detroit – Dallas 1:4 (kon.) | New Jersey – Vancouver 4:3 (po pr.)
NY Islanders – Boston 1:2 (kon.)
Carolina Hurricanes
3:2 (0:0, 1:2, 1:0 - 1:0)
Ottawa Senators
Neděle 08.11.2015, 01:00 • PNC Arena, Raleigh • NHL

Z mé strany je to vše. Pěkný zbytek víkendu! (04:01:10)

Československá stopa v utkání:
    Milan Michálek (OTT) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:35
    Michal Jordán (CAR) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:20

1. Jordan Staal (CAR) 1+1
    2. Jeff Skinner (CAR) 1+0
    3. Justin Faulk (CAR) 1+1

Je dobojováno! Famózní utkání je u konce! Ve druhé třetině šli do vedení hokejisté Caroliny, když se trefil Faulk. Ještě v téže periodě dokázali hosté strhnout vývoj utkání na svou stranu díky brankám Chiassona a Widemana. Ve strhujícím závěru utkání se podařilo čtyři vteřiny před koncem vyrovnat Skinnerovi a vítěznou branku přidal v prodloužení Jordan Staal! Carolina tedy přidává svou druhou domácí výhru v sezóně, zatímco Ottawa odjíždí alespoň s jedním bodem.

62:51 Jordan STAAL - 3:2

62:51
    Carolina právě vstřelila branku!
    Obrat je dokonán! PNC Arena stojí na nohou. JORDAN STAAL si po Faulkově přihrávce srovnal kotouč na čepeli a přesnou střelou zápěstím rozhodl o vítězství Caroliny! Asistence: Justin Faulk, Eric Staal.

61:47
    Lindholm se dostal do dobré šance, ale z velkého úhlu nedokázal prostřelit Hammonda.

61:05
    Ryan ztratil kotouč a odjel střídat. Rask může založit útočnou akci.

60:34
    Hoffman s Karlssonem už mířili na branku Warda, ale v poslední chvíli je zastavil ofsajd.

60:07
    Pětiminutovou řežbu započal střelou zápěstím Hoffman. Jeho pokus byl nepřesný.

60:01

Po strhujícím závěru třetí třetiny, kdy čtyři vteřiny před koncem utkání vyrovnal Skinner na 2:2 nás čeká prodloužení 3 na 3!

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:56 Jeff SKINNER - 2:2

59:56
    Neskutečné! Carolina dokázala zužitkovat svůj tlak ve vyrovnávací branku! Po šermované před Hammondem se nejrychleji zorientoval JEFF SKINNER a vyrovnal na 2:2! Asistence: Eric Staal, Jordan Staal.

59:48
    Hosté poslali kotouč přes všechny čáry. Zakázané uvolnění.

59:32
    Murphy s Faulkem se vytlačil ven z útočné třetiny a Carolině se teď pořádně zkrátí čas.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 25. Faulk (Rask), 60. Skinner (E.Staal, J.Staal), 63. J. Staal (Faulk, E. Staal) – 32. Chiasson (Wiercioch, Stone), 36. Wideman (Zibanejad, Ryan)

Carolina Hurricanes: Ward (Lack) – Faulk, Hainsey, Pesce, Liles, Murphy, Hanifin, Jordán – Versteeg, Rask, E.Staal – Terry, J.Staal, Gerbe – Lindholm, Nash, Skinner – Malone, McClement, McGinn
    Ottawa Senators: Hammond (Anderson) – Karlsson, Methot, Borowiecki, Wiercioch, Wideman, Cowen – Stone, Turris, Prince – Ryan, Zibanejad, Hoffman – Chiasson, Pageau, Michálek – Neil, Lazar, Puempel

Rozhodčí: Rehman, McCauley – Miller, Brisebois